Ler gas mozes da stelujes,to je najmanji problem.Meni npr leti radi na 1500 obrtaja kad je zagrejan.
Sto se tice palenja,mozda bude i do akumulatora.Isto mi se desava kad ne vozim skuter par dana,a stoji mi napolju svo vreme,onda ga palim na kurblu,pali iz prvog,cesto drugog pokusaja.Moguce da je i svecica prljava,to je bar lako proveriti.
Sto se tice voznje suvozaca,ja do sada nisam imao problema,nisu me zaustavljali.Doduse,retko koga i vozim jer sam iovako krupan pa jedva i ja stanem na sediste,plus je mucenje za skuter.