Gledam sta nam se desava, jasno je da smo najugrozeniji, divim se ljudima koji uspeju da savladaju kad ih neko obori sa motora i da ne ubiju coravca, bahatog, krivca.
E, sad, u slucaju da se nekome od nas nesto desi, predlazem da se medju nama neko ko je advokat, ima svoju kancelariju, specijaluzuje za zastupanje ostecenih /psiho-fizicki/ motorciklista. Ne mora da mi je to jedina specijalnost, ali, siguran sam da ovde ima mnogo advokata koji bi na najbolji nacin zastupali sve svoje kolege motoriste, bajkere, korisnike motora, kada dodje do suda.
Ja sam zbog nesposobnog advokata izgbio ogromnu odstetu jos `86. Da se to ne ponovi, dajte adrese, ili ako je to vec reklamiranje, molio bih moderatore, urednike i vlasnike sajta da barem kod njih postoji neki spisak advokata koji nece da nas deru i da nas finansijski upropaste svojom nesposobnoscu i nepoznavanjem problematike.
Polazim od sebe. Moji poznanici, pravnici, advokati, ne rade tako nesto. Ne znam nikoga ko bi mogao da me zastupa na adekvatan i uporan nacin. Nadam se da mi nece ni trebati, ali... nikad se ne zna.