Danas popodne se i ja malo provozao,bilo mi dosadno kuci..tura i nije neka,za vas sa pravim masinama,za mene je taman.Ukupno oko 70km,lagana voznja,vetar me ubijao veci deo puta.Ruta je objasnjena na slici ispod,a okacicu jos par s voznje Izmedju Stare Pazove i N.Karlovaca Silazak u Stari Slankamen Izmedju S.Slankamena i Surduka I,konacno,blizu kuce