Jump to content

Moto Zajednica

Skols

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    1272
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Skols

  1. Moj je 2008,i ima odblokiran CDI...max brzina mi je oko 65kmh...al` mi procurela uljna pumpa i nema sanse da nadjem drugu...
  2. Jel zna neko nesto o ovome?
  3. Ako se izdogovaramo da se ode tamo da se nesto radi,90% racunajte na mene,jedino da me neko poveze sa sobom,inace,trebalo bi mi par dana sa ovim mojim skuterom Ne znam ni moleraj,ni gletovanje,al` sto umem ormare da nosim,pa to je milina gledati
  4. Skols

    Keeway Matrix

    Nemaju na lageru odavno..cim stigne,rasproda se. Cekam kolegu Damira sa foruma da pogleda da li on ima kod sebe..
  5. Skols

    Keeway Matrix

    Kais stigao,promenjen,ceka se samo uljna pumpa.Jel zna neko gde se moze nabaviti?
  6. Nije bas "drumska" al` kafana jeste."Slozna Braca",Nova Pazova,iz pravca BG kad dolazite,na centru levo pa prva desno.Cene klope i pica smesne a klopa ekstra..specijalitet kuce je lepinja s` cevapima,cini mi se 5 komada,podebljih je oko 160-180din..
  7. Ovaj oglas treba da ide u top 5 za mesec maj. Primer kako jedan oglas treba da "izgleda".Svaka cast! Puno srece sa prodajom,ne sumnjam da ce dugo stajati ovde u Oglasima.
  8. Ako se dogovorimo,pomoci cu kako se snadjem!
  9. mislim da ga je i namerno oborio,kontam da nema sanse da bi prikocio...
  10. Isti aparat,ista sigma 70-300 i kit objektiv 18-55... Jel ti 70-300 ima manuelni fokus,tj nema svoj motor? Kako si zadovoljan sa njim,ja sam ga uzeo pre neki dan...?
  11. Isto sam i ja imao problem sa alarmom i daljinskim paljenjem na skuteru...palio se i gasio kad je hteo..kol`ko puta je jutro docekao zagrejan za voznju..
  12. Pa da se prvi zapljunem: Sigma 70-300 APO DG Macro
  13. Koji je hipik ovo vozio?
  14. Po novom zakonu o saobraćaju, skuterom „Piaggio MP3“ možete upravljati sa „B“ kategorijom. Prednosti novog zakona o saobraćaju prvi će osetiti vozači koji nemaju „A“ kategoriju. Od sada mogu uživati u vožnji jednog od najpopularnijih gradskih skutera na zapadu – Piaggio MP3 koji ima dva točka napred, i time spada u kategoriju teških tricikala, koji se mogu voziti sa „B“ kategorijom. Izvor: Link
  15. Moj kinez nije enduro,skuter je,50cc...imam ga 3 godine,11 soma kilometara...od toga sigurno jedno 200km po njivi (da,njivi,bilo mi dosadno proslog leta)..Za ove godine,nista mi nije otpalo,raspalo,puklo,polomilo i slicno.Ne stedim ga nimalo,imam 2m i 110kg.Ukupno ulaganje za 3 godine 9 000 din,3 servisa,sa tim sto je razlika izmedju II i III servisa bila nekih 8000km..znaci samo benzin i ulje.. Gde sam isao?Po Vojvodini,Srbiji,Bosni i svuda gde inace idu i ostali "bajkeri"... Ah da...kinez sucks.. PS:moj glas ide za Qingqi QM200GY
  16. Jel ga danas neko odvezao?Cini mi se da je prosao kroz Novu Pazovu... Mnogo lep motor..
  17. Mogao bih se pozabaviti ovim cim zavrsim sa ispitima.Video sam da moj D5000 ima timelapse opciju.. PS:Kako si resio pitanje baterije na aparatu,jel izdrzala bez punjenja?
  18. Druze,`si ti cuo za tacku,zarez,novi red,vel`ko slovo,dramsku pauzu??
  19. Skols

    Cagiva Canyon

    Ne volim da offujem oglase,ali stvarno lep motor za razumnu cenu. Srecno sa prodajom!
  20. Lorde,kad cemo da ponovimo povratak iz Jagnjila?
  21. Skols

    Keeway Matrix

    Evo da se javim posle nekog vremena..skuter je bio do majstora..ociscen karb i nastelovan,stavljen novi Exide akumulator,membrana uljne pumpe zamenjena,ali i dalje curka malo,morace cela pumpa da se menja,ocisceni filteri,rolnice i opruga kvacila i dalje dobre (skoro 10k km),jedino kais da promenim,poslali majstoru pogresan,pa sad cekam..Skuter sad pali na "pola kljuca",startuje k`o R1 jos da mu vratim staru krajnju brzinu,al` o tome posle menjanja kaisa.. Vidimo se na drumu!
  22. Jel primate nas ne-maxi skuterase u tu voznjicu..mozda banem ovih lepih dana do bg na voznjicu..
  23. Skols

    SYM GTS 250

    @alex Salim se kolega,naravno....puno srece u prodaji,odlican skuter za male pare. @Arakis skutercetu dizem spomenik sta je sve preziveo i dostojanstveno me trpio
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja