Jump to content

Moto Zajednica

Skols

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    1272
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Skols

  1. Srecna nova godina,puno pozdrava i najlepsih zelja od Zlih Admina
  2. Skols

    evo i mene...

    ja sam probao na ovom mom sigmu 70-300mm macro,jbt,treba ono drzati..par slika i bole ruke vec.. Jedino sto moram da uzmem objektiv sa AF na njemu,jer u telu nema.
  3. Hello
  4. @Boris_Lion evo slika sa sajta Kurira
  5. Bravo koleze skuterasi!
  6. ja gledao od 9 - 10 i nije bilo,a taman spremio da snimim sve to..Kad je bilo?
  7. Zbog obaveza,ipak ne dolazim sutra. Svima lep provod i slike naravno ocekujemo u toku dana
  8. Ja cu u toku dana saznati da li cu doci kolima,pa ako budem dolazio,mozete sa mnom..
  9. E,ukoliko dodjem kolima,jel mogu tu da se uglavim negde pored motora,da se ne smaram po garazama i okolnim ulicama?
  10. Ja sutra u toku dana javljam jel dolazim kolima ili ne.Nadam se da cemo se videti,ne bi bio red da propustim DM akciju PS: Posto do poslednjeg momenta necu znati da li dolazim,kako mogu da ucestvujem?da dam pare pred skupstinom,donesem neko pice za tamo,bilo sta? PPS:sutra ima da prekrstim skuter rakijom,pa ako upali eto me sa njim
  11. Trgovina je zakljucena,aparat je prodat. Admini,moze lock. Cek..ja sam urednik.. pozz...
  12. Pa šta je sas skuterče? Znam da nije zbog zime, jer si se i po hladnijem vremenu vozao do BGa Skuterce 3 meseca stoji,nije paljen,nece ni moci verovatno.A i necu k`o prosli put da usporavam kolonu sa 30km/h na putu za Sremcicu.
  13. Ukoliko ne budem imao guzvu na poslu u subotu,potrudicu se da kolima dodjem i bar slikam malo
  14. Aparat je trenutno kod kupca koji mu trazi dlaku u jajetu,tacnije " bela nije dovoljno bela i to samo u "auto" modu,dok je u ostalim modovima sve normalno".. U toku danasnjeg dana bi trebalo da saznam da li aparat ostaje ili mi vraca nazad..
  15. Cela ta serija sx (10,20,30) nema nekih velikih razlika izmedju modela..
  16. Ocekujem odgovor od PostExpressa da je aparat urucen (nadam se) novom gazdi,stoga cu se i ovde oglasiti.
  17. hvala ljudovi,hvala...uci se,cita,gleda,cacka... @Arakis ako ce neko da da na "studentske" rate,onda moze
  18. Da se pohvalim..od veceras sam i ja ponosni vlasnik D5000!
  19. Skols

    Garmin VS Ostali

    Uredjaj sa oznakom 350B je verovatno Vivax-ova najjeftinija navigacija. Sa iGo i iGo Primo nisam imao nikada problema.
  20. Posto uzimam dslr aparat,"malisa" je dosao na red da ode. O njemu malo:12 megapiksela,20x opticki zum,rotirajuci ekran,o kvalitetu slika mozete naci na netu,uz aparat idu baterije (jelte ),punjac,4GB Transcend kartica,nova Lowerpro torbica i ono standardno,cd,usb,kutija. Aparat je star godinu dana,koriscen je amaterski,bez ogrebotina i slicnog,nikad ispadao,stalno u torbici stajao,"ispucao" je malo preko 5000slika. Cena je 250e.Ispod ga ne dam,ko da vise - moze Nov je kol`ko sam gledao od 330e pa navise. Sve sto vas zanima,mozete pitati na pp.
  21. Mi malecni se podrazumevamo
  22. Jel velika razlika izmedju o18-55 bez i sa VR? Razlika u ceni je oko 6000din..
  23. Slobodno idi,ja sam pre 2 godine,sa 300km vozackog "iskustva" pod dupetom,na -6 iz Nove Pazove dosao na akciju
  24. Ako kojim cudom osposobim skuter,dolazim..ako ne,onda cu mzoda kolima,ne znam jos zbog posla..
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja