Jump to content

Moto Zajednica

Skols

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    1272
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Skols

  1. UFF...mnogo lepa...mnogoo..
  2. hehe...i ja...
  3. to smo mogli i mi ovde da ti konstatujemo!
  4. ma nije puno (2,07), nego nam losi aparati ;D ;D ;D :smajli kojem pada vilica: hehe..znaci ovako nekako izgleda..kao ja
  5. Skols

    Stop OFF...

    Svaka cast Strujkane!
  6. brate,kol`ko je visok Nikola (Kruz) ;D
  7. Lep,lepo....svaka cast...
  8. Skols

    Zelengora

    uff...znam te predela...za offroad su dusu dali...moji su rodom iz okoline Gacka... prvom prilikom kad uzmem neki enduro,palim tamo! Svaka cast za turu!
  9. mislim da je u grupnoj voznji,citajuci dosadasnja putavanja 80-120 max....
  10. Skols

    gde ici?

    Mozda carinici pregledaju kroz prste..ipak je kamp na minut od granicnog prelaza
  11. Skols

    gde ici?

    Preporuka za Bratunac...predeo je prelep...put takodje..pun krivina
  12. Zato mi je i cudno to...uzmes L tablicu,vozikas svoj skuter (za one koje polazu za jache skutere) i onda kao dodjes na polaganje kad tamo neki bajk sa brzinama?
  13. uopste ne kontam te auto skole koje nemaju svoje motore za voznju nego sedi na svoj i dodji na polaganje.. Mislim,sad nisam siguran,jel na ispitu ima motor tj. da li mora da bude sa brzinama,ako ja npr polazem za 125/150/250cc skuter? Izvinjavam se na neznanju.
  14. me like it,mucho...
  15. Cestitam i da se sit navozas!
  16. strasno...nek` se brzo oporavi i bez posledica!
  17. @forrest Jel to tvoj komp?`Ladno imas vodeno hladjenje na socketA ploci
  18. Pozz komsija...
  19. to nisu niti ce biti ikad kolege,to su kompleksahi i klasicni pozeri koji samo znaju da sipaju gorivo (ako i to urade),obuku sorc,majicu i `tike i vozi da me vide svi u gradu..zamisli...
  20. Skols

    honda mtx 125

    heh..ja nasao nekog drugog MTX-a
  21. Skols

    honda mtx 125

    Batice,slika nema ni tamo btw,koje je godiste i kol`ko je presla?
  22. dobrodosao !
  23. Skols

    Trke kod nas?

    jel to kao neka hobi klasa kao na auto-trkama?na to mislis?
  24. Skols

    kawasaki el 250

    Bruka je dobar!!!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja