Jump to content

Moto Zajednica

aca-pn

Članovi
  • Broj tema i poruka

    6756
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: aca-pn

  1. Ja sam celu proslu sezonu vozio sa preklopljenom unutrasnjom gumom jer je bila veca nego sto treba. To sam video tek pre neki dan kad sam menjao gume, unutrasnja se samo malo ojela i razvukla na mestu gde je preklopljena, inace je cela. Na srecu, otac me je davno naucio da uvek stavljam talk kad menjam gume (gume na motoru uvek menjam sam), tako da mi je verovatno talk spasao gumu.
  2. pa ja napisao da je kupljena jesenas i da je vise nosena na laktu nego na glavi Inace placena je kod saleta iz trstenika 11000 din A dobio si i gratis majicu, sta ces vise od toga
  3. kupljeno ako mogu da menjaju klasicne migavce sa sijalicom. Imam dva ispravna sa sijalicom, pa bi dodao jos ta dva
  4. kupujem polovnu enduro gumu 130/80-18 u solidnom stanju.
  5. jesu li ovo zimske ili letnje rukavice ? Koji je model ?
  6. kako da ih kupi kad nema cene
  7. T63 120-80/18 dot 3609, sara na sredini je 3-4 mm (merio sublerom) . Nije neka, ali ko ima celave gume, ova mu je premija Cena 1000 din. Moze zamena za putnu enduro gumu 130-80/18 uz moju doplatu. 064 255 96 26
  8. Ja mislim da je ovo rekordna brzina prodaje na podforumu prodajem od kad postoji
  9. Kacigu sam dobio u nekoj zameni, posto mi je visak ide na prodaju. Kupljena je jesenas nova i vise je nosena na laktu nego na glavi (bivsi vlasnik je fenseraj ). Vizir nema ogrebotana, kaciga ima par sitnih koje se jedva primecuju. Velicina je M. Tip od koga sam uzeo kacigu je lepio karbonsku foliju sto mozete videti na slikama, ja bi to sve odlepio, ali se mozda nekom takva svidja, pa ih ostavljam Cena 50e 064 255 96 26 Aca
  10. Dobar biznis, kupio na kilo na vojnom odpadu, a sad bi da proda za 50 e salim se, naravno, ako je stvarno original to je za neku vitrinu, a ne za motor.
  11. Ovde imas sve informacije: http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/54567-garmin-outdoor-gps-uredaji/ Svaki od novijih uredjaja dobro hvata signal i meri brzinu kretanja. Prouci sta se nudi, pa vidi sta ti najvise odgovara.
  12. Sta dete zna koliko je 165 kg, u odnosu na Afriku nije tezak uopste, kad zapucas u sumu videces koliko je lak Mislim da si za te pare i za tu namenu imao daleko bolje varijante, al ajd sad
  13. Al si ga izabr'o... kad si vec uzimao drugi motor za brdo sto bar nisi uzeo nesto lakse ?
  14. Na stolu i u idealnim uslovima (vakum, beztežinsko stanje i sl) Gošina Afrika teoretski postiže 186kmh što je i više nego što je fabrika propisala znači ko bude održavao Afriku kao Goša biće malo sporiji od nas Sta se cudis, moja afrika je isla 183 km/h mereno gps-om na autoputu. Mozda je mogla da nagura i tih 186 da sam je duze maltretirao punim gasom
  15. Proba uspesno izvrsena ovog vikenda (LINK). Na slikama se ne vidi, ispod svog ovog snega teku potoci rastopljenog snega. Posle celodnevne voznje po lapavici, raskvasenom snegu, barama, potocima itd carape su ispunile ocekivanja. Kad nagazim u duboku baru i polurastopljen sneg, tacno se oseti hladna voda kako ulazi u cizmu, ali posle par sekundi se zagreje od stopala valjda i vise nema osecaja da je cizma mokra. Svi iz drustva su cedili carape, cedio sam i ja svoje, ali samo spoljni sloj, jer je unutrasnji bio i dalje suv Jos jedna bitna stvar - tople su i nijednog trenutka nisam osetio da mi je hladno na nogama i sto je jos interesantnije noga se ne znoji. Sto se mene tice preporuka, jesu skupe, ali vrede !
  16. aca-pn

    Babarenje 3

    Bravo momci i devojke, vidim krenula je sezona voznji i krpljenja guma Gde li nalazite samo tolike eksere
  17. Pa kad vas ima sto ne otvorite temu, pa se dogovarajte o odlasku, ja na ovom forumu ni rec o erzbergu nisam procitao.
  18. Avgust je maltene prazan, predlazem da tada ubacis voznju (druga polovina avgusta, nemas potrebe da se preklapas sa nekom drugom voznjom, termina ima sasvim dovoljno.
  19. Da li je ubrzano ne znam, ali znam taj put napamet, asfalt je uglavnom star, neravan i ispucao. Ako km sat ne laze, svaka mu cast, po meni jaaako rizicna voznja
  20. Jeste uzas za navlacenje, ali "razgazi" se vremenom
  21. aca-pn

    BJB enduro fanovi

    Sto se mene tice MNOOOGO je bolji i ne bi ga menjao za sleper tenera i afrika
  22. aca-pn

    BJB enduro fanovi

    Stavi ti one tvoje naocare, pa pogledaj bolje ko koga slepa, imamo dva drz-a u ekipi
  23. aca-pn

    BJB enduro fanovi

    I kod nas je mnogo toplo, ali u planini se jos sneg nije otopio, a koliko ga ima, topice se jos mesec dana
  24. aca-pn

    BJB enduro fanovi

    Danas je bilo vise probijanja smetova nego voznje vec u prvom snegu kvadovi su poceli da imaju problema morao je da dodje tata-kvad da iscupa zaglavljene to je to, kvadovi odustaju od dalje voznje, mi guramo dalje ponekad je sneg bas predubok, pa do izrazaja dolazi snaga nasih misica u pola planine se pokvario DRZ, ostao bez struje. Posto nismo uspeli da ga popravimo, morao sam da ga slepujem do civilizacije kroz dubok sneg, to je bilo veselo Ipak sve to ne bi bilo moguce bez novog Mitasa koji je pravio prtinu i probijao put ostalima, 'fala mu
  25. Mislim da ces sa pravljenim auspuhom za cvaju imati vise muka nego koristi. Ja bi kupio i montirao auspuh od mz-a, jeste da je ruzniji od prave cevi i remeti izgled motora, ali ce masina najbolje da radi sa njim.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja