Jump to content

Moto Zajednica

Skols

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    1272
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Skols

  1. Izd`o si Munze!
  2. Cika Arakise, jel Vi sa NBG cekate nekog na OMV kod Metroa?Ako jos neko dolazi,eto i mene,ako ne,nalazim se sa ekipom u Zemunu.
  3. Na kraju cemo u subotu u sorcevima voziti
  4. Ma nek i *ovna padaju,samo da ne bude minus!
  5. Odelo preko opreme navukao...ali kapa nikako neće preko kacige!!! Možda ja radim nešto naopako?! ;D ;D ;D moras "jet" kacigu,ne moze na full-face
  6. Ma i to je banja naspram proslogodisnjih -4,5....
  7. a zamisli koliko ce ih se jos prijaviti kad u cetvrtak,petak temperatura bude +5 i navise...
  8. Svaka cast! Yomane,Ernesto,cujete li coveka
  9. +1 za hotel Jugoslavija
  10. Kom skuteru? Pa ne vidi se od tebe. ;D Pa o tome i pricam!
  11. Jes` ti video mene skoro na ovom skutercetu? ;D ;D ;D
  12. Mnoooogo mi se svidza !! Pa mora da se koristi Canon malo
  13. 1.Bravo za skupljeni novac i hranu.. 2.Nek` i te "glavonje" budu sa nama ispred skupstine,nek` se mrznu,ako hoce,mogu i na neciji motor,pa do Sremcice,a ne da dodju toplim,blindiranim kolima do Doma,pa da se slikaju i pokupe "krem"...
  14. Onaj GPS mnogo dobra stvar...doveo me na prag VIR-a
  15. Ima vas 2 koji ste odlepili..ti i Jager iz Subotice..ja sam tu negde PS:imas pice kad dodjem u SA kod sestri...
  16. ;D ;D ;D Nice one Mikka..
  17. Easy riders Kojim putem se dalje ide od Metroa,autoputem ili preko Zemuna (mozda da se tamo nadjemo sa Zemunskom ekipom) ?
  18. Ja dolazim,a 99% i jos jedan kolega sa foruma (manje je aktivan,al` je registrovan).Ne znam da li ce jos neko od Staropazovcana ici,ali bar mene ocekujte da vam usporim kolonu!
  19. Sto se mene tice moze!
  20. Cika Jagere,jel picis autoputem ili regionalnim?
  21. @ brmbrm Bilo juce u par novina kao dodatak,cini mi se da je u PolitiKi bio najopsirniji.
  22. Ide se do Sremcice.Ja najverovatnije idem sa mojim kinezom,tako da ti nema sta da se plasis
  23. Jedno pitanje,jel se mogu pare nekako elektronski uplatiti?ako ne stigne da dodjem do Vir-a,pa da posaljem ovako,a za odelo cemo se dogovoriti nekako..
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja