Jump to content

Moto Zajednica

Skols

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    1272
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Skols

  1. http://www.kawasaki-motors.com/model/ninja400r/
  2. Skols

    Canon SX20 chdk

    Shooting in RAW, with RAW Average, RAW Sum, and RAW Develop features Shutter-priority (Tv) exposure - via shutter value override feature Aperture-priority (Av) exposure - via aperture value override feature Shutter, Aperture, and ISO Overrides Ultra-long shutter speeds - up to 64 seconds, and much longer on some cameras. Ultra-fast shutter speeds - up to 1/10,000" and higher Customizable high-speed continuous (burst) Shutter-based (Tv), aperture-based (Av) and ISO-based exposure bracketing (unlimited shots) Focus bracketing (unlimited shots) High-speed Flash Sync at all speeds up to 1/64,000 second (even faster in some cameras) Interface improvements: Edit Custom user-editable visible Grids for framing, cropping, and alignment Fully customizable CHDK display, info placement, user-colors, fonts in menus, etc. Zebra mode (a live view of over and under-exposed areas of your picture) Battery indicator Live histogram (RGB, blended, luminance and for each RGB channel) RAW and Video space-remaining gauges with custom low-limit alerts Custom CHDK user menu (for instant recall of up to 10 favorite functions) [/url] Extra Video Features: 99 constant bit-rate and 10 constant-quality video compression levels Elimination of 1 Gig video-size limit Zoom during video function (for cameras without this feature) Apps and extras: Depth-of-field (DOF)-calculator, Hyperfocal-calculator with instant Hyperfocal and Infinity focus-set, and more File browser Text reader Calendar Some fun tools and games
  3. Dr.Sharba prodaje ovde jedan aparat,nije bas malih gabarita "za dzep" al` je fina investicija.. Inace,12x opticki zum na sx130 nije mala stvar...ja imam sx20 (otprilike slicnih karakteristika) i imam samo reci hvale..
  4. U sredini,licno und personalno = ja. Desno momci,to vec pitati Marka i Dimca,njihovi ortaci,ja im zaboravih imena.
  5. Skols

    Garmin VS Ostali

    Koristim iGo vec jedno godinu i po dana,preko mobilnog,naravno,super sam zadovoljan..nije mi se desilo da me pogresno odvede nekuda,drugim (duzim) putem ili slicno,cak sam prosle godine stalno koristio na Univerzijadi dok sam radio kao vozac,spasla me je dosta puta.Mape se azuriraju na svakih par meseci,lako se "nalaze".Jedinu "manu" sto sam ja nasao je to da je pogresio kucni broj moje kuce za nekih 50ak metara,al` opet,malo je mesto pa i razumem. Garmin sam probao na jednom uredjaju kad sam pokusao da ubacim mape,ali nisam uspeo,tj hteo da cackam.Svidjaju mi se mape,i to sto npr ima upisano i prodavnice,radnje,firme..itd..Rado bih ga posedovao kad bih imao toliko para.Garmin je "ime" medju GPS proizvodjacima,stoga da vas ne cudi veca cena.
  6. Skols

    Nikon D3100

    Pa mislim da ce mi ova dva objektiva pokriti dovoljan raspon za slikanje,koje je amatersko Samo me brine garancija,jel daje Nikon ili Canon,neku "worldwide" garanciju?
  7. Skols

    Nikon D3100

    Drustvo,imam jednu dilemu.. Naime,drugarica mi je trenutno na "kruzu" Meksiko-Majami i imam mogucnost da preko nje uzmem nesto odande.Bacio sam pogled na jednu radnju gde ona moze da uzme to i to na sledece: http://www.bestbuy.c...999143900050006 Znaci,Nikon D3100,18-55 + 55-200 objektivi,8GB kartica i Nikon torba...cena bi ispala oko 620-630 evra,s tim sto mozda bude bozicni popust,pa to iskoristim. Ovde me ta "kombinacija" ne bi ispala ispod 800e (kol`ko sam ja nasao na jednom sajtu).. Jedina stvar koja me brine je garancija,ali drugarice ce ici jos koji put pa mi je to i neka uteha Isplati li se dodati jos 100-200dolara i uzeti Canon T2i tj EOS 550D sa slicnim rasponom objektiva?
  8. da! u 00:07 prvo sam bila šokirana da je jedini izbor "bambi" ali zahvaljujući DIVNIM ljudima koje sretoh sinoć moglo je i samo vode da bude - opet bi se lepo družili! A sto nije bilo crnog vopsa?
  9. Ajd` da pocnem sa tagovanjem: S` desna na levo:Busman,Matijak i Olja. Iza Skols (visoki) i Dimac (celavi). Vlajko DJ
  10. Ja sam dosao kuci,Mladenovcani i ja pozurili,jelte,dok dodjemo lagano..sreo dosta ljudi,nove upoznao,nisam dobio nagradu Slike imaju cini mi se Lancia,Zeljkamp,Lalajko..pa ce valjda oni okaciti ovo... MOgli bi cesce da se organizuju ovakve veceri...
  11. Nego,jel admini imaju neki separe da odmore guz`ce..imam problema sa kolenima,pa da prilegnem malo usput
  12. i ja radim u petak rano...otkud znam,ja planiram da dodjem oko 21-22h,ne planiram dugo da se zadrzavam..
  13. Zaboravih da napisem..ovo je proslogodisnja slika. Da kolezi pokazem sta je sneg,a ne ona vejavica od juce
  14. Kol`ko me secanje sluzi,ovo je prvo neformalno druzenje,da nije neka od akcija BJB-a. Ako dodjem,no alcohol for me,nemate pojma kako plavci gotive RU tablice
  15. hehe vidi se da si iz unutrašnjosti,sad su klubovi po gradu u fazonu...:nanana: Molim organizatore da se lokacija podhitno premesti u neki klub!
  16. Ja dolazim prvenstveno da bi se hvalio po selu kako sam bio na BG splavu! :P
  17. Pffff
  18. Posto najverovatnije dolazim sam,meni odgovara da se nadjemo ispred,ili na parkingu kod hotela Yu... 1.Alexanto 2.Skols
  19. @perlx Konvertuj to u neki "laksi" format,pa okaci na YT...
  20. Ja 90% dolazim,doduse sam verovatno,nema nikog iz okoline da ide,al` cemo se vidimo tamo
  21. Koleze,ide li neko od vas na BJB zurku,cini mi se da je u cetvrtak sad?
  22. Emisija je upravo u toku na STB...Pablo je predstavljen kao Predsednik asocijacije Srbije
  23. Pa cekaj,jel ispada da sad upravo taj sloj ljudi treba da silimo da imaju neku svest motorima. Primer,ne volim spanske serije,palim tv a tamo na svakom kanalu spanska serija.Ugasicu Tv,necu gledati serije na silu. Ovde (u emisiji) je rec o ljudima koji se svakodnevno u saobracaju srecu sa motoristima,da se tim ljudima ukaze na problem vozaca motora u saobracaju i njihovom nepostovanju u istom. Poenta emisije nije da se to prikaze nekoj babi sa Stare Planine koja dalje od svog dvorista ne vidi.
  24. A o kom publicitetu se prica?? Svako ko iole voli motore,zanimaju ih ili ih voze,cuo je i za BJB i ostale moto-asocijacije kao i za akcije koje oni sprovode,bile one humanitarnog ili bilo kog drugog karaktera. Ne mozes ti medju publicitet da svrstavas ljude kojima su motori poslednja rupa na svirali,a pogotovo njihovo misljenje o tamo nekim akcijama koje oni izvode. Oni ljudi koje to zanima,pa makar i sa cisto posmatrackog aspekta,veruj mi,upoznati su sa svim akcijama motorciklista Srbije.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja