Ljudi motor koji sam planirao kupiti još nije popravljen i vlasnik se ne javlja pa vas molim da pogledate još jedan oglas i kažete mišljenje. Slike su baš loše ali motor ima homologirane Leo Vince topove,crash bar,maglenke,risere,širi guvernal,prerađeno sjedište,sva 3 kofera..
Kako vam se čini?
Zanemarite ove degutantne crvene trakice...
Just a moment...
WWW.AVTO.NET