Jump to content

Moto Zajednica

Skols

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    1272
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Skols

  1. a ti si taj sa Markovih slika! Pozz i dobro nam dosao!
  2. 1. lord_oblivion 2. markodjurovic 3. Ruzica (75% i to kolima) 4. Zoltan (ako eskivira svadbu) 5. zloca87 6. Skols 50-50 -napisah u drugoj temi,imam utakmicu u nedelju- 7. Milosmtt 8. DzOkS - ako krene i Žika (?!) ;D
  3. Ja nazalost,nedelju propustam,sta god izabrali..Uvalise nam neku kup utakmicu,necu ceo dan biti tu... Jel dolazi neko na davanje krvi u subotu?
  4. Tvojih 400km k`o mojih 40 na skuteru tako da dodjemo na isto! Ajmo,sta ste se stisli!
  5. Hahahahahaha. Kakav si spijun ;D ;D ;D ;D ;D ;D
  6. ja nemam tih problema,ne mogu preko 65 kmh Zato,blicajte!
  7. Sta te interesuje od opreme? Tange,grudi tj. silikon
  8. Ako je k`o onaj kad smo isli na jagnjice,onda je ok za skut..Ne verujem da cu imati "vremena" da mu odradim servisu u medjuvremenu
  9. :o :o :o Brate!!!Kako!?!?
  10. A jel ima puno uzbrdica?Ovaj moj bas nesto nece da me vuce 6.Skols 50-50% (znacu do cetvrtka,petka)
  11. Skols

    Portreti

    self-portret
  12. E ja idem samo da Zloca ne bi jurcao!
  13. Skols

    Kratke voznje

    A sta ces...ravni Srem!
  14. Trudim se da se svima javim..one na R-ovima i bez kaciga ni ne gledam.. Eto danas,npr,kad sam se vozikao do Slankame (tema Kratke voznje/Putopisi),sreo sam 5-6 motora..prvo je naisao kolega na nekom SM,ja mu svirnuo,on klimnuo glavom...posle stajem da se slika,prolazi kolega na coperu..ja dignem ruku,on svirne..potom prolaze 3 na R,samo sa cvikama na glavi..ni da pogledaju me..u fazonu vidi ovog istripovanog,vozi kineski skuter od 50cc a ima jaknu,kacigu...
  15. Skols

    Kratke voznje

    Evo kao sto sam obecao..ista tura,samo kvalitetnije slike
  16. Skols

    Caberg V2 407

    Ja se dvoumim izmedju ove i HJC CS-R1 Samurai..ali Caberg ima i suncani vizir,sto mi mnogo znaci,jer stalno vozim sa podignutim vizirom...
  17. Ovaj tesko da ce,imam da radim..jbg
  18. Cucemo se jos sutra u toku dana,ako uspem da odem sa posla u subotu Jesi voljan da se vucemo 50-60kmh?
  19. Ja sam u nedelju najverovatnije na aerodromu,tako da se vidimo tamo!
  20. Kad smo pratili grupu koja je isla na Kosovo,spustajuci se niz Bubanj Potok,jurio sam cak 80 i nesto km/h..kad se nije raspao Matrix Inace,sa mnom,tesko prelazi 65kmh,mada s obzirom da laze,to je nekih 70kmh,merio sam sa aprilijom leonardo 150cc...
  21. Ima oko 35km iz Stare Pazove (Vojka - Krnjasevci - autoput - Dobanovci - Surcin). Iz Nove otprilike isto toliko (Batajnica - Ugrinovci - Dobanovci - Surcin). Ovaj mi ne gine zbog autoputa.. A jel treba da se ponese neko meso,ili da se daju pare? Mozda ako ne budem imao posla,dodjem u subotu...
  22. :D
  23. hmm..mejbi sam zainteresovan..kol`ko ima do tamo,da se ne mucim skuterom?sta da se ponesem ili kol`ko da se uchipim?
  24. E moj druze,ja zivim na 100m od aerodroma,ne znam i sto se zove aerodrom "Batajnica" kad je pola aerodroma u Novoj Pazovi..gledam ih i slusam svaki dan,evo sad su se nesto razleteli i helikopeteri i mali-veliki avioni.. Kad mi do sad nisu pali na glavu,valjda nece ni u nedelju!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja