Jump to content

Moto Zajednica

misa-pei

Članovi
  • Broj tema i poruka

    3402
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: misa-pei

  1. Nocas je na raskrscu bul. Mihajla Pupina i bul Umetnosti, poginuuo nas prijatelj, Dejan iz Ortodoksa. Naravno, nije bio kriv, krenuo je na zeleno, iz suprotnog smera mu isao Jugo i samo je skrenuo u Dejana. Polomio mu je vrat i kicmu. Najstrasnije od svega je sto je Dejan upravo dobio sina i krenuli su na Usce da to proslave. Vozac juga je prebijen, bila je i interventna, posto nije Dejan bio sam, a ni kriv. Samo, koja vajda od toga.
  2. Uh, kako mi je zao sto mi se kockice nisu slozile. Zao mi je: 1. propustio sam divno druzenje /ne sumnjam u to/ 2. sto je Kepi crko anlaser Drago mi je: 1. da ste se sjajno proveli 2. da ce biti ponovo voznje Pozzzzzz
  3. Po zakonu, na motoRciklu je potrebno imati samo prvu pomoc, sijalice nisu u zakonu, kao ni rezervna gum, dizalica ili sajla za vucu. Takodje, zakonom nije definisana minimalna dubina sare na motoriklu, i nemojte da vas "organi reda i zakona" slucajno krenu da fortaju da vam sara nije dobra i da je mere pri ivici. Nema merenja, nije definisano, neka pise prijavu a sudija ce morati da vam pokaze sta pise u zakonu /u ovom slucaju, sta NE pise/.
  4. To si u pravu, moguce je da mu je to bila poslednja kap. Jadan, nek mu je Bogom prosto.
  5. E, to nisam cuo ?? ! Ujutru odmah probam, bar samo sa folijom. Hvala, ako radi .
  6. A i sa pandurskom nalepnicom. Sto je to fency detalj
  7. Je li, Dane, ako si ti snimao, na trecoj slici, jel ono senka sto ide od kola do zadnjeg tocka ili je neki trag da je auto gurao motor u rikverc ?? ?
  8. Da, to zaboravih.... pa kaciga kosta od 20 do 100e, skuterska, zar nije ocigledno da doticni NECE da je nose, a ne da nemaju da je kupe. A tu ste u pravu, treba mu rebnuti kaznu, pa zatim pokloniti kacigu. Koliko sam shvatio, za 2 kazne moze da se kupi sasvim ok kaciga.
  9. Ma, bice novi izbori, pa se na vreme spremaju
  10. Cujte, ne bih da ispadne da ja podrzavam nasilje itd, ali... sa svecicama sam se igrao `80ih, dok nisu stigle `90. i svaki imbecil je nosio utoku, tako, da ne mora ni da me juri. Bojim se da ja nemam toliko strpljenja, postovanja i da pristajem da se povlacim, samo zato sto je neko jaci /u kolima, mislim/. Divim se Motoholiku ako uspeva da se savlada kad mu mamlaz pokusa da predje preko njega i motora, kao i svakome ko u takvoj situaciji moze da se savlada. Iskreno, ja pokusavam to, ali, ne uspeva mi uvek. Progutam kad je u pitanju neka zena, samo se ljudski izderem na curku, covek sa decom u kolima, ali sa ostalima... tesko. Znam da to nije u redu, posipam se pepelom, ali.... verujte, imao sam prilike da vidim jednog svog "pacijenta" kako koji mesec kasnije posle nase "vaspitno popravne diskusije o saobracajnim propisima" propusta motore i kako vozi onako kako je zakonom predvidjeno /ziveo mi je u kraju, pa sam pretio njegovu metamorfozu kao vozaca/. Zato mi se cini da povlacenje u misiju rupu, samo vodi do toga da takav "nesmotreni vozac" /citaj osiona baraba/, samo nastavi da nas sece, gura, udara i da zivi u uverenju da sve moze jer je u konzervi. A i te kako bezi od autobusa, kamiona. Ponavljam, ne treba biti siledzija, bezrazlozno napadati ljude po ulicama, ali ja ovo shvatam vise kao neku nuznu odbranu, kao produzenu edukaciju. Svadju ili ne daj boze, tucu, razbijen auto, to ce da zapamti, a podignut prst ili "boze, covece, pa gde ces", ne verujem da ce se zadrzati u njihovom mozgu duze nego sto im treba da dodaju gas i odu da jure nekog drugog.
  11. Srecom da si se prvukao. Stalno propagiram, cigle cu kabaste, svecice su prakticnije
  12. Da nije onaj tvoj, Shejtane? :D :D
  13. Ma, nije problem u voznji, nego u lepotama Tare i uzivanju kad smo tamo. Malo je u blatu.... blatnjavo
  14. Neka, i ovima iz hitne je drago da natkve pozive dodju dzabe.
  15. Kako je napisano na prvoj strani, u slucaju loseg vremena, pomera se za nedelju dana. Kako vidim, bice lose vreme. Sta sad? http://www.naslovi.net/vremenska-prognoza/zlatibor To jeste za Zlatibor, ali u celoj Srbiji ce biti tako.
  16. Greskom sam kupio karike koje mi nisu pasovale /razbusena je bila moja masina/ za Kawasaki Z1000J/K/R, Kawasaki part no.13008-5035. 200e 064/1675-894
  17. Jer je ulje jos gusto, pa ne odvoje lamele kako treba. Kad se ugreje, ve je ok. Znaci, prvo lepo zagrej motor, pa u voznju
  18. Takodje. Bravo, odlicno, jos!!!!!
  19. Rosi Stoner Pedrosa Ma mora Doktor da ima keca u rukavu
  20. Pa i skolice u minskom polju su bezbednije od Ibarske
  21. ok, oko kacige se svi slazemo, ama ljudi,m vidite li da mnogi, i stariji, voze skutere jednom rukom a drugom drze mobilni i siti se ispricase????? Cak sam ih vidjao sa onom ljuskom od kacige, zakon je podmiren, njemu slobodne usi a oni caskaju telefonom kao da sede u sobi i provlace se kroz saobracaj????? Ko je tu lud? Mozda nije zakonom regulisano, ali da sam policajac, zaplenio bih im mobilni na mesec dana /zapravo, razbio bih im ga na mestu, da vide kako puca on, a tako puca i njihova glava, samo nije u duhu tolerancije /. I sta onda, takvom, imebecilu uraditi, reci?
  22. Samo doooooobro pritisni kad trljas
  23. misa-pei

    YAMAHA XT600

    Razumem te.... dok sam vozio Kawu, mojoj zeni su nadenule propalice nadimak Ljilja anlaser. Morao sam to da popravim da me ona ne razbije, meni je bilo ok .
  24. Ja! Meni nisu hteli 1.5. da uzmu zbog opekotine na nozi. Javljajte koja je kombinacija.
  25. Ili, jeftinije, a ima i nasim prodavnicama, Purol pasta. U BG je tuba 110din
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja