Jump to content

Moto Zajednica

Skols

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    1272
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Skols

  1. ima u danasnjim novinama o ovome,decko se zakucao u kola,nijie uspeo da prikoci,devojka koja je sedela nazad,preletela preko njega i kroz staklo uletela u kola.u kolima taksista sa porodicom,povredjena samo devojka koja je zavrsila na neurohirurgiji,verovatno zbog posekotina...
  2. Dolazim 90% 1. Dr. Bane 2. thelord 3. Arakis 4. dimac 5.Skols The Vampire
  3. Ta tri audija,doduse mene je su 2 isekla na starom novosadskom putu,ja idem desnom,sporom trakom,zbog murije,nekih 60-70kmh,i odjednom jedan od njih me sece,bez ikakvog razloga,nit` je guzva nit jurcam..ama nista..i ja na sirenuuu..i obidje me drugi sivi audi,a ovaj prvi ide ispred mene i 2 bilmeza sa zadnjeg sedista me gledaju jedno 10 min..ja im klimnem glavom u fazonu "s`a je bilo? " a oni blenu li blenu...ko zna sta bi bilo da su me zaustavili,bio sam sam u kolima
  4. Au druze..slavi taj dan kao drugi rodjendan!
  5. Dzoks je na poslu,zato se strpite dok se ne vrati ;D Ma `ajde molim te,pa ko jos radi na poslu!
  6. umag je prosao.
  7. Znam kako ti je,ja isto sam se tako osecao (i osecam) dok sam vozio Rendzera (reno 4)!
  8. Miiliicaa ;D ;D a prodajes kantu,a?
  9. Jel moze to na moj skuter?
  10. Hebes skup bez svega ovoga :)
  11. Da da, zar nisi cuo kako sviram Gde si se ti uputio tako rano ? ja jos gledam da l` si ti ili gresim...a nisam cuo jer sam odvrnuo muziku da se razbudim..isao po burazera na autobusku...a pitanje je gde si se ti (sa suvozacem) tako rano uputio?
  12. Dzaxone,jesi ti isao u nedelju,rano ujutro,za bg,skrenuo sa autoputa na Tosinom Bunaru?Registracija RU/10-509?
  13. Kad nisam na skuteru,onda sam ovde
  14. saab93 je nick njegovog brata,a on valjda ima problema sa svojim motorom
  15. Bicemo i mi jednom na tom nivou..za jedno 100 godina.. Cini mi se da sam video tu grupu kod mene u mestu,zapamtio sam R1200 gs a bio je i jedan RT medju njima..Znaci,pravilna grupa,udaljenost izmedju njih,ne voze brzo..Standard jbg
  16. auu..pa sergio ce da odlepi od srece!
  17. ;D od malopre,na dijeti zvanicno!
  18. Skols

    Velicine kaciga

    Trion,Gevara,MotoOprema (IXS)...
  19. Da napisem nesto,al` da ne bude offtopic.. Svidja mi se model,rado bih ga posedovao
  20. jel moza na 18 rata heh..stvarno bre lepo i jeftino motorce,sta je s` ljudima!
  21. ^^ hahahha Tol`ki covek,a plasi se jezeva!
  22. A hvala Bogu na forumu dvometrasa kol`ko hoces
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja