Jump to content

Moto Zajednica

Skols

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    1272
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Skols

  1. Odlican i zanimljiv tekst,pisanje za 5+... Keep it that way!
  2. Keeway Matrix,49ccm,kraj 2008.,skoro 10k km..
  3. KOlezi Noletuzmaju srecan rodjendan i sve najbolje
  4. Na obilasku Srema.. Na letosnjem putovanju po Podrinju.. Keeway Matrix,50cc
  5. Da,mada mi nesto jeftino deluje,kod mene ovde je Motul Scooter Expert oko 1200-1300din..
  6. Domaci budzing&stajling Kako se vidi ekran na suncu,tj u toku voznje?
  7. Dame i gospodo,koleze i kolezinice.. http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&board=76.0
  8. Ovo obatrojica je bila sala , za sad smo Muljaz i ja tu,kol`ko sam ja upoznat. Podforum Skuteri je u planu vec duze vreme i bice vrlo brzo realizovan,brze nego sto mislite,al` da cutim,da ne pokvarim iznenadjenje. Nadam se,da cemo se pojavom podforuma jos vise druziti i nauciti jos vise stvari,a meni i kolezi stvarati manje nepotrebnog posla . Eto,vec sam poceo da pametujem.Udarila titula u glavu
  9. Jake ste mi mustre vas dvojca.... koji je zaduzen za ban-ove? Obatrojica
  10. Gosn. Muljaz i Gosn.Ja Vas samo gledamo!
  11. 125ccm u 04:00 Moto 2 u 05:15 Moto GP u 07:00 hvala TAman dolazim kuci na moto2 ;D
  12. drug mi ima px150ccm,sve se razmisljam da je uzmem od njega za neke sitne pare..ima neka ulaganja..al` videcemo jos..
  13. Celo jutro gledam review-ove i snimke na YT za GTS250..mogu ti reci da me je fino odusevio..od svetala,instrument table,12v uticnice u tovarnom prostoru,ogromnom prostoru ispod sedista,sirokom sedistu..bas mi se svidza....
  14. Mrzelo me lopatom da cistim dvoriste
  15. Podforum "skuteri" je u planu vec duze vreme i trebao bi da pocne sa radom u najskorijem periodu.Predlozeni su neki admini ;D tako da se je samo pitanje vremena...pitacu Motoholica sta se desava sa tim.. Lm,sto se teme tice..posto u nekoj skorijoj,nadam se blizoj,buducnosti planiram uzimanje novog skutera (pre cu za njega skrpiti nego za motor),imam neku dllemu izmedju par modela..burgman,majesty i madison,svi od 400cc...ili ako uleti Nexus 300..o svima se manje vise zna,ali najmanje o Madisonu..RS ga je imao,mogao bi ako te ne mrzi da bacis koju rec o njemu?
  16. Malo da se hvalim ;D http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=59253.0
  17. Skols

    BJB enduro fanovi

    Jel se racuna ovo? ili ovo
  18. Al` da idete uz Dunav..Cortanovci,Beska,Slankame,Surduk,Belegis,Banovci,Batajnica..da vam ne otpadnu bubrezi na starom NS putu...
  19. Sto da se zamajava sa 125 i 250ccm,nek` lepo uzme od kolege sa foruma CRF-a 450ccm,pa da se zna ko je glavni u selu
  20. Napred,napred,ruka gore
  21. Sta cu ja onda sa 1.95 da trazim Silver Wing,burgman..
  22. Ja sam pustio u 15h da se skida kuci..za sad pici 210 kb/s
  23. Ja vec duze vreme pratim novije NSR 125...vozio sam jednu i nije uopste mala kao CBR-ka..
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja