Jump to content

Moto Zajednica

Skols

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    1272
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Skols

  1. Zna li se okvirna cena tog pulsera od 250cc?Ili ce biti poznata na sajmu tek?
  2. Ipak motorista,pise da je isao velikom brzinom.. Sad cu da potrazim na netu,mada sumnjam da ce biti,u novinama (Blic ili Press) je stajalo sa strane,par redova svega. EDIT: http://www.vesti.rs/exit/Identifikovan-motociklista-koji-je-ubio-pesaka-na-Temerinskom-putu.html http://www.vesti.rs/exit/Identifikovan-motociklista-koji-je-ubio-starca.html
  3. Malopre procitah u novinama da je pronadjen decko koji je udario coveka,cini mi se da su inicijali G.E. iz Kikinde sa prebivalistem u NS,25 godina...
  4. Da sam na tvom mestu,ja ne bih znao sta je to autobus
  5. Ista stvar i ovde..al` jedino mene i devojku gledaju kao budala sa kacigama
  6. hmm..ovde to obicno znaci kad nekog iscimas za nesto..npr krenes da udaris nekog pa ne udaris..taj fazon... Mozda su ti debili tako cimali neke na motorima...
  7. Skols

    prvi servis

    meni su na skuteru promenili ulje,kociono ulje,svecicu,nastelovali karb,dotegli/proverili srafove.. sad,to je za skuter,za klasicni motor pretpostavljam da ima jos nesto (filteri?)
  8. Lepo,lepo...i sta kaze Dane,kako mu stoji K-1200?
  9. U Laguni ili... ?
  10. hehe...al` najbolji je snimatelj: "Eh..ne valja!" ;D ;D ;D ;D ;D ma jok,odlicno je! to je i hteo!
  11. kol`ko u kesu,kol`ko trosi,kol`ko peripetije oko prevodjenja,registracije i sl.?
  12. Nazalost,u ovim nasim krajevima jedino tako nesto moze i uroditi plodom.
  13. Ove godine oko 300km sa skuterom
  14. jel su se skroz preselili tamo ili ih ima i u Batajnici?
  15. Jel imaju mozda xxl modele? Letos sam trazio po BG na par mesta Shiro,al` samo xl imaju..
  16. Skols

    AGV KACIGA -ISKUSTVA

    Ja imam AGV GP1...nisam nesto zadovoljan,mada posle jet kacige,ova je milina...magli vizir non-stop..vise mi se isplati da ga skinem,provetravanja kol`ko hoces sto je dobro leti ,bucna je dosta...
  17. Zdrav-po i dobrodosao!
  18. Skols

    BMW maxi skuter?

    Extra,extra...kao i cena koja ce mu biti
  19. Lepo motorce Kanteras..lepa i cena...
  20. Sinoc se malo vozikao..ubio 20ak km...
  21. ih bre..idem da prodam oba kompa i laptop i skuter mozemo uvek nesto da se dogovorimo, meni treba od svega po nesto xexe
  22. ih bre..idem da prodam oba kompa i laptop i skuter
  23. Ja dajem duplo vise! Btw:lepo ocuvan ybr!
  24. Skols

    KTM & 3 BMW ;D

    KTM !!! ;D ;D ;D heh...jedan za photoshop,jedan za windows,jedan za CS..cetvrti za hvalisanje btw:aj za nas sa jeftinim ulaznicama:kak`a je ta fora sa KTM
  25. Skols

    KTM & 3 BMW ;D

    au bre mikko imas g15,a onako lose igras...pardon,nije mikka vec rahmany btw,lepo voznjica
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja