Jump to content

Moto Zajednica

Skols

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    1272
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Skols

  1. Skols

    Kratke voznje

    Ja danas odradio mali Tour d` Srem... Relacija:N.Pazova-Stari Banovci-Belegis-Surduk-Krcedin-Beska-Cortanovci-Fruska Gora (manastir Krusedol)-Satrinci-Dobri Dol-Zarkovci-Pecinci-Golubinci-Stara Pazova-Nova Pazova..lepo vreme,malo vetar zezao..prosecna brzina 55km.h Evo par slika..sreo par kolega,ja se svakom javio,par me iskuliralo,al` nema veze.. Sve u svemu..skoro nekih 130km ukupno presao..
  2. Meni isto "zabada" na mali dodir..mislim da ce ti malo olabaviti s vremenom,meni se jednom takvo "stvrdla" posle pranja skutera,ali se brzo otpustila.. Moj recept za kocenje:zadnja kocnica skoro do kraja,jel mi je bas labava,a prednja samo za kriticne slucajeve..
  3. Verovatno jer imaju i daleko vece plate,pa nekako podnose i tolike registracije ...Samo pogledajte kakav im je vozni park..
  4. Skols

    MOJ GPS

    Mislim da Toma radi i na drugim platformama,konkretno..windows mobile i symbian..
  5. ja vozim matrixa 50cc,i ne pokusavaj nista vise od voznje po ravnom sa 2 osobe..iste smo kilaze,i sa devojkom iza mucenje je i normalna voznja,a uzbrdice i da ne pominjem. PS:mislim da matrix od 50cc i 125/150cc kostaju isto,pogledaj i njih..ali ako ces da vozas suvozaca stalno,zaboravi 50cc..
  6. Harley-Davidson klub Srbije i ove godine organizuje BIKE ROCK MISIJU koja će se 26. Juna (Nedelja), uoči Vidovdana uputiti u pravcu Kosova i Metohije. Okupljanje je zakazano za 9:00 časova ispred savezne skupštine u Beogradu, dok je polazak iz Beograda zakazan za 10:00 časova. Kolona će krenuti ulicom Kneza Miloša. Preko mosta "Gazela" se izlazi na Auto-put "Beograd-Niš". Kolona se kod Batočine isključuje prema Kragujevcu. Preko Kraljeva i Raške kolona stiže do administrativnog prelaza Rudnica oko 17:00 časova. Preko Leposavića i Zvečana, u Kosovsku Mitrovicu se stiže oko 19:00 časova. Za sve vozače motora obezbeđena su po dva rezervoara goriva, smeštaj u sportskoj sali, večera prvog dana kao i ručak i večera drugog dana. Na pumpama u toku puta, prilikom punjenja rezervoara deliće se sendviči i sokovi. Obavezno je nošenje vreća za spavanje. 27.06. u 19:00 časova, u Kosovskoj Mitrovici će Vas dočekati najveća imena srpske rock scene: Riblja Čorba, YU Grupa, Partibrejkersi, Đorđe David & the Gang, kao i mnogi drugi. Koncert je zakazan i za 27.06. u 19:00 časova. Povratak sa Kosova je organizovan u 28.06. Poželjno je da klubovi prijave svoje učesnike radi bolje organizacije skupa na e-mail: hdserbia@gmail.com Na skup je zabranjeno nošenje političkih zastava i obeležja a dozvoljeno je nošenje nacionalnih zastava kao i boja klubova. Želimo Vam dobru vožnju, lep provod i miran san.
  7. Ja planirao da se provozam do Starog Slankamena,al` nisam nasao drustvo,pa se provozao da BG-a...
  8. a mogao bih i da operem,red bih bio ;D
  9. Jel ima neko ideju sta bi moglo da bude uzrok curenja ulja,prilazem sliku jer nisam neki strucnjak da objasnim tacno gde curi
  10. Skols

    Suzuki GS 500 F

    Moze zamena za bubreg? ;D Prelep motor,srecno sa prodajom!
  11. Ja sa 195/110 se razmisljam o njemu.Vozio sam Zlocin 125cc i ide sasvim lepo,ne bih se bunio da posedujem jedan.Pitaj Zlocu ako jos nije zapalio preko,njegov drug je presao preko 20000 km i mislim da nije imao nekih vecih problema.
  12. Ja se ne bih zalio da mi Varadero bude i drugi motor..
  13. I ja, i ja ;D Da se upisem
  14. Ae veceras cu,kuci mi ostala kartica iz aparata...
  15. Od te zemlje iz ind.zone moze da kupi ceo sajam sa sve hostesama i motorima
  16. Skols

    HDR fotke

    Meni se ne svidja sto si ih zalepio jednu za drugu Evo,sredjeno
  17. Svaka cast Bane,bas lepa avantura...a kanjon... :o :o :o
  18. Ja idem na slicnu rutu na leto,NP-Ruma-Sabac-Lo-MZ-Ljubovija,pa mozda produzim na Valjevo pa Sabaci i nazad..imam kucu u selu malo pre Ljubovije..idem sa ovim mojim skutercetom...
  19. Bole vas sa tim kubikazama ;D ;D ;D
  20. Rupa uz "pruzni prelaz",na samom ulasku iz pravca Batajnice? Pa baš i nevideh prugu?!? Al ni rupu ako ćemo iskreno Ima mali deo,koji je u putu,ide u sumu na aerodromu..znam tu rupu Zakrpili su je pre jedno pola godine,ako ne i vise (osim ako nisi otkrio neku novu )
  21. Rupa uz "pruzni prelaz",na samom ulasku iz pravca Batajnice?
  22. E jbg..cuti,dobro si prosao..sad i nikad vise... Jutros kad sam dolazio na posao,vidim vlazan put..imam ogroman strah kad skrecem/ulazim u krivinu a mokar put..usporim maksimalno...
  23. Cim uzmem jaci motor,prva veca destinacija mi je putovanje do Gackog,moji su odatle poreklom...
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja