Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7946
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. A i ja se inače zovem Bojan, de ćeš veće konfuzije
  2. Treba da se izbunari neko novo mesto, ali koje...
  3. Promenio sam nick, jbg ovo mi je bio prvi forum, i kada sam pre 12 godina pravio nalog nije mi palo na pamet da pretražim da li već ima neki član sa istim nick-om kao moj, i ispostavilo se da ima par samo nisu bili jako aktivni, mada s vremena na vreme sve se više javlja kolega "Biker boy" a on ipak ima duži staž od mene, pa sam rešio da promenim nick da ne stvaram konfuziju. A ko ne zna ko je "Disko Nindža" ,taj ne zna ni zašto je propao Rock'n Roll
  4. Onda bi trebalo da se promeni naziv događaja, ovo je stvarno neprikladno, mada doduše meni je i ranijih godina uvek bio preran datum za takav događaj, sad treba da se zove "Priprema za zatvaranje sezone u oktobru" ili Predzatvaranje sezone
  5. Neverujem sa su ležajevi i rashladna tečnost, ako pali lampicu, znači gubi pritisak ulja, a kakav je nivo ulja? Možda troši?
  6. Zašto fabrika prosto nije mogla da napravi slavinu sa OFF (zatvoreno) opcijom, mnogo mirnije bi spavali
  7. I ja sam pomislio, ali nisam bio siguran, mislio sam da je dečko stariji
  8. Ja evo javno da se obratim kolegama koji bacaju kacige posle pada od 1m i kupuju nove, "Nemojte bacati kacige, ja cu ih rado primiti na poklon u slucaju da su M velicine" i naravno castim turu piva
  9. Pre će biti da si imao neku faličnu kacigu, ta pukotina je 100% već bila na kacigi kad si je kupio. Nije baš logična ta tvoja teorema, i sreća pa nisi u pravu, jer da jesi kacige bi se bukvalno raspadale kada bi neki malecki kamenčić ili insekt udario u nju u kada se vozi većom brzinom. @QmBGD to sa padom kacige sa 1m je loženje mase, da bi ljudi kupili 5 kaciga godišnje, apsolutno nema smisla, jer, kada se desi pad sa motora, tu ne bude samo jedan udarac i to malecni kao kad padne kaciga sa 1m, već tu bude serija od nekoliko udaraca, može biti i 10 udaraca, sve zavisi kako se odigra pad, i po toj šašavoj teoriji ispada da posle prvog udarca kaciga više nije za upotrebu-nije bezbedna, i da ostalih naprimer 5 udaraca dobijaš sa neispravnom kacigom, pa to je totalna nebuloza... Zato veruj mi, izdrzi kaciga mnooogo više od pada sa 1m.
  10. Skoro sam suzu pustio za apriliju i Espargara, svaka cast zasluzili su
  11. Koje crno zatvaranje pa moze komotno jos mesec dana da se vozi
  12. Hehe, nisu slike uvek verne realnom stanju, ni opis takođe, to ti je isto kao i auto-moto oglasi, po rečim prodavca sve super, a slike loše mutne, iz određenih uglova da se ne vidi lom itd... doduše trebao bi da ima loše ocene, ali ako nema uopšte ocene onda je to rizik mačka u džaku jbg.
  13. Mi smo onomad kao klinci sa Tomosima imali sledeću metodu, skineš auspuh, sipaš čistog benzina u njega i zapališ ga
  14. Dobro nam dosao Bandit 650 - odlican izbor, s njim neces pogresiti
  15. Glupost totalna, npr. znači kupiš polovan motor koji je uredno uvezen i registrovan unazad pet godina i sad moraš da juriš Marka-Janka koji ga uvezao za taj glupi papir da bi obnovio registraciju... Bzvz idiotluk čist
  16. Joskin ti je provereno dobar, s njim si siguran
  17. Viñales set for two-day Misano test with Aprilia | MotoGP™ WWW.MOTOGP.COM The Spaniard will get his first taste of the RS-GP from August 31st to September 1st at the... Vinjak ponovo vozi
  18. Ma najbolje staviš Joškin i miran si
  19. Možda bolje da ne stavljaš pastu, jer problem s VFR-om je što jako greje pa ram zagreje, pa će regler preko rama da dobije tu toplotu, kod drugih motora veza sa ramom je dobra za hlađenje jer u tom slučaju regler otpušta toplotu u ram, ali sa VFR-om je obrnuto.
  20. A koji je to pravi baš ne interesuje xD
  21. Evo ja prvi priznajem da do prodavnice ne idem u full opremi, nikada i nisam, ali, FF kaciga i rukavice su minimum, bez toga prosto ne sedam na motor.
  22. Tako misle ljudi, sve dok ne omaste, pa onda počnu krštenu kacigu da nose, grad ti je opasno mesto, gomila auta, svega živog, parkinzi.... znaš i sam, realno 5x opasnije je po gradu 50kmh, nego na otvorenom 100kmh, Jet ti je neki minimum zaštite, sve ispod toga je kurton probušen.
  23. Jbg, tu gde ja uzimam imaju samo 10w40 ili 15w50 Mada ne vozim po hladnom, čim zazimi i temperature padnu ispod 15°C motor ide u sobu do proleća
  24. 10w40 je standard i s tim ne mozes pogresiti, mada uvek imas tabor i za i protiv, bas zato sto je stariji motor, zazori su sve veci, a ko sto kolega NFS gore rece, uljare se i nove prave sa vecim zazorima.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja