Jump to content

Moto Zajednica

Skols

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    1272
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Skols

  1. Pih,sad sam dosao,upalio studio B,kad ono taman zavrsili.. :-\
  2. Kaze se bivsha braco...ti si sad nas brat Japanac... ;D ;D :D ;D ;D
  3. E i ja sam uspeo da navucem odelo preko odece i jakne...jedino sto cu morati da uzmem kais umesto ove trake..jer mi pukla
  4. ovako sam ja izgledao u Temerinu jos plus u deda mrazovom odelu...... deca se razbezala Eto koga ce vaspitacice da zovu kad treba da se krene kuci
  5. Naravno,dolazim u subotu.Lako ces me primetiti,masa od 115kg i 2m na jadnom kinezcicu i u smesnoj opremi sa ogromnom kacigom na glavi
  6. Hvala na odgovoru nntom-e, iskreno,ne razumem se u mehaniku bas,ali ucim polako..kontam sta si napisao,na servisu mi prilikom skidanja blokada,skinuli i prsten koji se tu nalazi oko kaisa,majstor koji je to radio,objasnio mi je sve kako funkcionise,stvarno je bio ljubazan..Vratio je isti kais,jer sam sve vreme bio pored motora dok je radio..Moguce da je kais loseg kvaliteta..pogledacu ovih dana ako stignem sa caletom i stricem koji se malo bolje razumeju,ako nista,onda cekam kraj januara da ga oteram kod njih..Nemam vremena da ga duze vozim da vidim kako se ponasa... Hvala jos jednom i pozdrav.
  7. Takodje pitam za help,jel ima sanse da se ponesu na akciju,pa da razmenimo na "Stenki" ?
  8. zanimljiva ta afrika... a tek dzipche
  9. Pozz i dobrodosao... Zovni Zeljka jos danas,mislim da je banovan sa foruma...
  10. A ne,ne...ne morate zbog mene ;D ;D ;D Pablo,ne off-uj!
  11. Ovde pise da delimo paketice 26. 12 . Kanda su se malo zajebunili, il sam ja neobavesten ? 26.12 Nislije dele...pise BG 27.12,NS 28.12.
  12. http://www.24sata.co.yu/vesti.php?id=41666
  13. http://www.24sata.co.yu/vesti.php?id=41666
  14. Ma ja cu doci skuterom makar umro (ako bas bas bude mecava docu kolima valjda)
  15. hehe ;D ;D ;D
  16. Jeeeee.....presli smo stotkuuuuuuu.,.....
  17. Svaka cast ljudima za televizor! PS Jedva cekam subotu!
  18. a vidim da je bio i jedan skuteras...kako se snasao
  19. Ja tek planiram da ga probam preko pune "opreme"..sumnjam u ishod
  20. Svaka cast,svaka cast!!!
  21. Respetk Yo!
  22. Ja licno nikog ne poznajem sa foruma,ovako online,dosta njih..za akciju sam se pre svega prijavio zbog pomoci toj deci,i to je glavni razlog,druga stvar je sto cu ici sa ljudima koje znam (bar online,ali meni dovoljno),sto ce mi to biti prva "grupna" voznja,sto cu upoznati dosta njih nadam se... A ko je organizator i to sl,iskreno me zabole...(no hard feelings)
  23. Svaka cast ljudi,ne sumnjamo u vas!!! [move]`ajmo slike,slike,slike....[/move]
  24. `bem li ga,sta je,ne razumem se,zvao sam servis,jer mi je motor u garanciji,rade tek od kraja januara,a da ga sam otvaram bas i ne bih..
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja