Jump to content

Moto Zajednica

Skols

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    1272
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Skols

  1. Skols

    SYM GTS 250

    na 18 rata?
  2. Skols

    Keeway Matrix

    Mislim da ce pre biti do karburatora da je prljav,nije ciscen sigurno 2 godine..rezervoar,slavinica i filter su "pregledani" pre mesec-dva,al` nije problem ni jos jednom
  3. Skols

    Keeway Matrix

    Saga se nastavlja...jutros kad sam dosao na posao,ajd da probam da upalim skuter,kad on upali na pola kljuca/kurble sto nije u zivotu radio za sad pali ok,sipao pun rezervoar goriva,ali desilo mi se da nije hteo da primi gas i po dodavanju gasa se gasio..prljav karb?
  4. skini sa filehippo-a klite codec pack..media player uokviru njega - nema sta ne pusta
  5. Skols

    Keeway Matrix

    Kanta je posle celodnevne voznje i paljenja/gasenja odbila da se upali kad sam krenuo kuci sa posla,tako da je ostala tamo.Nadam da ce je neko ukrasti! :gaa:
  6. Skols

    Keeway Matrix

    Ja i zaboravio na ovu temu.. Elem,juce bese lep dan,pa rek`o da probam da upalim mog magarca...i naravno,ista stvar..nece...skinem svecicu,crna,nauljena skroz...ocistim je,probam ponovo...i dalje nece...kaze meni pametni moj cale,probaj drugu..sva sreca imao sam staru,koja je isto tako crna,ali mnogo suvlja..nakacim nju..zakurblao par puta i upali..i evo,danas sa njim na posao,vozikam se,pali na kurblu,jer il` mi instalacije ne valjaju ili akumulator...jer na dugme nece ni da cuje.. E da,sipao sam malo goriva direktno u karb pre svega ovoga...gorivo curi niz dovod,znaci nije slavina,nju sam cistio pre mesec-dva.. E sad pitanje..kol` ko je komplikovano da sam promenim rolnice,kais,mozda i oprugu kvacila?
  7. Skols

    Canon SX20 chdk

    Moze moze,sljaka fino..imas na Canon forumu dosta o tome,kao i slike slikane sa tim chdk...ja nazalost nisam uspeo,ne znam i dalje sta nece,doduse,ja sam neku beta verziju pokusavao da ubacim,pa mozda je to razlog sto nece.Inace,prodao sam aparat..
  8. Dusu dao za ove sa Fejsbuka!
  9. Isti problem imam na svom skuteru,i na poslednjem servisu mi je receno da je to do opruge kvacila,koja mora da se menja..
  10. 2T al` ko da je 4T,nit` vuce,nit` ima brzinu
  11. Sto mislis da ne mozes? Pa vozim lenju bubu.... http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/50930-iron-butt-srem-podrinje-2010/
  12. Sto mislis da ne mozes?
  13. Skols

    evo i mene...

    `oce na ispod 4,tj 3.5 kad mu stavis objektiv na "pocetnih" 18mm..osim ako nije neki tehnicki problem..
  14. Skols

    Koji R biste vozili?

    aj kad si vec obnovio temu:
  15. uff
  16. Prosli put sam se parkirao na parkingu kod Kineske ambasada,preko poljanceta nemas ni 150m do splava..
  17. Ima Meni stoji vec neko vreme,ne merem da ga upalim..a nije mi nepoznato ici na posao sa njim i po snegu
  18. pozz i dobrodosao.. skuter lepo izgleda,dobro je ocuvan,bar po slikama..a cena je bas dobra..
  19. E sad mi urednici mozemo na odmor malo,cika Rale je tu 00-24h
  20. Kol`ko sam shvatio,desna traka je "spora" traka,a posto skuter,jelte,ide max 45kmh,verovatno su zato i napisali ovako,ne verujem da je inace po zakonu.
  21. U jbm ti....drz` se cika Rale!
  22. Sorry za off,moram da spomenem i ovaj programcic,koji koristi google mape,nesto tipa kao 'tracker" radi,ne razumem se bas..naravno,free je,za Android telefone.Ja sam ga nesto malo koristio u kolima. http://www.codesector.com/maverick.php
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja