Jump to content

Moto Zajednica

Skols

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    1272
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Skols

  1. Jel to vazi samo za vas choperashe ili za sve?Ja zbog garancije moram da sipam motulovo ulje..mada iovako necu terati vise u servis motor,tako da mogu da menjam...prvi put sam sipao Castrol 2T ulje,posle toga 2XMotul...Ne kosta me nista da se vratim na Castrol?
  2. Jel BJB Asocijacija ide samo kao pomoc u obezbedjivanju kolone,ili se skupljamo kao svi koji hoce da idu na voznju,kao BJB-ovci?
  3. Zelje su jedno a realnost drugo Mislis da je meni super sa kinezom od 50cc,imam 100kg i 2m skoro...al` jbg,sta je tu je,i za sada to iskoriscavam maximalno koliko mogu...
  4. ja juce stao kod "Pupina" na Batajnickom drumu,decka zezala aprilija sr50..ja stao,pitao jel treba pomoc,dao mu srafciger,klesta..nismo uspeli,al` sva sreca pa je keeway-ev servis blizu,pa je decko tamo oterao...zbog posla nisam mogao da odem sa njim.Zahvalio se,vidi se da mu je cudno bilo sto sam stao Da l` je na forumu,ne znam..mada sumnjam.
  5. Skols

    BMW S 1000 RR 2010

    xexe pa moji kinezi naprave 2 ista za 1k eura...a cuveni bavarci ne mogu (ili nece) ni za bajk od 20k e
  6. evo i na sajtu,zvanicno valjda http://www.bike-rock.com/
  7. Ja sam tako jednom stao coveku (starijem) iz Bg,vozio sprint falcon,vidim da ga je rasklopio skroz i nesto cacka..gledajuci ga,nisam se ni trenutka premisljao da li da pitam za pomoc ili ne,iako blage veze nemam o motorima (sem da sipam gorivo i ulje),i stao sam,pomogao sta sam mogao,vidim da me je malo cudno gledao (u fazonu,otkud klinac da hoce da pomogne)...ko zna...dobro se dobrim vraca
  8. "Bethoven`s Akrapovic feat. Race Exaust symphony"
  9. Koleza Dzax i ja smo kao pravi domacini prvo docekali (domacine) iz Stare Pazove :P ,potom i ekipu iz BG-a,koji su zajedno svi produzili putem FG a ja nazad na posao
  10. upravo je to ono sto me najvise plasi u vezi puta ka FG
  11. E,dokle vi planirate u nedelju da ostanete?Imam nekih obaveza u subotu,ceo dan,pa mozda navratim u nedelju? I sutra ako ne budem imao posla,doci cu na randevu u StP
  12. Ja ako ne odem u Sabac na skup,onda cu doci na F.G...mada,pitanje je kako ce me vuci Matrix uzbrdo...
  13. Cestitam!
  14. Cestitam,nek je sa srecom,da mali bajker bude ziv i zdrav!
  15. Ja ako dodjem!
  16. ti kao burek u pekari da kupujes
  17. Ista stvar..prvi servis su mi ok uradili...na drugom (koji sam skoro odradio),kazu oni mene sipali smo ti ulje,bilo prazno,a ja pre toga nedelju dana sipao novo ulje,koje drzim ispod sedista (koje je naravno i dalje tamo,samo skoro celo potroseno),zamenili mi filter vazduha..Alarm sto se sam palio,nisu popravili,vec iskljucili (ja sam trazio,jer ko zna koliko bi ostao motor kod njih),plastike sto lupaju pri udaru na rupe nisu nista uradili,kao ni sa problemom ubrzanja (odavno ustanovljeno da je problem opruga kvacila),ali to je po njima normalna stvar i ne spada pod garanciju...Naplatise meni to 3000din,od cega 2k su na "rad" servisera...I tad sam resio da ne teram vise kod njih,nego kod pravog majstora,ako ga uopste ima...
  18. Mislim da moze,Supermene..
  19. Sto ne bi smeo?Jedino put ako ti nije problem? U Glogonju je bilo vise Japanaca i ostalih nego nas kineza!
  20. Takodje....vise srece iduce godine... Takodje... samo da ne bude vise "suza" sledece godine!
  21. Kako je dobra fora ne verujem! ;D ;D ;D imaju jos 2 klipa na YT Carevi!
  22. hehe..ovo sam nasao na motori.hr,tema moto skup Umag...hrvatske kolege se zezaju na putu ka Umagu
  23. Ja gledam Nikoline preko FB
  24. Pa valjda si i ti neki Pazovcan, ti se podrazumevas. A ja ? nosim sajlu,pa se kacim za nekog
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja