Jump to content

Moto Zajednica

Formula 1

Recommended Posts

• Drug član, 1989 postova

Meni nikad nije smetalo sto je ham crn, vise mi je smetalo kad krenu po emisijama i forumima kao prvi crni vozac  , crni ovo , crni ono , cak i direktna pitanja nekih novinara kako se osecas kao prvi crni sampion i tako te gluposti.

Onda je doslo ono sranje u USA i merc je zbog Black life .... i podrske hamiltonu protekle i ove sezone u crnoj boji. Onda je sam Ham potencirao i insistirao na klecanju po ugledu na druge sportiste .... ja vise ne znam jedan jedini segment gde se religija i politika nisu umesali.

Ovo je automobilizam i jednino je bitno trkanje na stazi ... mnogo mi je sve bilo zanimljivije kad sam od informacija imao Veljka Petrovica koji pokazuje slike Slavice Ekleston i njegove noge u pozadini nego ova dostupnost informacijama. 

Da se ne lazemo isto se to desava i u MGP ... eto kao rossista shvatio sam koliku je on protekciju Dorne imao tokom cele svoje karijere ... pa cak i pokojni Marko ... sta god uradio sve je opravdano ....

Promenio član Milky

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

• Predstojeća dešavanja

• NAJNOVIJE TEME

• Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja