Jump to content

Moto Zajednica

Skols

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    1272
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Skols

  1. Lep skuter,ja sam ga razmatrao kad sam uzimao prevozno sredstvo... Jedno pitanjce,preko 85kmh ne moze da ide ili nisi ga "ter`o" brze? Srecno sa prodajom
  2. ja imam neki trotico,ima 3 baterije (12v,10ah) koje su crkle skroz..nove kostaju na par mesta od 3500-4500 po komadu...sto ipak nije jeftino ulaganje za ovaj skuter....doduse,dobio sam ga preko neke trange-frange akcije
  3. Samo vas gledam
  4. Kolezi Muljazu srecan rodjendan i da se konacno k`o covek vrati medju prave ljude,tj skuterase
  5. Uvek dobri putopisi i slike od chicha Charuge! Samo nastavi
  6. Moze,ja placam gorivo,u zamenu za ulogu suvozaca!
  7. http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/66652-kymco-downtown-300i/
  8. Skols

    Portreti

    Jel moze ovaj?
  9. Pored Markove slike,ja moju mogu slobodno da obrisem
  10. Prvi pokusaj slikanja munje....nit` znanja,nit` dobrog mesta za hvatanje,stoga je ovo uvelican deo slike...
  11. Ne znam koji od kolega je okacio,al` ima par snimaka sa relija: http://www.youtube.com/user/mir27851
  12. Samo zbog vas ludaka i kotline bih i uzeo neku enduracu
  13. Svaka cast na slikama i opisu puta.S obzirom na broj clanova iz CG,malo je putopisa i kratkih voznji.Dolaskom Mikelija,to se menja,nadam se da ce se i drugi ugledati na njega,jer CG ima sta da ponudi,sunce,krivine,more...sta ce ti vise? Pozdrav iz ravnog Srema
  14. @Winci Nntom je isao sa kymco 50cc na more,sto ne bi ti sa tim? @ontopic matrix,50cc,2 godine,11000km i dalje raste..
  15. Sacekaj pocetak sledece nedelje da se vrate ljudi sa Kepijade,bice sigurno mnostvo log-ova.
  16. Skols

    Keeway Matrix

    Pumpa stigla,zamenjena,kao i kais. E sad pitanje,da li kais ima neki period "razrade"? sad mi ide oko 50-60kmh max,pre je isao 65-67khm..opruga kvacila i rolnice su dobre,ne treba da se menjaju..
  17. U Pazovi je nebo sastavilo sa kisom,nadam se da ce vas zaobici!
  18. Pisalo u nekim danasnjim novinama,da ce tablice MORATI stajati na vidljivom mestu,dakle,ne ispod repa...
  19. Pre nego sto je otisao kod majstora..
  20. Skols

    Sym gts 250

    Prelep!
  21. Ma nije meni problem da dodjem skuterom,al` ne bih da usporavam ostale sa 50-60kmh..Sramota me bilo prosli put za Deda Mraz Akciju,pola kolone se vuklo na penjanju ka Sremcici..
  22. Imam skuter,al` ne maxi,pa mozda dodjem kolima,zavisi mi od ispitnog roka.U svakom slucaju se kuckamo ovde jos..
  23. Hans Zimmer - BHD soundtrack?
  24. ma garancija je prica za reklamu i nista drugo... ja sam prestao posle 6-7 meseci da teram skuter kod ovl.servisera,iako sam imao garanciju 2 godine.Drugi servis,na 2500km,rastegla se opruga kvacila,napomenem to,ne urade nista,ne spada u garanciju,instrument tabla upala,pukli nosaci,daj boze da su bar pogledali to,auspuh poceo da rdja,naravno,nista.Suma sumarum..2 filtera po 200din i ruke 2000 za taj "servis"... Cao dovidjenja...
  25. Cortanovci?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja