Jump to content

Moto Zajednica

Skols

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    1272
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Skols

  1. Mozda bi trebali jos negde da napisemo o ovom okupljanju,pa da dodje vise ljudi..ovako kad vide temu,ne misle da je nesto pametno unutra
  2. a da npr okupljanje bude negde u Zemunu,za deda mraz akciju mene i tomerca je cekala ekipa iz Zemuna i NBg na onoj raskrsnici pre hotela Jugoslavije,valjda kod Dunav Osiguranja...
  3. Stigla plata...sutra ujutro uplacujem.
  4. Hmm..ja nista od ovog ne mogu
  5. Mi brze i ne mozemo
  6. Ima vremena da se dogovorimo do tada a btw,za kinroad mislim da imas servis u Novoj Pazovi tj ovde kod mene negde..mislim da to pise i na sajtu.
  7. Ma idem skutom 90% ako mi ne iskoci neki ispit samo... Ja lagano..vi jurcajte ako hocete,samo mi recite kuda da se dodje
  8. evo predloga i za naziv i za statut i za sve.... http://www.kineski-motocikli.com/forum/viewtopic.php?f=18&t=32 pih bre..a nas skuteras niko ne sljivi..
  9. Vazi cika Arakise,pokupice i vas chinese-izdajice @zloca,arakis Nemo` slucajno da ste jurcali sa tim vasim zujalicama,a ja da gutam vasu prasinu,necete nijedno pivo od mene dobiti!
  10. zloco,dogovoricemo se...ako budem isao skuterom,meni jedini put ide preko BG-PA-Glogonj...
  11. A sta se desava u Glogonju i kada. Mislim da mi je tamo otisao MZ pa da ga posetim Procitaj poslednjih par strana Kineskog off-topica...
  12. hihi..malopre povezao drugara..nas 2 zajedno oko 220kg zao mi motorceta...samo sam gledao kada ce da se prepolovi
  13. Ja reko`,ako ima ko ce da cruis-ira sa mnom idem skuterom
  14. U BG-u,sad sam nasao u Blicu,pise D.K 30godina,od povreda prelom ruke..
  15. ma trazim po netu,al` slabo...Nemam pored sebe novine pa da procitam..
  16. Malopre procitah u Novostima,povredjen motociklista,isekao ga neki kamion u Bulevaru Oslobodjenja..na slici je plavo-crveno-bela Afrika Tvin... Zna li neko nesto?
  17. Ajde bre Sremci ne zaebavajte
  18. lepo izgleda to tvoje skuterce
  19. Rib.kamp sa corbicom/rostiljom
  20. posalji meni ako hoces...
  21. I ja sam bio na krstenju,da nismo na istom? Btw,mislim da se ovaj lokal zove "Oroz" bar ga tako Batajnicani zovu.
  22. eh...ljudi tomosima i apencima isli na more... ja sam za deda mraz akciju od NP do BG malo po BG i nazad spicio 100+ km k`o od sale..a bilo je -4
  23. Uzbrdo nisam siguran da li moze,mene i skuter jedva vuce al` eto npr,letos smo drug i ja (oko 200kg zajedno) seli na ovaj elektricni..slabo je vukao,al` je ipak dostigao max brzinu od 30kmh
  24. Okacicu slike ovih dana ako te bas interesuje...Inace,moj po fabrickim podacima ima autonomiju od oko 50ak km,i brzinu oko 30-35 na sat..Ja sam moj uzeo polovan sa losom baterijom,mislim da moze oko 20ak km da predje,brzina max oko 33 prema njegovom satu..nisam ga vozio od kada sam uzeo skuter..Cale ga sada vozi..njemu milina
  25. Radi ih firma Trotico,kol`ko ja znam.Negde kod Galenike se nalaze,pored autoputa BG-NS.. Kol`ko ja znam,ne registruje se,ja imam jednog.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja