Jump to content

Moto Zajednica

Skols

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    1272
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Skols

  1. Ja se nesto razmisljam,ako budem isao,da uzmem od drugara malo jaci skuter,al` problem je sto ja nemam A polozeno..
  2. Skols

    HDR fotke

    to znam, nego neki link na pp. Poslato na darkwood.123@nadlanu.com ISPRAVKA: Gmail mi ne da da saljem *.exe fajlove..sad cu da probam sa Yahoo-a...
  3. Skols

    Macro

    uu...pauk je extra...koji je aparat u pitanju?
  4. Pa i meni je bilo cudno zato sam i pitao....mozda i nepostoji Da nije mozda KLR u pitanju? ontopic: Srecna sa prodajom,ako je i dalje u prodaji
  5. Sto bi mi rekli, "join d` club"
  6. Skols

    GPS?

    Jesi proverio koje si puteve namestio da trazi?Mislim na one sporedne i sl..ja se zeznuo kad sam isao u Gucu,i iz zezanja,aj da poslusam navigaciju..pitaj boga kuda nas je vodio
  7. Ovo je vise fensi,nego enduro k`o Leonardo! Salim se..prelep skut...al` nedostizan.. Srecno sa prodajom Mikula!
  8. Irvasa nikad dosta
  9. Kakva je to akcija bez mene i kineza!
  10. http://sr.wikipedia.org/sr-el/%D0%91%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D1%98%D0%B0_%28%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%BD%D0%B0%29
  11. e nije zoltan, nego ja bre kako mozes da nas pomesas, ja sam bre 20 godina mladji ;D I opet si prosao kroz moje selo i nisi se javio..ccc... Ma video iz kafane neke,samo sam primetio da je Princ u pitanju...
  12. Videh pre jedno sat-sat i po u NP Marka,Blaja i Zoltana cini mi se...
  13. Mogli ste se javiti u Novoj Pazovi da vas pocastim pivom ili sokom,posto Gromovi samo kafe nude
  14. :'( :'( :'(
  15. Milinaa Ja jutros se skutercetom zaputio za Bg na fax Malo je `ladnjikavo bilo,a evo sad upeklo Steta sto moram na posao nazad posle faxa..
  16. Imam ja kucu,prazna chami..Drina 100m iza kuce.. Just say when!
  17. Ima i 4T http://www.moto-berza.com/ponuda.php?id=26439&trazi=1&ur=1&model=0&tip=dr%20125&m=Suzuki-dr-125
  18. Skols

    HDR fotke

    Ako se ne snadjes,javi mi se posle 19h,da ti nekako posaljem preko mejla/msn "domacu" verziju
  19. Fina turica,al` kao sto rekose mnogi,nije je vreme za zatvaranje sezone Ja moju zatvaram (za ovu godinu) Deda Mraz akcijom,krajem decembra
  20. Za mog Kineza,ni sneg nije problem!
  21. Skols

    Prodajem jaknu

    Extra je jakna,imam isti taj model,ja sam 195/110 i taman mi je
  22. Skols

    HDR fotke

    Like it
  23. Skols

    Ponovih se i ja

    Evo jedne fotke slikane sa novim aparatom:
  24. Šta fali ,nikad nije na odmet čuti više mišljenja Naravno,ovo je bila mala sala.. PS:Ja sam medju prvima sto se tice saznanja novih tehnika i svega vezano za amatersku fotografiju!
  25. Lalajko pitaj ih još nešto, ovo postaje zanimljivo. ;D Hehe...a pogledaj temu Zelje Citera ...decko pit`o za neki prosecan aparat a ovi pocese od Kulina-Bana
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja