Posto uzimam dslr aparat,"malisa" je dosao na red da ode.
O njemu malo:12 megapiksela,20x opticki zum,rotirajuci ekran,o kvalitetu slika mozete naci na netu,uz aparat idu baterije (jelte ),punjac,4GB Transcend kartica,nova Lowerpro torbica i ono standardno,cd,usb,kutija.
Aparat je star godinu dana,koriscen je amaterski,bez ogrebotina i slicnog,nikad ispadao,stalno u torbici stajao,"ispucao" je malo preko 5000slika.
Cena je 250e.Ispod ga ne dam,ko da vise - moze
Nov je kol`ko sam gledao od 330e pa navise.
Sve sto vas zanima,mozete pitati na pp.