Jump to content

Moto Zajednica

Skols

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    1272
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Skols

  1. Oj sektasi,jel dolazite mozda na aeromiting u Batajnicu?Verujem da vam je svima to relativno blizu?
  2. Odlicno! Meni odgovara!Jos samo da nadjem evropskih moneta i dogovaramo se
  3. :o :o :o :o
  4. pa s cime onda da idem u "oranje"?
  5. Skols

    Kratke voznje

    Hvala Bane,to je na spustanju u Stari Slankamen,ima nekoliko lakat-krivina za redom,zato sam i isao tamo Dobro,riblja corba im je vrhunska,a za smesne pare Ako nadjem slobodno za sledeci vikend,ponecu dig.aparat,pa se nadam boljim i lepsim slikama.
  6. Skols

    Kratke voznje

    Hvala cika Lale Slike su losijeg kvaliteta jer sam slikao sa svojim PDA koji i nema neku kameru..cim uhvatim slobodnog vremena ponovicu turu,al` sa digitalnim aparatom
  7. Skols

    Kratke voznje

    Danas popodne se i ja malo provozao,bilo mi dosadno kuci..tura i nije neka,za vas sa pravim masinama,za mene je taman.Ukupno oko 70km,lagana voznja,vetar me ubijao veci deo puta.Ruta je objasnjena na slici ispod,a okacicu jos par s voznje Izmedju Stare Pazove i N.Karlovaca Silazak u Stari Slankamen Izmedju S.Slankamena i Surduka I,konacno,blizu kuce
  8. Skinucu nalepnicu sa tvog bajka
  9. @Uff&Sinke Nesto poput ovog?
  10. Bruka kako je dobar motor! :'(
  11. ja dajem duplu dozu krvi ako bude streaptease
  12. Skols

    Suzuki RF 600R

    Extra motor,jedan od retkih iz "stare garde" koji mi se bas svidza i cena je fina
  13. Imam tvoj mob,u svakom slucaju
  14. Par nas krece sutra i to bash ovim putem... Krecemo oko 13h iz Bg ... Skols idesh ti u Rumu ? Tesko,radim i subotom,a imam neku guzvu od kad se vratih sa mora.A i vukli bi se samo sa mnom do tamo Mada ko zna,mozda banem uvece,ako ostanete do tada
  15. Zemun-Batajnica-Nova Pazova-Stara Pazova (na centru levo)- i samo pravo do Rume ~30ak km
  16. Komso,a sta vozis ti?
  17. Jel moguce da ovaj motor jos nije prodat?! neske,nudim laptop,desktop,2 telefona i pola bubrega
  18. Jbt,svaki dan sve gori po motoriste..pitam se,da li uopste i da menjam skuter ???
  19. Ako ce neko da me "nosi" na grbaci,raspolozen sam
  20. Isto i za mene..drzi me neka prehlada jos od mora kad sam se vratio..a i poceo sam zube da popravljam,valjda nece vaditi nijedan
  21. ccc...prosli ste kroz NP a niste se javili za pivo!? :P
  22. Eeeee, to ti je teze nego boje Arhangela... xaxaa
  23. Je li sektasi,gde da se prijavim za te BMW majice?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja