Jump to content

Moto Zajednica

Skols

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    1272
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Skols

  1. heh..ma znam... btw...ako je po avataru,nisam vampir nego dzedaj!
  2. cccc....eto,sad sam postao i Vampir... ???
  3. imas celu temu o tome... http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=209.msg383630#new
  4. nije frka..samo pusti sms/poziv i dogovoricemo se.. btw..mnogoo mi se svidjaju ova dodatna svetla na Africi..bruka kako je dobro..
  5. Svaka cast za polaganje,i za voznjicu... a minus sto se nisi javio dok si bio u pazovi...
  6. normalno, cekamo te sa soljom caja, pa onda zajedno ka bgdu Oket,cemo se dogovorimo za mesto i vreme.
  7. Mogu i ja iz pravca Zemuna da se pridruzim?
  8. Kada sam uzimao odelo,pitao sam Igora da li mogu tamo da se obucem,jer mi se ne putuje sa njim iz Pazove,rekao je da moze...moracu malo kuci da vezbam brzo navlacenje odela..(mission impossible 4? )
  9. a i slova na tastaturi nisu na svom mestu
  10. Izvini druze,nisam mislio da te uvredim,ali moje misljenje je da ti komentar nije na mestu. Pozz
  11. Tako je,ja sam zacrtao to i moram uraditi!
  12. Do jaja,sad si ti ispao baja.... Vidis jbte da je decko tek uzeo motor,svaka voznja pa makar i najkraca mu je dozivljaj..ako tebi nije nemoj da komentarises gluposti.
  13. ja sam vec rekao,u slucaju da bude neki kijamet tada,najverovatnije,znaci ne 100% cu doci kolima,u tom slucaju ima mesta..e sad je problem sto cu to znati dan-dva pre akcije.
  14. Oko Gazele i Brankovog mosta u spicu
  15. Ako bas bude neki kijamet,ja cu mozda doci kolima,tako da ce mesta biti.
  16. Iovako se svi krste kad im kazem da idem skuterom za BG 28.12 @pablo.. racunaj i na mene ondak...kad sam vec u bg,ne zuri mi se nazad
  17. K`o predsednik kad prolazi moram da ponesem pored digitalca i kameru..samo ne znam kako cu sa ove 2 ruke sve to raditi
  18. I ja se slazem sa koleza Arakisovim pitanjem,ako moze objasnjenje.. i da,sto se tice grupne voznje kroz BG do Sremcice,kojom se brzinom ide ja sa ovim sokocalom idem oko 60 prosek,al` ga malo slabije razvija pod ovim vetrom
  19. Samo ti dodzi,ako ne nadjes scoot,ides sa mnom da se klackamo na Matrixu
  20. ajde bre ljudi,kad cu se ja klackati na kinezu 100+ km na minus a mozda i plus,mozete i vi,bar beogradjani...
  21. a vidi im avatare :)
  22. xexe..vec vidim da ce u ovoj temi naglo porasti broj stranica dok su forest i nikola na odmoru
  23. Jeste,jeste...dolazim cesto tamo..imam tetku i sestru u Majuru,a druga sestra je u Sapcu...
  24. Tako je..ja se vozikam vec par dana,navikavam se na `ladnocu
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja