Slazem se...
Danas sam se malo vozikao po mestu..i cesto sam sretao razne motore..zanimljivo..chopperasi su imali kacige,endurovci isto..R-ovi..pa 3 od 10 jeste..npr.prolazim semafor i sa leve strane vidim 3-4 momka na r-u,farke,jakna i cvike..svi do jednog..a ja na skuteru od 1000e i max brzinom od 60kmh,sa sve jaknom,kacigom (i rukavicama u dzepu)...
Mada,iskreno,ko ih **be,njihov zivot njihova stvar...