Jump to content

Moto Zajednica

Skols

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    1272
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Skols

  1. Kakva uzasna scena..Kolin ustaje sa trave a Markova kaciga se kotrlja pored njega...Jeza! Pozivaj u miru!
  2. Alex - mora da je bila dobra svadba,..do 3am? Inace,sve pohvale svima,Alexantu pogotovo!
  3. Skols

    Iphone 4 16GB

    to je valjda za 3G ili 3GS
  4. metro-sexo-urbano
  5. 51e
  6. Nisam nigde proveravao,pretpostavljam da moze.
  7. Specifikacije za model od 300cc:
  8. Mislim da se oni vise cimaju za visak koji im nadju
  9. Nekako se osetih prozvanim... Mr.Big sa SK Foruma,DZ?
  10. KOmsija,banucu ovih dana samo da se skrpim malo,da ti nabacim malo posla,da prekontrolises skuter
  11. e da je meni bila pre neku noc ova mapa nasao bih ga iz prve,a ja se vrtim 10min oko kuce Javi(te) se slobodno da vas usmerim,po ceo dan sam za kompom i na forumu
  12. haha..koji ste ludaci..sledece godine,idem(o) as vama
  13. Otprilike ovako nekako
  14. 50/50 sanse da i ja banem..uostalom,mogu s` tavana da gledam trke
  15. Buku mozes cuti i od kuce )
  16. Ciji je ono Vetropir sto stoji na spustanju sa Gardosa u Glavnu ulicu u Zemunu?Koleza sa foruma?
  17. Imam lek i za to..kad sam isao na selo,ranac na ledja,natovaren,ja iovako sedim dosta nazad na sedistu.Naslonis se na kofer nazad (pod uslovom da ga imas) i milina..kao u fotelji da se vozis
  18. U `bem ti zivot...pa s` covekom sam se davno dopisivao oko popravke skutera,kol`ko se secam,drzao je Keeway u Obrenovcu. Strasno..
  19. Kad sam uzimao svoj dslr,D5000,gledao sam i 550D,ali mamu mu,skoro 20 000din bio skuplji,doduse sa 18-135mm objektivom.Tada nisam mogao toliko da se isprsim,da sam imao,ne bih razmisljao.
  20. Skols

    Enduro za grad

    Volis enduro a ne svidja ti se kako izgleda Vetropir (Freewind)?! pa tako izgleda 90% endura..
  21. Skols

    Portreti

    Ma kakav telefon,daj fejs
  22. Jel moguce da ostave ovako telo nepokriveno da svi mogu da gledaju ovu nesrecnu scenu?!
  23. Nazalost,potvrdjeno na Blicovom sajtu.
  24. Skols

    htc wildfire

    1000 dinara za 10 minuta posla, mnogo Inače, dobar telefon, preporuka. (Mada, kol'ko para tol'ko muzike). Ne naplacuje se rad,nego znanje jbg..to ti je kao i reinstalacija sistema..od 1000 do 3-4 000 traze,a ko zna da radi,zna da je maciji kasalj to.. Ovde ipak postoji opasnost da se brickuje telefon..
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja