Jump to content

Moto Zajednica

Skols

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    1272
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Skols

  1. hahah...gde si bre kolega!!!
  2. extra je! :o
  3. Put me on that list!
  4. Jbg,ja sam mislio da pada na nedelju,al` posto je subota,stvarno ne mogu,iovako svaki dan idem sa posla po nekoliko sati u civilnu... :-\
  5. Pozdrav i dobrodosao
  6. Hehe..na isto mislimo ;D
  7. Napisao bih isto sto i Dane,samo mislim da ne bi "javno" trebali da trazimo CD/DVD jer bi time podsticali neku vrstu piraterije,a mislim da niko od nas ne zeli probleme kako sebi tako i ovom forumu,Danetu i Komi,tako da bi bilo pozeljno sve oko toga raditi preko pp. @Dane&Koma Svaka cast na poduhvatu i snimljenom materijalu,zao mi je sto nema nesto iz Japana.Dok sam gledao delove,smejao sam se k`o lud na brasno..znaci likovi ste neverovatni,nadam se da cemo se jednog dana upoznati. PS:Jel imate mozda "nemontirani" materijal? :)
  8. Imas svoj sajt mozda?
  9. daj neke live slike
  10. auf..ja istripovao da je nedelja..jbg,subota mi radna... :-\
  11. Posto danas nisam sitigao ovde kod mene da dam,potrudicu se da u nedelju dodjem do BG
  12. skines sa jutuba,mislim da imas opciju za bolji kvalitet da biras.
  13. @Ticma to je cena samo za dovoz,bez placanja dazbina na granici i sl? Ja sam kontaktirao jednu firmu u vezi toga,i odg. je bio za npr. motor od 125cc,sa dovozom i svim papirima (meni samo registracija ostane) cena bi bila oko 600e.
  14. Ja sinoc pustio dl. svih epizoda,evo sad gledam prve 4,jos mi 2 ostale Likovi ste,majke mi...
  15. Meni sinoc zadnji tocak...da skrenem na raskrsnici desno,da obidjem idiota pesaka koji je stao na sred puta,ja malo prikocio,al` jedva,i naletim na zebru,isao nekih 20-30kmh i pocnem drift na sred centra...ne znam kako sam ga odrzao,uglavnom sam zavrsio u suprotnoj traci! sva sreca pa je u toj traci bilo crveno na semaforu
  16. Lepe slike...
  17. Izgleda da samo ja subotom radim
  18. Dragi moj chinese kolega,mislim da je ovaj klip i njemu slicni sto se tice pomenute staze postavljan nekoliko puta na razlicitim temama pa se valjda ljudi zasitili ili bre nece da dolaze na nase chinese teme btw,mislim da u "Putovanjima" ima jedan nas clan iz Amerike koji je valjda tamo isao,nisam siguran.
  19. Count me in...samo ako lokacija ne bude negde daleko..
  20. lep skuter,kol`ko kesha ga cenis? i kako to 180cc,jel to standardno ili je sa kitom nekim?
  21. e jedno pitanjce...jel rts prenosi isti izvestaj sa Dakara kao i eurosport? pre neki dan sam gledao cini mi se prvo na sportplusu ili cak eurosport2,i onda na rts-u,znaci sve isto samo prevod..mada je i na ovom gde sam gledao bio prevod na srpski...
  22. ja sam legao oko 2 i nesto,na 1 i 2 su bili neki filmovi...
  23. ja moju 50e polovnu agv gp1
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja