Jump to content

Moto Zajednica

severian

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    9109
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: severian

  1. Ne znam koliko ti je usput (tj. da li ideš autom ili avionom), ali imaš na ulazu u Pordenone (oko 30-40km od auto-puta Trs'-Verona) Revit outlet, a isti drži i tcx čizme. Solidne cene. Još bliže auto-putu, u mestu Sistiana iza Trsta, imaš dobru Dainese prodavnicu (moguće pogađanje i odbitak poreza ako plaćaš u kešu ). I klasika: Kozine (Dainese outlet), blizu svakoj ruti. Sve info su od pre 2 god zadnji put, shvati samo kao ideju za proveru... edit: sad shvatam da ti samo nisam odgovorio ono što si pitao - Verona i okolina
  2. Hm... Hmmmm... Rekao bih da smo ušli u eru Markeza... Edit: tačnije, već smo duboko u istoj, samo nije odmah bilo tako očigledno.
  3. Ajde bocca, prosetaj se i ispitaj situaciju
  4. Obavezno javi! To nam je blizu.
  5. Vara te ugao fotografisanja, i razvodnik ide preko otvora za pin. Vidi se donekle bolje na prvoj slici.
  6. Ne bih naravno turpijao razvod kocionih creva, pogotovo ne napamet. Odnos dobitak/rizik je nepovoljan (imajući u vidu da postoji alternativa za štender)... A plus ostaje sve "na fes". Dizati 15x dnevno motor na taj štender, sa razvodom tako blizu, nije pametno.
  7. Pinova ima raznih prečnika, od 13mm do 29.5mm, izabereš odgovarajući. Korišćenje užeg pina, koji bi mogao da prođe, uz razvod kocionih creva na sadašnjem mestu nije opcija, jer tako mora da bude lateralnog pritiska na razvod (čupao bi onda razvod). Verujem da je trougao zajednički deo sa r1 (ušteda u proizvodnji), pa zato rupa i postoji, a nisu baš predvifeli da se koristi na fz1. Sve je to na milimetar, sile su ogromne kod dizanja na štender (poluge), a kočnice nisu baš za zezanje... Ali, ova Pedjina ideja odozgo uopšte nije loša. Probaću. Hvala svima na vremenu i sugestijama.
  8. Vidiš, odlična ideja, i onako menjam creva ovih dana!
  9. Kad krecemo?
  10. Zavisi sa koje IP adrese pristupate louis.Eu Sa srpske ip, dakle van eu, cene su bez pdv. Kada izaberete konkretnu prodavnicu iz liste, dobijete punu cenu. PS. Ovo dovodi do neprijatnih situacija, kada drugari jedni drugima donose nešto iz louisa.
  11. Dobrodošao!
  12. Care! Ma, mega care, drži se, duvamo ti u jedra! I čekamo neki fićKa, ovo mora da se zalije...
  13. severian

    Alati

    Takav isti moment ključ povremeno se pojavi u Lidlu, po ceni od 19.99eur. Koristim ga za točkove i veće sile, ok je. edit: možda nije Lidl, nego Hofer, ne sećam se najbolje, svakako jedan od ta dva...
  14. I zato ga nećemo menjati , mislim lc4.
  15. Lepo popodne sa pozitivnim ljudima. Dajte fotke!
  16. Zato što je stipsa, pa neće da registruje yamahu. I onda ostaje veliki ktm... Ali, ovoga puta, zbog situacije sa mojom strujom, to je bila srećna okolnost.
  17. Zato što voliš 46, to ti je za kaznu
  18. Pero, ka Mladenovcu. Vidimo se
  19. Da potvrdim da vozimo danas... ko god došao, dobro došao! Srećna svima Nova godina, uz puno kilometara na (i van) puteva.
  20. Kupio BMW, a to je muka koja izjede čoveka
  21. Bogami... mož' i da bude sledeće godine
  22. 100% se slažem za deformaciju prednje. U kojoj meri i koliko brzo, zaista zavisi od stila vožnje i motora. Rekao bih da većini vozača ne propadne baš brzinom kao i zadnja, ali slažem se - apsolutno može i često jeste deformisana pre nego je pojedena, a dot zastareo. Ja lično menjam, kada počne da mi "sklapa".
  23. Ko želi da se provoza u ponedeljak, posle dočeka, mala vožnjica i druženje: Skup: SteCo, 12h, ponedeljak 1. jan 2018. Vozimo se laganica do Mladenovca ili možda Ralje, ili Trešnje... i nazad. I piće između Ko ne zagine uz Lukasa , dobrošao/la!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja