Jump to content

Moto Zajednica

Skols

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    1272
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Skols

  1. Sedim danas na Tasu i citam ovo,i krecem da napisem isto preko moba al` ne uspevam.... +1 za akciju
  2. E sledece godine idem pa makar i sa ovih 50cc,pa makar umro! :'(
  3. Valjda ce ih pratiti lepo vreme...taman su pobegli od kise u BG-u...
  4. evo jedan snimak dok sam vozio... http://www.youtube.com/watch?v=OjdQ7Oxy-Ao PS:Sta je bilo sa onim deckom sto je pao kad je dolazio,tacno ispred skupstine,kad ga je "bacio" motor..? U pitanju je narandzasti Intruder..
  5. Ja bejah sa drustvom da ispratim ekipu...mi dosli medju prvima prema nekoj proceni ispred Skupstine je bilo oko 200-250 motora... mi smo ih ispratili do Bubanj Potoka (`bem ti uzbrdo) slike malo kasnije...
  6. Dolaze sutra ujutro 4 skutera iz Pazove da vas otprate kako dolikuje!
  7. ma kad sam ja pres`o taj most sa Matrixom (sa losom oprugom kvacila) preci ces i ti sa Dzavom
  8. ja sam do sada 2 puta isao na servis kod njih..prvi put je bilo ok,prvi servis i skidanje blokada su naplatili oko 5 i po hiljada...drugi servis gde sam im ukazao na neke nedostatke,nisu uradili,rekli da to ne spada pod garanciju..zamenili ulje (koje sam drzao ispod sedista),navodno rekli da nije bilo uopste,a ja nedelju dana pre toga sipao pun...uglavnom "zamenili" ulje i filter za vazduh (od 300din) i sve mi to naplatili 3000 dindzi..ipak je mnogo 2 soma dinara za ruke,a realno svako je mogao to da odradi.Blizi mi se servis na 5000km i razmisljam da ga sam odradim..yebesh garanciju..iovako nema nis` od nje..
  9. E ljudi,nisam pratio temu od pocetka,paaa..jel se ide samo subota ili ostajete da prespavate? Mozda ako me ne budu zvali ovi sa Univerzijade (a posto do sada nisu),mozda krenem sa vama,tj ekipom iz Stare Pazove! PS:To je sledeci vikend,tako?
  10. E,nazovi onog sa cvidzama,meni sinoc Danijel i Ernesto rekli da su mene prozivali,a niko me nije zvao.I ja nazovem lika i on mi kaze da dodjem danas u 5.Ili,dodji i ti danas,doce i zloca87,ni njega nisu zvali.
  11. A skuter? ;D ;D ;D
  12. Drage volje bih isao,jer ste luda ekipa..ali dok traje Univerzijada ne mogu..posle toga,svaku voznju Marko i ja predvodimo sa neverovatnih 50-60kmh
  13. hehe...ekipa iz coska!
  14. Skols

    Neobične kacige

    majne favoriten!
  15. Dolazimo Dzax i ja,i jos par ljudi,oko pola 4-4...
  16. Ja sad dosao sa skupa..organizacija me manje-vise interesovala..razlog zbog kojeg sam isao je Nightshift...koji je odsvirao za sve pare,pa i vise!slike i klipovi uskoro!
  17. Jel radite zamenu staro za novo?
  18. Extra tura...`bem ti kad nemam veci motor.. Imam kucu u selu pre Ljubovije,u tom selu je skretanje za Mackov Kamen.. Nis`,bar se okupajte u Drini za mene
  19. Mene isto malopre isece jedan klinac u jugicu..`ladno covek skrece na parking (iz njegove u moju traku) i gleda skroz na drugu stranu..ja ne znam sta pre da stisnem,da l` sirenu il` kocnice..i nekako sve odjednom i ukopam skuter...on kao slozi neku facu :o ...ja rekoh sebi,ma zaboravi.....
  20. I to lep i ocuvan primerak!
  21. evo malo od mene [/img][/img]
  22. Ja sam oko 9 - 9 i 15 vracao tuda kuci,nije nista bilo...mada,gologlavi na r-ovima su samo jurcali pored mene full-opremljenog
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja