Jump to content

Moto Zajednica

Skols

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    1272
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Skols

  1. Pitaj Zlocu,on ima mnogo slika po zidovima
  2. Neka mu je laka zemlja.. Bilo je par clanova Adrenalina u Golubincima na zurci..nije valjda neko od njih?
  3. malo kasnim,al` jbg Jesam li i ja bajker: + ako sam medju ovih 100+ ludaka, + iz N. Pazove sam dolazio za BG tada, + na skuteru od 50cc, + i to kineskom a imao sam tada cca 110kg zive vage + nisam mogao vise od 60kmh da idem :D + sam se skocepizdio do kuce u putu nazad + skoro smo blackbite i ja isli skutercicima za Glogonj po onoj vetroyebini (ps i on je bajker,tako? ) + vozim skuter non stop od -10 do +40 (nabio sam od oktobra 08 do danas skoro 3k km )
  4. Koji motor? Koliko godina je preminuli vozio motor? Sta je imao od opreme? Brzina? Uslovi na putu? Ostale okolnosti? 1.Vecinom R-ovi 2.Koliko god,steta je,izmedju 15-30 3.Oprema?Sta je to? 4.Vel`ka 5.Nikakvi 6.Automobili
  5. Pozz komsijama, 2 skuterasa dolaze najverovatnije u subotu!
  6. Cestitam i da se sa srecom navozas!!!
  7. kontaktiraj clanove iz Indjije..Nucleus je medju aktivnijim..
  8. Kachim ti se na ledja magarenceta i nema da ne ides!
  9. na FB pise da je HD Club Srbija,kao i prosla 2 puta..
  10. Ako necete jurcati 60+ kmh,eto i mene
  11. Strasno...ozbiljno se plasim da sednem na skuter...vec 10-ak dana vozim kola..
  12. imam slican problem na matrixu..nekad tako radi,nekad odlicno vuce..pa onda opet nece...i meni su govorili da je kais,mada sam najvise odgovora dobio da je opruga kvacila..sto cu saznati uskoro kad ga na servis oteram..
  13. Srecna sa prodajom..jako lep motor..
  14. auu..pa ja sam onda najebao..presao sam preko 60km od 2500km,i dok oteram do servisa u Zemunu bice bar stotka..
  15. ovaj moj trosi k`o da ima 500cc a ne jednu nulu manje...4-4,5
  16. http://www.facebook.com/group.php?gid=78015843318 Zajebancija ili ozbiljna stvar?
  17. Skols

    Yamaha XTX660 ?

    Koleza,gde su slidze?
  18. Strasno,neka mu je laka crna zemlja.. Ova sezona je mnogo lose pocela!
  19. Jel se neki kolega sa foruma danas vozio kroz Pazovu sa X-road-om?
  20. Jbg,gile i ja bih isao,al` ovo moje sokocale preko 60-65kmh nece...ne bih da usporavam ostale ucesnike
  21. Slazem se... Danas sam se malo vozikao po mestu..i cesto sam sretao razne motore..zanimljivo..chopperasi su imali kacige,endurovci isto..R-ovi..pa 3 od 10 jeste..npr.prolazim semafor i sa leve strane vidim 3-4 momka na r-u,farke,jakna i cvike..svi do jednog..a ja na skuteru od 1000e i max brzinom od 60kmh,sa sve jaknom,kacigom (i rukavicama u dzepu)... Mada,iskreno,ko ih **be,njihov zivot njihova stvar...
  22. Cekaj bra Aco, covek kupio jaknu a ti mu zelis da je okaci na civiluk. ;D ;D ;D Haha ;DNisam bas tako mislio xD.Sad cekamo jos da se fali sa nekom jakom Mahinom Iz vasih usta u bozije usi!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja