Jump to content

Moto Zajednica

Skols

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    1272
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Skols

  1. Vidi ovog mafijasa u crnim cvidzama!
  2. A cika Arakise,glavni si nema sta,u prvom kadru non stop Jes` da su te na prvom smislu pomesali sa Ivanom al` nema veze..tu su bili jos i Yoman,Pablo,Vuja,Evil_baby..sve u svemu,lepa reportaza! Svaka nam cast!
  3. hehe..al` bila si mi smesna kad si rekla onoj doktorki "Pa ja vec godinu dana pokusavam da nabacim kilo-dva" a iza tebe nas nekoliko iz 100+ kategorije ;D ;D ;D
  4. Jel dajes krv i sledeci put? :P
  5. Ja se sad vratih u Pazovu zbog obaveza...skupljanje na OMV sa ekipom sa severa i Arakisom,Shejtanom,Zlajom i Severianom..pa onda skupa do muzeja..iscedili me, iscedili i mi pasulj...slika nemam puno jer mi vrisnula baterija na aparatu..
  6. Joj da znas da me nesto bolU ledja! ;D
  7. Pozdrav i dobrodosao. Vidimo se sutra na davanju krvi!
  8. ;D ;D ;D
  9. au bre..pa jel nije nista komplikovano?!cc...vijas sojke po zgradi,a?
  10. sutra dajemo krv i imamo defile kroz grad. mozda bismo mogli, da u znak podrske povredjenom policajcu-motoristi promenimo marsrutu prodefilujemo TIHO pored urgentnog centra a da jedan do dva predstavnika i udju unutra i posete ga dok smo napolju Ja,kao predstavnik nize klase skuterasa,se slazem sa gorepomenutim predlogom!
  11. Da te poCetim da poneses "ono" ako ti je ostalo jos..i reci posto kosta gram toga? ;D
  12. ahaa..mi smo samo razmenili brojeve,nismo se nis` dogovorili...znaci tamo da se nadjemo nas 2?jel nosite rotaciju? ;D
  13. ja idem prema Šajkaš.Tamo izlazim na autoput i pičim prema Bg. Vidimo se ;D Mi cemo se verovatno ukljuciti u Batajnici na autoput,da ne maltretiram Jager sa Afrikom da idemo kroz Zemun i NBG...
  14. Ja imam slobodno dvoriste i garazu
  15. Taman sam hteo da napisem da je oko 10h na Studiu B bila ta objava hvala cika Greko
  16. Isto i za tebe ponuda ..cekacu Jagera u NP,pa ako hoces sa nama do 25.maja
  17. Da,da...al` dzaba im ostale kad je nasa najbolja!
  18. Ako hoces da te ja sacekam u Novoj Pazovi (stari novosadski put) pa lagano do BG da idemo zajedno?ako ti nije sporo 50-60km/h ?
  19. a jel ima jurcanja? :D mislim da stavim limiter na 40km/h
  20. Neplanirano je uvek najbolje! Zelim vam obadvojici srecan put,bezbednu voznju,lepo vreme i puno dobrog provoda duz puta! Za slike da ne pricam
  21. Poziv za akciju,drug Hacky je bio dobar pa je napravio to..mozda dodje i neko sa strane...
  22. http://www.facebook.com/home.php?#/event.php?eid=256878740074&ref=mf
  23. Jel okupljanje oko 10h? videcu da pokupim jos neke da ih cedimo,mada su svi neke pussy
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja