Jump to content

Moto Zajednica

Motorcyclist

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7817
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Motorcyclist

  1. Ma dzaba bas mnogo fali.
  2. Nema teorije, prekratke. Imam 4 nove kacaljke pa cemo zapikovati blize. Moram opet preraditi jednu stranu racve. Vec mi je dopizdilo da sam znao ne bih ni ulazio u ovo.
  3. Ne mogu da nategnem one opruge za auspuh. Znaci nema sanse da se rastegnu koliko ja zelim.
  4. Tesko da je ubica, treba vremena za izgraditi reputaciju i steci poverenje.
  5. Preradjena racva, auspusi cucnuli lepo. Sutra stezem sve, ako treba neka dorada. Bogme je potrajalo.
  6. Zivke, zivke sta to pretrazujes ccc
  7. To obavezno nauci jer stvarno nema nista lakse od toga :). Posle antifriz i filter vazduha, svako moze ko zeli da nauci.
  8. Ni meni se ne zuri vise. 15 pa nadalje
  9. Sutra teram kod komsije varioca, cim dodjem sa posla. Kaze nikakva frka prepravice racvu.
  10. Sutra je novi dan. Danas opet corsokak... Ili je racva previsoka pa mi auspusi kace plastiku stop svetla ili ce trebati drugi auspusi.
  11. Stavio sam ih e sad moram vratiti stop svetlo i plastike. Vec imam neki gadan osecaj da nesto nece pasati
  12. Sad stage 2, svlacenje topa sa grane. Jel sam ja to juce rekao da mi to nije problem?
  13. Odvrnuo. Ne moze se bocno vaditi pre auspuha. Idemo dalje.
  14. Eto nisam ni poceo, prvo kafica ali sam spazio zasto ne mogu vratiti nazad Metalna caura, kako da to nazove, sto prolazi sraf kroz nju se izvukla i zato nisam mogao da vratim top nazad. Prstom je vratio i to bi trebalo biti to. Eto kakva glupost..
  15. Dosta stvari ipak treba malo zapeti ali prvi put kad radis nesto tu je strah i pipkavo.
  16. Ja bih rekao da tu treba malo sile ka dole ali bezveze je jer ne verujem da su napravili takav propust tako da mislim da je do mene.
  17. Nije ostao 100% Problem je spustanje zadnjeg lonca. Probacu skinuti lim, ako ne uspe nazvacu ljude sto su se ponudili pomoci. Svima je problem taj zastitni lim izgleda...
  18. Imam wynns za auspuhe. Nije mi problem izvuci to vec spustiti lonac. Pisu mi ljudi: ja morao pajserom, ja tuko cepanicom
  19. Javilo mi se dosta kolega na fb da ih nazovem sutra ako treba. Svaka cast.
  20. Postoji cak i sansa kad skinem lim da udara u ram Jebem ti auspuh ako moras skidati subframe...
  21. Video danas, ali ne bih ga dirao.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja