Jump to content

Moto Zajednica

flokser

Članovi
  • Broj tema i poruka

    22
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

O članu flokser

  • Rođendan 12.11.1958.

Profile Information

  • Pol
    Muškarac
  • Lokacija
    Novi Sad
  • Interests
    TT-Isle of Man
  • Motocikl
    Honda CX 500 E ,"83g.

Contact Methods

  • Skype
    flokser021

flokser's Achievements

U prolazu

U prolazu (1/6)

24

Reputacija u zajednici

  1. Moj prvi " veliki " motor posle Tomosa je bila takva narandzasta CZ350 . Odlican putopis i dobre fotografije , cestitam .
  2. Bio juce .Fantastican ambijent uredjenog jezera i kupalista , kamp u sumi i odlicno vreme , krivci su za sjajnu zabavu na moto skupu u Backoj Topoli .. Moram da odam priznanje organizatorima ,MK Sinovi Severa , na sjajnoj organizaciji i voditelju bajkerskih takmicenja , koji je dao primer kako se vodi program na moto skupu . Zbog obaveza na poslu , nazalost nisam mogao da ostanem na vecernjoj svirci . Bravo za MK Sinovi Severa .
  3. Ovo je promo-video clip koji najavljuje moto - skup 2016 -.https://youtu.be/JF2ZcueaE5s Molim da onaj koji ima informacije za moto skup u Backoj Topoli 2016. potvrdi odrzavanje skupa .
  4. Ako dobro vidim , ovaj post za moto skup u Backoj Topoli je iz 2015.god. ?
  5. Sada saznajem ovu tuznu vest , da je otisao Jovica Milak .Gromada od coveka , sirokog osmeha i velikog srca .Neka su ti siroki putevi dragi Jovice. Saucesce porodici i prijateljima .
  6. Odlicno organizovan moto susret u Gospodjincima , odlicna lokacija , dobra svirka ....Dolazimo opet !
  7. Sve pohvale za organizaciju moto susreta u Futogu .Nedostaje stara lokacija , u sumi , koje sada vise nema .
  8. Odlicno organizovan moto skup, dobra poseta i sjajna lokacija , cestitke Falkonsima -Ruma
  9. Sve pohvale, na odlicno organizovanom moto skupu , vrednim domacinima iz Kisaca -Kisach Crows
  10. Odlican ' kraljevski ' pasulj , dobru svirku i prijateljsku atmosferu nije uspeo da pokvari ni tajfun, koji je u jednom trenutku protutnjao preko Kisaca . Dolazimo i danas , da vidimo da li ce sarme biti dobre kao i prosle godine !
  11. Odlicno organizovan skup u Temerinu i odlicna svirka grupe "Kerber" u subotu .
  12. Odlicna organizacija , besplatan ulaz i dobra poseta je bila u Apatinu . U subotu , sjajan nastup grupe "Divlje jagode "
  13. Odlicno organizovan moto skup , dobra svirka Milos Bajat & Good company band i lepo vreme u Novom Beceju
  14. Cak ni kisa , u jednom kratkotrajnom nailasku , nije mogla da pokvari odlican utisak iz Iriga
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja