Jump to content

Moto Zajednica

Skols

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    1272
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Skols

  1. Arakis,moracu da te ispravim.Matrix od 150cc je 4-taktni,ima oko 7 KW...bar prema fabrickim specifikacijama http://www.keeway.rs/scooter/matrix-150.html
  2. Skols

    Kratke voznje

    Moje ture nisu tol`ko velike,al` za pocetak dobre su!i to jos 50cc skuterom sa blokadom... Posto sam jedino nedeljom slobodan,a i tad retko,ufatim malo vremena za voznju..za pocetak,vozikam se po okolnim mestima..prosli vikend je bilo: Nova P. - Stari Banovci (silazak do Dunava) - Belegis (silazak do Dunava i bezanje od kerova),povratak preko Starih pa Novih Banovaca - Batajnica - Nova Pazova...sveukupno oko 40-50 km.... Danas sam napravio kraci krug.. Nova P - Stara P - Stari Banovci - Nova P. gde sam pri povratku sreo kolegu skuterasa iz BG-a na Falconu u kvaru,pa sam sa njim proveo malo vremena i pruzio pomoc Trebalo bi ove nedelje da odem na prvi servis i skidanje blokade...pa cemo videti `de cemo...
  3. pa to! pravi GS mogu samo da gledam...a ovaj,ko zna...mislim sto da ne...
  4. Jbga,desava se mogu da zamislim tu scenu,jbte pa taj strom ima,kol`ko,200 i kusur kila? izvini za off,al` i ja danas polozih ovog mog ponija...drzao ga upaljenog da pogledam svetla napred,i kako sam krenuo da ustanem,a drzao se za rucke,dodam gas,on krene na mene,ja budala se rv`o sa njim,i na kraju ga pustim i pade on,padnem i ja.On malo izgreban dole,ja rasekao nogu do "koske" Dabogda nam to bili jedini "padovi" sa motorima!
  5. Detailed Product Description Product size(mm): 2155*880*1215 Wheel base(mm): 1400 Ground clearance(mm): 300 Max. Speed(Km/h): 140 Fuel capacity(L): 9 Seat height(mm): 880 Started system: Kick/electric Tire size: 3.00-21 / 4.60-18 Wheel type: Light alloy / light alloy Brake mode: Disc brake / disc brake Brake operation mode: Hand/foot Engine style: Single cylinder, water cooling, 4stroke Rated displacement: 386.8cc Max. Output power(Kw/rpm): 20kw/7500rpm Bore*Stroke: 91*59.5 Ignition: C. D. I Transimission type: Chain transmission Container: 30units in 40FT a evo ga i Kineski GS EEC/EPA Approval, new designed 400cc Dirt bike Product size(mm): 2110*825*1340 Wheel base(mm): 1455 Ground clearance(mm): 140 Max. speed(Km/h): 140 Fuel capacity(L): 22 Seat height(mm): 820 Started system: kick/electric Tire size: 110/90-16 / 140/70-16 Wheel type: light alloy / light alloy Brake mode: Disc brake / disc brake Brake operation mode: hand/foot Engine style: Single cylinder, water cooling, 4stroke Rated displacement: 386.8cc Max. output power(Kw/rpm): 20kw/7500rpm Bore*Stroke: 91*59.5 Ignition: C. D. I Transimission type: chain transmission Container: 30units in 40FT
  6. U jbte..jel to Johann,sto je uzeo novog F800? Nek` se brzo oporavi...
  7. `bem ga,ne izgleda lose...
  8. S zakasnjenjem,srecan put i lep provod! Vreme vas je posluzilo!
  9. svidja mi se stopaljka...al` jel ti vidis ista na retrovizore?
  10. Moguce...a i nije NS bas blizu za "skoknuti" do radnje...
  11. kod mene radi... imaju 4 vrste kaciga...ne pise velicina...
  12. Cestitam komso,gde si polagao? I na cemu?
  13. jos ako slucajno ne vidi temu...zamislite njegovu facu u nedelju (ako bude tu) kad mu bane 20+ motora
  14. od kad sam uzeo..pre mesec i po,sve po mestu...i sa blokadom na 45kmh...~810km
  15. cim skinem sa ovog mog blokadu,picimo i mi na zacelju (ako do tada (a dace Bog da uzmes) ne vozis Kawu)
  16. Ti bese imas Falcona 50cc?
  17. Neku najobicniju Simpson Jet kacigu,jer sam jedino nju nasao odgovarajucu (XXL).
  18. Sto znaci da je neko drugi najebao
  19. Ja to radim od kad sam na BJB,samo putopise i gledam Ne vredi,sledece putovanje nas dvojica lagano par sati ranije,dok se dogegamo
  20. Pa to mozemo i nas dvojicai sa skutercicima
  21. Skols

    Aparat do 150e

    neki Cannon A serije
  22. i na blato od traktora! a bogme,ovde u pazovi raskopali pola ulica zbog kanalizacije,pa mu dodje isto kao da su traktori iz njiva prosli
  23. Eh,vec vidim da propustam extra druzenje! Evo,da ja prvi pozelim lep provod,srecan put!a za slike i da ne pricam!
  24. Mnogo lepa kaciga
  25. pa imam malo vise od 1........cak i mnogo vise,,,,,,, I sad ti zinulo dupe da ti neko pokloni rukavice...stvarno ne razumem ??? ??? ??? od mene ima 2,ma 3 piva! a i ja imam 1 (recima:JEDAN) motor (skuter) :)
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja