Napisao bih isto sto i Dane,samo mislim da ne bi "javno" trebali da trazimo CD/DVD jer bi time podsticali neku vrstu piraterije,a mislim da niko od nas ne zeli probleme kako sebi tako i ovom forumu,Danetu i Komi,tako da bi bilo pozeljno sve oko toga raditi preko pp.
@Dane&Koma
Svaka cast na poduhvatu i snimljenom materijalu,zao mi je sto nema nesto iz Japana.Dok sam gledao delove,smejao sam se k`o lud na brasno..znaci likovi ste neverovatni,nadam se da cemo se jednog dana upoznati.
PS:Jel imate mozda "nemontirani" materijal? :)