e da je meni bila pre neku noc ova mapa nasao bih ga iz prve,a ja se vrtim 10min oko kuce
Javi(te) se slobodno da vas usmerim,po ceo dan sam za kompom i na forumu
Imam lek i za to..kad sam isao na selo,ranac na ledja,natovaren,ja iovako sedim dosta nazad na sedistu.Naslonis se na kofer nazad (pod uslovom da ga imas) i milina..kao u fotelji da se vozis
Kad sam uzimao svoj dslr,D5000,gledao sam i 550D,ali mamu mu,skoro 20 000din bio skuplji,doduse sa 18-135mm objektivom.Tada nisam mogao toliko da se isprsim,da sam imao,ne bih razmisljao.
1000 dinara za 10 minuta posla, mnogo
Inače, dobar telefon, preporuka. (Mada, kol'ko para tol'ko muzike).
Ne naplacuje se rad,nego znanje jbg..to ti je kao i reinstalacija sistema..od 1000 do 3-4 000 traze,a ko zna da radi,zna da je maciji kasalj to..
Ovde ipak postoji opasnost da se brickuje telefon..