Jump to content

Moto Zajednica

Skols

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    1272
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Skols

  1. MK Indjija,sinoc
  2. Ja sad dodjoh sa skupa..ljudi ima,onako,ipak je kisa padala celo vece..Mene pljusak potopio na ulazu u Indjiju,skroz sam mokar bio..Nightshift,sta reci,na nivou kao i uvek,zbog njih sam i dosao.. Kad sam krenuo,skuter nece da upali,svecica ovlazila zbog rose...upalio zahvaljujuci decku iz Mass Company-ija..e,da,posto sam dosao po pljusku,jos onol`ki covek na skutercetu,meni dobri ljudi nisu naplatili ulaz
  3. Skols

    GPS?

    Ja sam pre jedno mesec dana skinuo noviju mapu Srbije za iGo 08 i dosta je losija nego ona prethodna sa kraja `09,na koju sam se naravno vratio.Npr.u novijoj mapi,mog mesta skoro i da nema,tj samo klasicni centar,tj glavna saobracajnica,dok su na staroj odradjene sve ulice.
  4. Lep,ocuvan,vrlo jeftin..kakve se sve kante prodaju za vece cene,cudi me kako jos nije prodat...Srecno sa prodajom Mare..
  5. Malopre uslikan,u basti..
  6. Tasos,avgust 2010.BJB Meeting!
  7. Skols

    Aprilia Caffe

    Pare da padnu sa neba
  8. Skols

    Aprilia Caffe

    Uh...videh ovu u oglasima...zaljubio sam se...
  9. ako je zatamanjen,a niko se ne javi.. tuj sam
  10. Ako se ne varam; Dragoslava Jovanovića 2
  11. Isto tako bedno deluje kad dodje neki celavi bilmez sa k7 i pocne da turira,tockari i svasta drugo na defileu,kvareci urednu organizovanu kolonu...a svi ste se uhvatili za skuterase..vecinom ste u pravu,klincadija na skuterima je najgora,al` nemojte da generalizujete..
  12. Cestitam i da se slatko navozas sa njim!
  13. Dexe,brate,ne moras da cimas admine za svaku sitnicu,mogao si lepo da mi pustis PM da izmenim svoj post..ne pratim temu oko Bike Rock misije pa nisam ni znao da je promenjem termin. PS:Nemas ni najmanje pravo da bilo sta kazes Motoholicu oko Bike Rock misije i ucestvovanja na istoj.Ako ne znas o cemu se radi,pogledaj teme o ranijim voznjama na Kosovo.
  14. Ja sam razmisljao sa drustvom da idem,sredinom jula,nama je recena cena oko 100e za 2 dana,dok mi je drug rekao da je on isao za 40e...
  15. Stvarno smesna cena... :-\
  16. Skols

    Munje!

    Aftr d storm... Isto pitanje u vezi `vatanja munja i gromova? (imam Canona SX20,stalak,najavili kisu ovih dana )
  17. Gde jbt?
  18. Stvarno bre smesna cena za ovako dobar skuter!
  19. Sta si uradio sa karbom?
  20. Nema mnogo smisla ali moze naravno. Poligon je da kazem manje bitan dio. Znam Lazare,al` petak mi je radni dan,a i kasno mi je skuterom da dolazim i vracam se za BG i nazad. Hvala u svakom slucaju.
  21. Ne videh odgovor na moje "pitanje",znaci da li mogu samo u nedelju da prisustvujem voznji na poligonu?
  22. Jel moze da se prisustvuje (gledanje,slusanje,znaci ne aktivno ucestvovanje sa motorom/skuteorm) samo vezbama na poligonu,u nedelju?
  23. Tako je isto prosle godine na polasku Bike Rock voznje za Kosovo,lik sa Intruderom,prebacuje u nizu (2>1)i motor isto poskace i baca ga preko njega..
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja