Jump to content

Moto Zajednica

Skols

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    1272
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Skols

  1. Yomane,pa sto to radis! Salim se,nije Yo,ali ce nahebati Beverlisti zbog ove slike
  2. Vid`o sam te..ja sam onaj na matrixu,imam bjb nalepnice po njemu...
  3. Si ga ti vozio danas po pazovi?Crni?
  4. Ako se ne javi do petka,dajem ti ja nov netbook i par meseci star fotoaparat `de ces bolje za brod?
  5. Zlotwore,kupuj zmaja pa da letis do broda!
  6. Deki uvek negde oko mesetine
  7. Moje saucesce... A ko je u pitanju sa foruma?
  8. Skols

    Finally !!!

    Cestitam,da se slatko naskljocas sa aparaticem.. Slike,naravno..makar i probne..
  9. hehe...skoci budala u bazen!
  10. Videh danas jednog Apola na jezeru u Satrincima..neko sa foruma?
  11. Prodaj onog dzipa pa se vozaj k`o covek ;D Nego,jel ide neko na skup u SM?Razmisljam se da odem u petak,svira Nightshift..ima zainteresovanih za laganu voznju?
  12. Tako mene jedan povijao na nekoj uzbrdici..ja uzbrdo trcim brze nego skuter sto ide ;D ..sva sreca pa je dzukac samo lajao...
  13. Mmm...Nightshift..eto me u petak kako znam i umem!
  14. Ovi u mom selu to ne rade..da jednog lepog,suncanog letnjeg dana bude kontrola skutera sto se tice max brzine,pa nijedan ne bi ostao na putu
  15. Duze jeste,ali ja sam isao da se vozikam. Mozemo da se dogovorimo,nije problem.
  16. Ma brzina nije problem,nemamo je Ja sam isao (imas u skuter temi) ruta Pazova-Banovci-Slankamen-Krcedin-Cortanovci-Fruska Gora..znaci obidjes drndav put,pri tom,mnogo lepsi krajolik prodjes
  17. Cuti ja 110,drug 115...skuter `oce d`umre! A za voznju se mozemo dogovoriti..ima tema za skutere,pa cemo se tamo izdogovarati..mada,tamo su jace masine,malo je 50ica...
  18. Stvarno lepo isplanirana voznja Kepo.Svaka cast na trudu.Nadam se da cu bar sledece godine ici na neku slicnu turu sa vama.
  19. Ler gas mozes da stelujes,to je najmanji problem.Meni npr leti radi na 1500 obrtaja kad je zagrejan. Sto se tice palenja,mozda bude i do akumulatora.Isto mi se desava kad ne vozim skuter par dana,a stoji mi napolju svo vreme,onda ga palim na kurblu,pali iz prvog,cesto drugog pokusaja.Moguce da je i svecica prljava,to je bar lako proveriti. Sto se tice voznje suvozaca,ja do sada nisam imao problema,nisu me zaustavljali.Doduse,retko koga i vozim jer sam iovako krupan pa jedva i ja stanem na sediste,plus je mucenje za skuter.
  20. U sustini,policija moze da te zeza i sto se tice sedista i brzine.Mislim da cesce prave problem zbog sedista.Kad je hladan,kako pali na kurblu,ako je imas?
  21. Marko, Kao prvo,nisi puno stariji od mene i ne mozes tako da mi se obracas.Ja se tebi tim tonom nisam obratio. Kao drugo,moj odgovor na Pablov post je bio saljivog karaktera.Mislim da ovi silni smajliji na forumu tome i sluze.O osobama koje ne poznajem ne pricam nista,tako da ne vidim razlog sto bi te "bockao" na forumu. Kao trece,Ivan je lepo rekao:
  22. Ja mu nudim nove,laptopove,telefone,a Zloca zapeo za pare,pa to ti je ;D
  23. Interesantna mi je cela ova tema i ceo taj koncept koji Uff promovise... Pogotovo kad se setim da pre godinu-dve kad nije umeo ni osmicu na poligonu autoskole Vir da uradi. Busted! ;D
  24. Eto me cim se prolepsa vreme i nadjem free time...
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja