Jump to content

Moto Zajednica

Skols

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    1272
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Skols

  1. Skols

    Ponovih se i ja

    Cestitke, Puno lepih fotki. Mene zanima i cena. cca 40k dindzi
  2. Skols

    Ponovih se i ja

    Hocu naravno,cim malo vise paznje posvetim njemu..veceras nisam stigao!
  3. Skols

    Ponovih se i ja

    Hvala Bandzo,bice valjda ponavljanja i u drugoj,glavnoj oblasti ovog foruma!
  4. Posto sam se u poslednje vreme mnogo zainteresovao u fotografiju,a razloga za to,na ovom forumu ima mnogo,hvala Bogu.Nekoliko godina imam obicni digitalni "idiot",pa sam resio da uzmem nesto malo ozbiljnije da uplovim u foto-vode.Zato sam sebe pocastio Canon Powershot SX20 IS modelom.. Specifikacija: Broj megapiksela 12,1 Tip senzora 1/2.3inch CCD Veličina fotografije (L) 4000 x 3000, (M1) 3264 x 2448, (M2) 2592 x 1944, (M3) 1600 x 1200, (S) 640 x 480, (W) 3840 x 2160 Format zapisa JPEG, MOV ISO osetljivost AUTO, 80, 100, 200, 400, 800, 1600 Zatvarač 15 - 1/3200 sec Tražilo Elektronsko, 0,44inch, 235.000pix LCD 2,5inch, pokretno, 230.000pix Povezivanje / Komunikacija USB 2,0, A/V, HDMI Tip medija (kartice) SD/SDHC Napajanje (tip baterije) 4x AA Dimenzije 124.0 x 88.3 x 86.9 mm Težina 560g Žižna daljina 28-560mm Raspon otvora blende ( f/stop ) 2,8 - 5,7 Optički zum 20x Stabilizacija slike Da, shift-type Rezolucija snimanja video materijala (HD) 1280 x 720, 30fps, (L)640 x 480, 30fps, (M)320 x 240, 30fps ;D ;D ;D
  5. Skols

    HDR fotke

    Cackajuci danas nesto po netum,trazeci PS CS4,naidjoh na jedan zanimljivi plug in za Photoshop,koji,nama pocetnicima,mnogo olaksava pravljenje hdr fotografija sa obicnim dg.aparatima.Zove se ReDynaMix,progooglajte malo
  6. Skols

    maxi scuter 150

    Pohvale za oba skutera...za matrixa samo reci hvale imam..Vozim isti... PS:@Zli kako majke ti ide 70kmh?Ja sa malo manje od 110kg,nema sanse preko 64-65 a i to jedva..60 najcesce?
  7. Prosto ti dodje da skaces sa motora ;D ;D ;D
  8. Kol`ko se ja secam,sa leve strane se nalazi jedna polu-srusena kuca,za koju kazu da je ukleta,da se nocu cuje deciji-plach... Posle Velike Reke,na putu ka Soko-Gradu,prosao si i kroz Crncu (sledece selo posle V.R.),tamo imam kucu,planirao ovo leta da odem skuterom,al` nisam stigao...Podrinje je prelep kraj Srbije!
  9. Skols

    Bukumirsko jezero

    Kako li se popeshe ova 2-3 sa choperima?
  10. Ovako ja...igram GTA
  11. E,sledecu voznju ne smem propustiti,pa makar krenuo ranije i dosao kasnije
  12. Skols

    HDR fotke

    Endurac,hoces da kazes da malo bolji aparati odrade to sve sami bez upotrebe Photoshopa,Photomatrixa,Artizena i sl. programcica?
  13. Komso,kljuc za kljuc? ;D
  14. Welcome i od mene.. PS:cekaj da svi vide temu,ja se kladim da ce biti bar 3,4 strane
  15. Skols

    HDR fotke

    ili ako ima profi aparat koji to sve sam uradio(pred&nad expozicija),slikajuci jednu sliku..
  16. Skols

    HDR fotke

    Cika BusMane,vidi sliku mog skutera na prethodnoj stranici..jedna originalna slika,i 2 izmenjene u Photoshopu Pretpostavljam da je tako i Leonta uradio...
  17. Samo kapitalce od 100+kg... Mislim na kubikazu,a kilogramske norme ispunjavam!
  18. jel primate sporace?
  19. `de ste komsije!
  20. Na mom skuteru (nosivost oko 140-160kg) sedimo ja (110kg),drug (120) i izmedju mojih nogu,malo vise od pola dzaka cementa
  21. Pu bre jbt,pa s njim i Jagerom sam isao na davanje krvi za vikend...Opet polukruzno i nisam te video..ne vredi,moracemo svi one sirene da metnemo k`o sto cika Arakis ima.. Gaboru zelim da brzo ozdravi i sedne na motorce...
  22. Neka pociva u miru.
  23. Au sad ste nahebali kad vam Dzoks dodje sa kamionom pun cika iz VP
  24. ja znam za sprint marku, i to skutere da komplet bocna plastika nije vise od 2-3 hiljade dinara..tako sam cuo...e sad,pulser i nema toliko plastike poput skutera,tako da pretpostavljam da je jeftinije...Pulser,Quingi SM i Yuki i jos dosta sa slicnim imenima su u prinicipu isti motori,tako da im i delovi pasuju...
  25. Zato Gocili ima zlatne prste. Pozdrav svima, bili ste na nivoJu ! Cika Rade,kad cemo u Slankamen?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja