Jump to content

Moto Zajednica

Skols

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    1272
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Skols

  1. SilverWing 600cc
  2. xaxaa.... to su se slikali za temu oko (ne)naplacivanja putarine na naplatnim rampama
  3. Ja vozio,al` nisam smeo da slikam,pokis`o bi mi fon Nice drive,Mika...
  4. Skols

    Razna pitanja!

    Poslao sam ti na onaj hotmail nalog neke tutorijale,objasnjenja i ostalo vezano fotografiju,sto sam ja skupljao par dana...nisam jos stigao da procitam,ali ima dosta zanimljivih stvari..
  5. Keeway Gang ! PS:Dobrodosla Ivana
  6. Pa da,videla skuterasa i jos kineza,pa rek`o daj da ga obidjem..smara
  7. Fino ti ide to fensi-prevozno-sredstvo
  8. ;D ;D ;D Sad ce da ti stigne "cestitka" za gazenje trave!
  9. Evo i od mene: Polazak od kuce Okupljanje u Zemunu Okupljanje: Pokvarise sve! Zelja citer snajperise Sremcica Sremcica Sremcica Organizejsn: Deca: Deca Radna akcija
  10. http://www.youtube.com/watch?v=d0kD3SYdZVY
  11. Ja stig`o kuci nazad,nazalost zbog obaveza nisam otisao na Stenku.Slike veceras...
  12. `bro jutro radni narode.. Zemunci,vidimo se uskoro kod Juge...
  13. Uff...idem da spavam,sad dodjoh kuci.Zemunci,vidimo se u 9! PS:i meni se donji deo kompleta skroz razheb`o
  14. piih..ovde kod mene pocela neka vetrina i kisa...
  15. Jedva se uvukoh u odelo
  16. http://www.glas-javnosti.rs/clanak/beograd/glas-javnosti-25-12-2009/deda-mrazevi-na-motorima
  17. Ja sve cekam ali nema, mozda je ipak mislio 20.30 ;D EDIT: Evo ga Pablo. Ipak je 09.15 Sta ,bili su?!Jbt gledam od 08:00 i nisam ih video!
  18. Done&done!
  19. Kasno sam provalio da mogu i ja da napravim "event" na Facebook-u,pa evo vam pa prosledite prijteljima. http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/event.php?eid=403731375120&ref=nf
  20. Mozda (sutra cu tacno znati) mi se pridruzi drug,pa ako moze jedno odelce
  21. Kad je to za mene bio problem
  22. Isto kod mene...samo moj pali na kurblu...prolupao akumulator od zime Al` vazno je da "krese" PS:jel su ista "pravila" sto ste tice samo grupne voznje?
  23. Skols, jesi li polozio za A? Za`ebah se pa ne prijavih... :-\
  24. Sad upalih ljutog zmaja,nesto odbija da radi kako treba al` dolazim makar ga gurao!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja