Ovo sto je kolega Orphan rekao da tek tako uteras klipove u celjust da bi ih lakse montirao, s tim se NIKAKO NE SLAZEM, zasto, zato sto onda prljavi klipovi udju u celjust i pojebu kocione gumice i posle imas problem jer klip nece da se vraca pa zaglavljuje,
najbolje prvo malo ocisti klipove, pa onda ih nabijaj unutra, jer svakako to periodicno treba da se uradi da ne dodje do zaribavanja, mnogi to zapostave i onda se cude sto im se plocice neravnomerno trose itd...