Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7946
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. Nemas frke, ja sam uvek uzimao Saito iz Louisa i rade poso, 2 godine drze garant, za posle neznam prodao sam motor
  2. isprsis se jednom, kupis prsluk, smislis ime kluba, M.C. "Bla bla.." napravis prisivke, i ulazis dzabaka Ko ce znati da si jedini clan kluba
  3. Navodno je razlog isplativost, posvadjali su se oko podele para. Malo je i politika odigrala ulogu. jebena politika i politicari, upropaste sve cega se prihvate..
  4. kontam da mozda to moze da se desi i ako imas sooolidno natovaren kofer nazad,
  5. ja bi za te pare radije narucio nesto iz Polo, Louis kataloga, mada ne sumnjam da su ove Indijske lose
  6. verovatno se 'lade u moru, zabole ih za forum
  7. I moj GS je imao protocan izduv, potrosnja mi je bila izmedju 4,5-5 litara plafon
  8. jbt, nisam ni znao da ima kabrio verzija Selike super je
  9. Sretan put i da se vi nama lepo navozate dok vas ne zabole guzice
  10. ako je samo 130eur, to je extra povoljno, pod uslovom da ne ugradjuju neki krs od amortizera
  11. А зашто би скидао, ако већ убацује добар агрегат? Pa kontam zbog periodicnog stelovanja ventila. Ali ako vec imas pare na gomili, bolje sredi ovaj agregat sto imas nego da kupujes drugi, jer to ti je opet macka u dzaku, neznas kakav je dok ga ne ubacis i ne izvozas par hiljada km, i opet ces da se sekiras dal ce i taj da rokne, nego lepo uzmes svoj agregat i sredis ga, mozda izadje skuplje ali bar znas sta si sredio, znas sta imas, A delova ima, samo treba naci, ali sigurno ima
  12. Tasos a? Nemas brige, ja sam isao nekoliko puta trajektom i ostavio motor na copavoj i nije ni mrdnuo, naravno, ostavio sam ga u brzini
  13. Uzmi Heidenau kod Baneta u Altes doo, odnos cena/kvalitet je odlican, ja sam uzeo i zadovoljan sam
  14. Sad je doslo do zanimljive tacke, Lorenzo je skoro sustigao Rossija u generalnom plasmanu, sad Rossi mora da doda gas, inace ode Spanac, ni Ducatisti nisu daleko, ipak, nije ni pola sezone proslo, moze svasta jos da se izdogadja, ali bojim se da je Marquez totalno zasrao ovaj sampionat, ako ovako nastavi nece biti ni na podijmu. Suzukisti odusevljavaju, ali nije dovoljno, treba jos malo da se potrude, malo motore da im nadrkaju, i jos malo srece i bice od njih njazad kokurentan tim, jer toga nam fali da bude sto zanimljivija borba
  15. Super je, lepo si ga odradio ali sto ga prodajes sad kad si ga najzad sredio? Vozi ga, uzivaj malo u njemu, a jos i verovatno trosi ko u paljac
  16. Uspeli su da zauzmu polpozicije, i sad imaju sansu, i nadam se da ce bar jedan od nijh dvojice da ostane u prvih 5 ili jos bolje ako bi uspeli podijum, to bi bilo slavlje do daske
  17. takav motor, i jos ako je u dobrom stanju, za 800evra , to je poklonjeno
  18. u 46 litara komotno staju dve M full face kacige
  19. Jel ima neko iskustva sa Moto otpadom Vukelic?

    1. tomaesp

      tomaesp

      Ja imam iskustvo da se nikad ne javlja na telefon..Za mesec dana okrenuo sam ga 30 puta,i nijednom se nije javio..A oglas obnjavlja svakih 5 dana.

  20. @ Stilgar, jel to Robert opet poceo da radi, ili je imao na lageru od ranije pa prodaje?
  21. Dobro nam dosao komsija Hondista
  22. pa zavisi kolika joj je cena, ali sasvim fino izgleda
  23. Jel tacno da za motore u Bugarskoj ne treba vinjeta?

    1. Zixx

      Zixx

      Tacno.

       

    2. Mire019
    3. Bruno 68

      Bruno 68

      netreba, ja prosao pretprosli vikend kros Bugarsku

  24. Za 15 eura po danu imas kamp na Tassosu za 2 osobe , ajte s nama, i mi palimo 14-og http://www.montenegro-sea.com/ru/%D0%9F%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%86/Sobe-Mihaljevic-Petrovac Ovde smo bili prosle godine, ok je smestaj, prijatni ljudi, cena je bila 10eur/dan po osobi.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja