Jump to content

Moto Zajednica

Skols

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    1272
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Skols

  1. S` obzirom na moju kilazu,mislim da TA 600cc biti malo :D
  2. Sto se mene tice mozemo i do Kos.Mitrovice,samo ko ce da ide tj vuche sa mnom 50-60kmh
  3. Svaka cast obojici..Charugi na sredjivanju i postenju..a tebi .. pa isto na postenju! Da se slatko navozas sa njim!
  4. Mislim da ne buvljaku ima neki covek koji drzi Tomos delove... PS Jesi gledao na Tomos Forumu?
  5. Iz Vasih usta u Bozije usi!
  6. Racunajte i na mene 90% .... Izgleda ja jedini skuteras,otkad je Dzoks pazario cruisera!
  7. Novi koljach Pozz Pedja
  8. Svaka cast za putavanje(a)! Ova tura ce mi biti na prvom mestu posto uzmem jaci motor!
  9. aa...pa ti si najveci Jao Ming od svih nas!
  10. Skols

    Yamaha XTX660 ?

    koleza,kad zavrsis kupovinu ovog skuterceta,da dodjes `vamo na vopi da pricamo nesto o predavanjima mislim,pre ces ti sa tim nego ja sa ovim mojim zverkanom
  11. Ma da su bar neke,meni bile neke starije gospodje (da ne kazem babuskare ) .. . setali me po onim salterima kao sacekaj sad ce koleginica,koja nije dosla jedno 15-20 min,i onda mi kaze,aj daj ja cu to..uzme papire i kaze dodji sutra...eee...`bem ti drzavu..a za osiguranje cu se raspitati...
  12. Isti slucaj i sa mnom..nisam dobio nikakvu polisu osiguranja..kad sam registrovao,predao tonu papira na salteru,vratili mi samo saobracajnu za motor...
  13. More,more!
  14. Znaju li se cene tih modela?
  15. +1 Nas i Kineza - milijardu i nesto
  16. Ne brinem o tome,jer...ne vozim brzo
  17. Moje misljenje,Qingqi od 125/200cc za pocetak + oprema.Ja razmisljam da ga uzmem ako skupim kes.Za pocetnika prava stvar za uvod u enduro svet.Vozim pola godine skut od 50cc i mislim da se ne bih usudio na nesto jace od 500+ kubika. Citao sam dosta o ovim modelima,zadovoljni su s obzirom na odnos cena-performanse.. Ima ga par nasih clanova pa pitaj njih.
  18. Koliko je proverena informacija da je pocelo sastavljanje u Kg?Zna li se cena?
  19. Onda,sorry,meni lici (i samo to) na one kineze
  20. Isti kao qingqi gy200 ili tako nesto,Yuki 200cm,motard stx200...imas u temi za kineze dosta o tome.
  21. ok,necemo u off.. (upravo sam to saznao na tom forumu,rekao mi decko koji je valjda imao isti problem)
  22. Ok Trebao sam jutros da oteram u servis,ali lose je vreme pa nisam..cekam malo da otopli pa cu odmah...Ko zna,mozda ga i prodam pre nego sto oteram tamo A inace kad sam isao tamo dok sam objasnjavao serviseru,on me nesto bledo gledao,kao,mozda se nesto zaprljalo,karb valjda, pa ce videti...inace sam citao na par foruma,da je to izgleda problem na matriksu da se posle skidanja blokade se "razvuce" centralna opruga kvacila (ili kako se to vec zove),dok je jedan komsija koji se razume navodno u to (ima neku apriliju sr50,koju je 30x rasklapao) rekao da je do rolnica (sto mi manje logicno,jer nisam sa njima presao ni 500-600km). uff...kol`ka recenica btw,srecno sa popravkom aprilijice..
  23. Nadam se da nisi pogresno shvatio,ne smejem se tvojim mukama zbog posledica pada,nego naslovu teme.
  24. Izvinjavam se za off,ali "givi u njivi"...upisah se od smeha :D
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja