Jump to content

Moto Zajednica

Žaksi

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2475
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Žaksi

  1. Slabo znam Nemački jezik,ali sam mišljenja da je za farbane delove,a za plastiku nešto na bazi silikona.Nekada sam koristio od Wurt-a,baš je bilo za plastike,i bilo je ko novo.Imaš sigurno nešto slično.Samo ne znam,da li preferiraš mat plastiku posle tretmana,što je izvorna boja,ili da se malo sjaji,to već rešavaš po ukusu.Ali gledaj da nije mnogo masno,najbolje bi bilo da ima malo antistatik komponentu,zbog prašine.
  2. N.F.S. priznaj,da ovo radiš namerno.Ufff,sunce ti žareno.
  3. Vampa biće nešto od tebe.Samo uporno,kad počne ruka da boli,tada još jače,samo da ne pregreješ vizir.Malo šale,ali ispalo je super.A i kod vas tih stvarčica za poliranje ima koliko hoćeš,tako ne gubi nadu.Biće ko nov.A i ako se umoriš,zovi Lenčugu da i on trlja.
  4. MOTOM bila je više šala.Mada mnogo mi se sviđa,zato je bilo gde naći lovu,jer sigurno ima lepu cenu.
  5. MOTOM N.F.S. vi ne umete da mirujete.Gde ja da nađem pare za ovo.Pišnuo sam u gaće kad sam video.Tjah,sad ništa od spavanja noćas.
  6. Samo Suzuki Srbina Spasava,dobrodošao.
  7. Da ne pametujem mnogo,ali mnogi ne pridaju značaju štelovanje ventila.Uglavnom se svodi,pa nije potrebno,ne čuju se.Znamo,da su ventili dosta izloženi što termičkim,što mehaničkim naprezanjima.A ventili su ti,koji omogućavaju da agregat diše pravilno.
  8. Podržavam.Pošto nemam više reakcija.
  9. Samo mogu da se pridružim sa pohvalama za deonicu i kvalitet puta.Sa koje god strane da idem,dal od Milanovca ili Topole,baš,baš.
  10. Žaksi

    Honda CBF 1000

    Čekaj bre,pa to je opšte poznato.Svaki bajker bez toga ne počinje ništa.
  11. Mare,pa bilo kog proizvođača.E sada ima sa manjim brojevima obeležavanja,tipa 70/80,ali bilo koje menjačko ulje.Samo normalno ne za automatske menjače.
  12. A i nešto produžava.
  13. Ja ga pitao ovde,nešto me kulira.
  14. Pa on se hvali,a i kakve spotove snima,i sa kakvim cicama,ja mu verujem.A i džabe se pravdam.....jeste,upravo je to kako vam izgleda.Bolje da priznam.
  15. Koristio sam neke silikonske sprejeve,fantastika.Ne verujem da je ostalo loše,a video sam da dosta toga imaju.
  16. Iako je zelena zver,voli da se mazi.Samo malo....kako ti umeš.
  17. Aaaaa,ima baš da ga obraduješ.
  18. Sad moraš slatkiše da mu nosiš.
  19. Evo Goran Vikler 063 1276364
  20. Ako se vama,sada priviđaju zmajevi,mogu samo da pretpostavim šta će biti kad se sretnete.
  21. Mislim da da.Za ovog što sam pomenuo,sa njim sam sarađivao,radio je i ogromne industrijske motore,ove manje neću ni da pominjem.Proveri pre nego ti rade,poprilično fušare.
  22. Biker Q ima u Jagodini,odlično radi.Samo parcijalno,teško,ide komplet.
  23. Vampa pa ovo novo bre.
  24. sasa ns 1 kad bi znao koliko ti zavidim na ovom motoru.Jedini model,u moru novih,koji mi se baš,baš sviđa.Al me prcaju 13000 zelenih.Uh.
  25. Tošbo motori na tenku M84,takođe piju sve.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja