Jbga,desava se
mogu da zamislim tu scenu,jbte pa taj strom ima,kol`ko,200 i kusur kila?
izvini za off,al` i ja danas polozih ovog mog ponija...drzao ga upaljenog da pogledam svetla napred,i kako sam krenuo da ustanem,a drzao se za rucke,dodam gas,on krene na mene,ja budala se rv`o sa njim,i na kraju ga pustim i pade on,padnem i ja.On malo izgreban dole,ja rasekao nogu do "koske"
Dabogda nam to bili jedini "padovi" sa motorima!