Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. bokilic

    Auto Navigacija

    pa svaki android i resena stvar. .
  2. p.s . da nebude zabuna,blokada na paljenje vracena za svaki slucaj Ah da,motor nije za pocetnike. .
  3. Mozda,teska srca bi prodao mog bandita 1200,motor ide kao furija,od 7 komada koje probah moj je broj ispred po snazi itd, koci nis mu nefali sem da se iznikluje rezervoar
  4. a be ćirko paos papir u ruke i časkom ga naštelujes
  5. pa zar nije lakse da nazoves vlasnika da ga pitas
  6. sto,to je bas sportak
  7. a iglicu za plovak i sic nemozes u srbiji novo naci pa to ti je.nego prepravka pa sta ti bog da. .
  8. bokilic

    Lezajevi volana

    pa konsno valjkasti
  9. bokilic

    Lezajevi volana

    42e sa semerinzima,to jest onim gumicama itd,a samo lezaj ako hoces imas u astridu
  10. pa bogami 60%endura ima neki gromoglasan lonac i cuje se gore od R motora, a mnoge na R motorima vidjam da smireno voze. a tek ovi sa skuterima sa busnim ausplusima. .
  11. tako,,harleja malo ukrasismo,pan evropu sredismo,,kais od kadeta..joj majko...joj drzavo....roler od pezoa jal 306 il 207..skoro pa original...joooojjjjjjj sta sve nece ljudi da stave..ono jes joj kais i roler i spaner 250e... img host
  12. pa jesam bre,,tu se bolje zaradjuje,,opalis 5 fotke i eto 100evreja,..i vise ustvari doduse ja nebi ni za vodu zaradio al nema veze,,to se bar za 5 dana savlada a ovo za 20godina
  13. ocu,,sutra ustvari mora da dodjes na kafucaj
  14. karbovi i karbovi...razmisljam o bazi karbova..dodjes stavim druge karbove necekas pranje itd...naravno doplati se razlika.sacekas da montiram druge ides kuci.. videcemo,mnogo modela motorcikala...videcemo nesto smo vec napakovali,preko 50tak komada...polako bez zurbe images hosting
  15. tako..pan evropica,dok skines sve plastike dobijes ospice i takp to... image upload no size limit
  16. karbovi se rade,dosta ih stize i postom..gume se menjaju tockovi okrecu photo sharing sites
  17. svasta nesto se radilo..mahom karbovi..mala honda me sexa u mozak al doskocicu joj tako..stavise ljudi na pan evropu kais od kadeta,spaner od pezoa..svasta nesto videh polirasmo suzanu.. menjasmo lance na r6,struju takodje,,izgoreli namotaji ko licna free uploader
  18. znam,,,istekla registracija..za 2800 ,moz da bude tvoja
  19. jamaha aktuelna
  20. eto,narodnjak ..kad se naroljas u kafani,ponese pesma jebiga..rakija udari u mozak ili pivo.,sednes i ti u auto ili na motor pa isto ko i neki bajker krenes levo desno... U cemu je razlika.. ane naroljaju se svi na skupu znas..tamo se ljudi isto ko u kafani druze,pricaju piju jedu,slusaju muziku,razmenjuju iskustva,razgledaju motore... predmet teme nije kakvi su sad skupovi...
  21. a gde ti ides velvetwolfe,mislim kud se kreces. . po diskotekama folkotekama,kafanama,
  22. moto skupovi i jesu predvidjeni da se skupe motorasi,bajkeri, a to sto se 20%ljudi napije. .pa sta sad. Izadji uvece pred diskoteku pa da vis kolko pijanih i drogiranih sedne u auto. . doduse jos gore je u folkotekama. . A to sto ljudi voze r makine,pa sta. . . pa nisu svi ljudi isti,pa i prosecan vozac endura tera to ko blesav,a tek skuterasi po beogradu. .jeza me uhvati kad ih vidim. .
  23. imas u pazovi niklovanje,
  24. ma sam karb posaljes i resena stvar,al dobro sad je gotovo,on moze da se natjunira da ide i 120 ali malo boli
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja