Jump to content

Moto Zajednica

Natam-navam a gde - videcemo

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Sta ste zacutali ? Jeste svi na broju ?

Poceli ste da me brinete.

Ja bio u onom voronjezu, opleo nekoliko , smorio se i bezi.

Sinoc mi bio plan da idem Rostov na donu pa tamo malo da oplevim i onda krasnodar i krim. Jutros se probudim i krenem za beograd. Rekoh a u 3 lepe vise. Sve se na isto svodi. Nemogu vise ni da j...

Al kako sam odmako iz voronjeza i krenuo put Kieva nekako mi bi zao da idem kuci. Pa ti okrenem notor i opet se vratim u voronjez. I u 3 lepe ne znam gde. Isao bih ja u sibir nego me jebu gume, zadnja se malo ukockala, presao sam 12500. Mozda sad i 13000. Ne znam vise ni koja mi je kilometraza. Znam samo da moram na servis. Lanac i lancanici negde oko 18000. Pare sam spucao prilicno, i to sve na one proklete kurtone. Bem ti sranje. Napunim tank za 500 rublji a toliko me kostaju i kurtoni. To stvarno nema veze sa mozgom.

I tako ti ja dodjem u voronjez pa odem na kafu a ne znam gde.

Rekoh aj idem u tulu pa do sutra cu valjda nesto da smislim.

I tako ti ja spucam prema tuli. Na jednoj pumpi salje mi jedna moja kuromanka iz moskve poruku, pita gde sam. I ja kazem gde idem. A ona ce meni ne tamo, odvratan grad a i pitanje os jebat nesto. Ajooj. Pa sta da radim,,,

Neko mi rece od vas da tamo dobro.. Ona kaze idi rzanj ili kako se vec zove, ivanovo, niznji novograd. Tamo kaze pizde ko salate.

I tako ja ti se iskljucim sa platne doroge m4 na tulu. 27km do tamo. Ocem da idem necem da idem. Ma reko necu. U tulu mogu da svratim. I u kalugu da odem ako bude smor ovamo.

I tako ja okrenem na sred puta i jos jedno 150-170km u raj kurcev Ryazan dodjoh.

Koliko nisam normalan.

Ja idem prema moskvi tj prema tuli. Isti pravac. A od pravca moskve pun k motora na more. Samo ja budala idem u kontra smeru,,, na kraju cu na samaru pa na rostov o onda na krim. Kako bio i plan.

Htedoh da dodjem u bg, sredim sve, jebem mater onima u banku sto mi blokirali karticu, uzmem pare pa nazad. Ne znam vise ni sam,,,

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

A u ovaj kurcev rzanj kad se ne slupah. Jbt puko akvarijum... Dobreee, same, neebane,,,,, cekaju mene .... Kad vama zene ne daju da idete daleko

A i ko bi vozio samnom, mi bi se popickali dnevno po 200x. Kod mene sve kako bude bice. Ni ja sam ne znam gde idem i sta radim

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Flying wolf, 404 postova
  • Lokacija: Shenzhen / Hong Kong
  • Motocikl: R1200GS ; vespa px200e

Rekoh a u 3 lepe vise. Sve se na isto svodi. Nemogu vise ni da j...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Rekoh ja Shelle polako, jedna dnevno, ogadice ti se :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Nemamo primedbi. Da li je moguće da je sve okolo žensko?

Moguce je. Ovde ima mnogo vise riba nego muskaraca. I sto ima pun k alkosa

Bio sam sad u gradu. I vec nekoliko dana slave neki k dan mornara, pijani ko letve

I sta ce ononako pijan da ebe. Pa on nd moze da ga nadje da pisa

Pored toga stoka pijana, potukose se sa policijom, al ovi ih ostavise kratko na miru, pa onda dok su ovi bili u grupi , prisunjase se panduri i pohapsise neke. Marica i bajbok

Mnogo sto sta videh ovde.

To ne moze ni da se isprica, to treba samo da se dozivi

Al najace mi je sto procitah danas na booking. Com. Kaze sadrzaj sobe papir za wc. To mu dodje ko dodatna oprema hahaha

Ruski hoteli su uzas. Skupi a u mnogima je klima luksuz.

Ukraina je institucija za ruse. Pricaju engleski , a ovde ces pre da nadjes 100e na ulici nego nekog u hotelu da prica engleski.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova






Sledeće Shelletovo putovanje sponzoriše Durex!  :na_glavi:

 

P.S. tražio sam ovaj video u kompu jedno 5 dana, jedva ga iskopah...
Našao sam ovu kacigu slučajno, prošle godine kada sam bio u Madridu...
Da sam imao kako da je ponesem nazad, kupio bih je (bila dzaba)...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Misliš ozenio u smislu, sacekala ga braca i pitali ga hoce li da je ženi ili... :D

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Ma ziv sam bre !!!!

Aj da vas cujem jel mozete da pretpostavite gde sam ili gde idem ...

Crko mi nocas ksenon , mater mu jebem. Prvo me covek isekao a ja isao 170, ja jebrm mater a sada kontam i zAsto. Nije me video.

Onda kad sam ulazio u rusiju iz belorusije, crko mi kratki sad dugi. Sve lepse od lepseg.

A lepo mi onaj magarac rekao da skinem to govno i stavim obicnu sijalicu. Da to nije za dug put. I da bude gore imsm rezervnu sijalicu. Ali H7. A ono pase H4

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 638 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Shelle ti nas pitas a ni sam ne znas gde si... Ahahaha... To je dobro za poslednje pitanje u nekom kvizu, za glavnu nagradu.

 

Nego koliko su dugo u Rusiji cujem da ti spremaju drzavljanstvo, a i da si savladao njihov jezik kao maternji.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Krcedin-Indjija
  • Motocikl: Suzuki K5 750,Yamaha majesty 150,250,400, xs 400,xintian kinroad 200ccm, suzuki gsx650f,dr 650, honda cbr f2, crf 250, apenac 6

Matori svaka ti cast...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Shelle ti nas pitas a ni sam ne znas gde si... Ahahaha... To je dobro za poslednje pitanje u nekom kvizu, za glavnu nagradu.

 

Nego koliko su dugo u Rusiji cujem da ti spremaju drzavljanstvo, a i da si savladao njihov jezik kao maternji.

Jebem li ga koliko sam dugo u rusiji, ne znam ni sam. Iskreno ne znam kad sam otisao od kuce. Vise od mesec ipo dana to sigurno. Sad ce dva meseca uskoro.

 

Ubila me kisa u ova dva dana. Krenuo sam kuci pa odoh u onaj Rzanj. Tamo riba extra, al mi se uvrtelo u glavu jbt bio sam u rusiju a nisam otisao na krim. Stvarno sramota. I tako ti ja iz rznja okrenem opet motor put onog jebenog voronjeza. E rekoh u njega vise ne ulazim. Pa bre nikad se nisam vise vratio u neki grad nego u njega.

I tako ga prosisah sinoc. Nego na nekih 200km od voronjeza mi crkao ksenon i sta cu. spavaj u onu selendru. Jedva nadjoh smestaj. Ono mu dodje kao nas put za crnogorsko primorije. Sve pored puta radi pa razbija. Jedva nadjoh smestaj

A rusi , jao majko , jos 200godina ce trebati da im se iskorene mnoge stvari iz glave. Jebe ih onaj sistem debelo. Zaostali.

Sto rece Bobiju krofni onaj njegov drug koji je bio u rusiji da ce to uvek biti rusija i tupavi ljudi - tako i jeste.

Hoteli ocajni i skupi. Poceo sam da jebem mater na pitanje za vizu. Jebala ih viza. Oni ne znaju sta da rade kad im dodje neki stranac. Engleski je misaona imenica. Kako za stare tako i za mladje. Nadjes nekog ko prica engleski i prosto neverovatno

A max da , govorim po ruski i ponjimajem. Ali ne zato sto hocu nego sto moram. Odgovor ti je u prethodnoj recenici.

Da se zenim to tesko, zato i nemam logican raspored gradova. Vec bezim po 600-800km nedifinisanom putanjom. A rusija velikaaa. Kad krenes da vozis onda shvatis. Pa bre nekima od njih blize da idu u crnu goru na more nego na krim i taj primorski deo

Danas sam bio u rostov na donu. I nesto mi se nije ostajalo. Reko jbt zGinucu opet ovde pa dok stignem do krima , prodje leto. Ima neki motoskup u nekom gradu Tamanj. Videh mnogo motora. Upoznao neke kolege. Prvo nekog lika iz moskve. A onda onog ludaka sa slike. E to nije normalno. Cekam da mi posalje video sa njegovim budalisanjem.

On promasio skretanje veceras, pratio mene. A bio sa grupom. I tako ja veceras provedoh sa njim. Vozili smo zajedno no on nije mogao vise. I ode da spava pre krasnodora 150km. A mene vec smorilo da vozim 80kmh.

On nije mogao brze sa coperom po pljusku

Cim smo se odvojili, ja po gasu, 150-180

Koliko god da su budale rusi , vecina cim das levi migavac ide u stranu i pravi mesto. Malo su problem oni debili sa ladama. Sa njima sam imao malo probleme. A ovi sa besnim kolima se sklanjaju sami. Izgleda da ih ovde kolege malo ebale u mozak. Tipa ogrebu i odu. Ne staju. Pa se zato sklanjaju.

Ne secam se da li sam vam rekao , benzin je negde oko .53-.55e. Ja sipam uglavnom onaj v-power ili 98 na luk oil. E isto interesantno, luk oil je mnogo jaci od gazprom nefta.

A kod nas svi jure na gazprom. Ovde njihove pumpe bdu prazne a luk oil guzva.

Odoh da spavam. Mrtav sam. Moram sutra sa upisem neku recku ovde pa da bezim

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSF600 s

Ajde sto mene nije bilo nedelju dana da se upisem,da pratim ali ni tebe nije bilo.Ko zna sta si radio a da nije dozvoljeno :P:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 963 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Dok @SHeLLe ne opali koju (i fotografiju) isprijavljujte se za praćenje. Ostali ćemo da voajerišemo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja