Jump to content

Moto Zajednica

Skols

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    1272
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Skols

  1. godiste,cena,kilometraza...
  2. a ne zaplakati...
  3. Kao sto cika Nntom reche,srecan povratak svima i sutra ocekujemo brdo putopisa!
  4. Nesam te video sad za 1.maj :P :P
  5. druze,pretrazi malo sajt...na istoj strani gde i ovo pitanje nalazi se tema za Kosovo http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=34631.0
  6. Skols

    Kratke voznje

    Hvala Cika Arakise..sutra ako stignem idem(o) malo dalje
  7. Skols

    Kratke voznje

    Malo sam se vozikao okolnim njivama GPS Log
  8. Uf,dobro je. a za kolegijalnost,nemam sta da dodam.
  9. Evo ja krecem lagano za koji minut,vidimo se kod perionice. (Jel to isto mesto gde je bilo okupljanje za deda-mraz akciju,raskrsnica pre hotela Jug.?)
  10. juce sam vratio skuter moj sa servisa,na moje pitanje u vezi tog problema (nece da vuce),koji je i dalje prisutan,serviser mi rece da je to do opruge kvacila,da je to normalno?! i da ce se to desavati sa menjanjem nove..savetuju da uzmem neku kvalitetniju (malossi,polini,sta vec) i da mi oni to ugrade..pitao da li to spada u garanciju,rekose da ne..(koja je onda poenta jbne garancije kad nista ne spada)...to je bila moja poslednja poseta ovlascenom servisu,iako mi motor ima jos godinu i po garancije...
  11. Ako Duleduka krene iz NS,dolazimo nas dvojica...al` ja sa 50cc on sa 200cc Ma nije problem za toliko samo cemo krenuti malo ranije Javite ako dolazite. Dule jos nije siguran,tako da najbolje ti pici,pa se vidimo tamo..ja preko 50-60kmh ne mogu,a to ti je verovatno malo :D Zemunci,eto me oko pola 10 kod Juge ako dolazim sam!
  12. Ako Duleduka krene iz NS,dolazimo nas dvojica...al` ja sa 50cc on sa 200cc
  13. Ako budes dolazio starim BG-NS putem,javi pa da te sacekam usput...
  14. lagali su te,jos je strasnije znaci ne bi mi preporucili da se "sam" upustim u to? Brate,kad ja iz ovog mog sela mogu da se "obracunavam" sa Beogradom,mozes i ti!Evo ja se javljam da te cekam kod 25.maja :D
  15. ;D ;D ;D
  16. Ja bi`,al` hebe me ovih 50cc
  17. Ako mi skuter bude gotov do petka,dolazim na okupljanje i defile!
  18. Kad smo vec kod vetra, ako u Glogonju nismo naucili da vozimo po vetru - nikad i necemo. Kosaaaavaaa saaa Duuunaavaaaaa :)
  19. Ja se izvinjavam na neznanju,muzej 25.maj,to je iznad JNA stadiona,kod Kuce Cveca?
  20. ako budem slobodan u subotu,dolazim.Krv ne mogu dati,dao sam ovde pre mesec-dva (mislim,sto se mene tice moze,ali znam da doce nece da mi uzmu) Onda cu bar da pravim guzvu
  21. Jbt,pa ta Afrika je jedina na skupu bila,bas sam stajao i zagledao je duze vreme...Au p.m.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja