Jump to content

Moto Zajednica

Skols

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    1272
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Skols

  1. Da,da..to su ti bajkeri..cim su dosli na brod,odma` udri po alkoholu..sedeli smo za stolom do sanka,nijedna narudzbina od konobara nije sadrzala sokic,vodu,caj...
  2. Hvala,hvala..sve za humanost i BJB
  3. extra slika,"obuceni ratnice"
  4. E kad smo vec kod TV-a,jel zna neko od "uprave" neki termin kad ce biti prikazana akcija? Evo da ispravim samog sebe,sad je u okviru vesti na Studiu B bilo i o nasoj akciji par minuta,pricao malo Pablo,malo deca,direktorka...
  5. Svaka cast drugari!
  6. Slazem se...stvarno puno motora,organizacija odlicna,ponasanje ucesnika odlicno...reakcije ljudi i vise nego odlicne,nema ko se nije nasmesio,svaki drugi je vadio telefon ili dig.aparat da nas slika,majke su izvodile decu napolju da nam masu...reakcije vozaca automobila koji su nam dolazili u susret odlicna...svi se smese,ablenduju,staju da nas slikaju... PS Okacio sam neke slike u onoj temi za utiske
  7. Evo i ja da se zapljunem..nagurao nekih 100km do BG i nazad...utisci..ODLICNO!!! Prsti promrzli...nos crven vozio sam sa dignutim vizirom.. Upoznao dosta ljudi...s dosta sam i pricao,ali nisam znao "nick" Moj kinez je uspesno pratio kolonu,bio sam medju prvih 30-40 (dok nisu dali jaci gas i odleteli). Imam neke slike,al` nista posebno..bilo je tu profi fotografa pa od njih ocekujemo neke lepse slike
  8. Dobro jutro dede...ova temperatura od -4 izgleda prati nasu akciju!
  9. sto meni nije tako veliko odelo ja ne mogu da spojim 2 kraja gornjeg dela
  10. Koj` brani boje shaolin ridersa sutra na deda mraz akciji? (forest i nikola dolaze peske,tako?)
  11. Ja cu se obuci na sred trga
  12. a u medjuvremenu da svratis do mene u Pazovu na kafu..cisto da ne gubis vreme :)
  13. Bravo lorde... ja sam takodje natank`o skuterce za sve pare (300din ) prethodno se dobro obukao,kako planiram,vozikao se jedno pola sata,i mogu vam reci da mi je samo malo duvalo po kolenima ali nista strasno..Oprema:dugacke gace (made in pijaca),tanke letnje farmerke,al` dugacke,kratka majica,duks,zimska Fila jakna,rukavice (made in pijaca,300din) i kaciga.Potkapu nisam stavljao... Vidimo se sutra!
  14. Svaka cast svima!
  15. Slazem se sa Nikolom...samo je cifra i veca,tu je i nekoliko televizora,stampaca,kompjuter... Svaka cast ljudi,cast je biti deo ove zajednice!
  16. Ides na akciju? Da krecem - to sigurno Za ostalo ne znam Ices autoputem? Ja krecem iz Pazove,ali icu starim,ne smem na autoput
  17. Ides na akciju?
  18. Nema sta da ti bude bezveza,sta ces,takva je situacija (citaj vreme) da nemas drugih opcija... Ja do sutra ujutro necu znati da li cu ici skuterom ili kolima,zavisi od vremena..ako bude suvo idem motorom,ako ne,najverovatnije kolima.
  19. Sto ne dodjes na trg autobusom,bice par forumasa sa kolima,trebalo bi da ima mesta?
  20. Jbg nije valjda ovoliki sneg i sada?! za svaki slucaj ja nosim neki flame-thrower da "cistim" sneg i led
  21. Skols

    Winterfresh

    Svaka cast Sstrujo!
  22. znam,znam...bice zeznuto bar do Zemuna dok ne dodjem...juce sam se vozio u obicnim tankim farmerkama,duks,jakna zimska (ne moto),rukavice najobicnije,potkapa i kaciga..jedino mi je `ladno bilo prstima (i to palcu samo) ... planiram jos da se natruntam za subotu
  23. Znaci 80% puta mog putesestvija
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja