Jump to content

Moto Zajednica

Skols

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    1272
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Skols

  1. Koji li si od dvojice Mircica?Stariji ili mladji?
  2. Meni izgleda ne radi "refresh",a Vama?
  3. Ja ako stignem,docu ranije..imam neku guzvu na poslu..
  4. opa cestitatamoo
  5. Motociklisti Srbije u epizodi Moto Survivor Serbia Roads @tema pored retrovizora,koji su mi iovako nepregledni zbog moje gradje,obavezno se okrecem i gledam iza,da potvrdim situaciju.
  6. U centru Stare Pazove ides desno ka Banovcima,picis skroz do kraja,na izlazu samom iz Stare Pazove,sa desne strane trazis Rasadnik,mada verujem da ce organizatori postaviti neku tablu tu.. Ja veceras oko 8 dolazim tamo,a mozda i sutra ranije dodjem da se nadjem sa BJB ekipom,sve zavisi od posla kol`ko budem imao..
  7. Deki,okaci na chatu na naslovnoj,bolje ce videti ljudi... edit:kasno videh...dobro je..
  8. Pazi,ja znam da iovako ljudi gledaju podrugljivo na one koji voze skutere i misle da su "bajkeri",aj to me i zabole,al` drug clan Kinez da mi to uradi..e to nisam ocekivao! ;D ;D ;D
  9. Sto me izbrisa sa spiska? Ja mogu popodne samo,skoro sva 3 dana
  10. meni uz Bubanj potok drzi na 30-35kmh,ali mislim da bi mi se to sredilo sa menjanjem opruge kvacila,koja mi je "otisla"... ja bi trebao da idem sa klubom oko 13.avgusta,mada ako se ovde skupi ekipica,bogme cu da razmislim...
  11. ozbiljno ces motorcetom? ja bih isao,al` me brinu uzbrdice..jako sporo idem tuda...
  12. Naime,predjoh vec uveliko 5000km i vreme mi je da uradim treci servis na skutercetu..u ovlasceni servis necu da teram,jer mi naplate (puuuno) ono sto mogu sam da odradim..na prvom su menjana ulja,na drugom ulje i filter vazduha (navodno trebalo) i sad treba da se radi treci.Da li neko zna sta je potrebno tu da se radi...svecica,ulje,filteri?Vreme mi je i da promenim rolnice i opruge kvacila jer se utromio..
  13. Znam,znam...al` gledam kad ce naleteti BJB ekipa
  14. Ма не брини ти за њих - не би те закопавали вертикално. Хоризонтално си к'о и Никола. U tom slucaju,Marko Kraljevicu,idemo sa njima
  15. oo...gosn Alumil..ipak si se prikljucio... Pozz PS:kad ces vise doterati masinu da je prekrstimo?
  16. da krenem i ja,pa da imaju vise posla oko zakopavanja?
  17. 1.Slayer 2.Wolflord 3.Blackbite 4.lord_oblivion (posto sam ispusio za ovaj vikend, sledecim mora da se nadoknadi Opušten ) 5. markodjurovic 90% (samo da bude gotova zamena dihtunga, a ako ne bude bila gotova nek curka ulje josh malo) 6.Skols (ako je subota onda 90%)
  18. Ohoho vidim ja da ce biti vesela ekipa.... Mangulice,jel dolazite?
  19. 650cc valjda
  20. Opis moje AGV GP1
  21. nesto sam se razmisljao,al` nema nista od toga,imam isuvise posle (jbg,2 nedelje bio na univerzijadi). Neka mala ekipica ide veceras iz Pazove,pa ko znam mozda i ja zalutam medj` njih..mada sumnjam... Mislio sam da Chinese BJB section ide grupno,kao u Kovin.
  22. Jel ide neko na skup u Pancevo?
  23. Deonica Sabac - Loznica je skoro zavrsena,a krivine od Loznice (obilazni put) pa do Ljubovije su za voznju dusu dale...
  24. pih `bem ti Unezverijadu,sta propustih...
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja