Jump to content

Moto Zajednica

Natam-navam a gde - videcemo

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Kolega, ne menjaj boju, da mi ostali kad dodjemo sa zutim motorom iz SRB ne moramo previse da se cimamo :Sloper::Sloper:

Ja cu zbog te boje da najebem. Najbolje da masina bude siva , crna ili bela. Takvih pun k ima.

A ne ono vidjen ovde vidjen onde - ili kazem spavao sam kuci a oni kazu ne lazi bio ti motor u gradu..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 963 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Ima @SHeLLe neku foru, neki picolovac, ili što bi omladina rekla žvaku. Nije baš da se samo pojavi, a one nagrnu. Još ako bi nam otkrio neku tajnu, pa i da se pomogne koleZi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Aca dao odgovor.

Rodis se, nemas blam, imas zvaku,gestakulaciju i to je to.... Ostalo moze tata da se ljuti ako vi kazem

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Ajde kuci, dosta je bilo, sve slabije pišeš a ko zna da li nešto i je#avas?! Uzeo si zlatnu medalju i nemoj sad da zajebes stvar na kraju :)

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The hunter, 226 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

Ajde kuci, dosta je bilo, sve slabije pišeš a ko zna da li nešto i je#avas?! Uzeo si zlatnu medalju i nemoj sad da zajebes stvar na kraju :)

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

 

Slazem se.....pakuj kofere i kuci ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha Thundercut

Verovatno postavio sliku neke a ona nasla fon :) i ko zna jel nam sad ziv vise se nejavlja :)

Sasa,iskreno briga je pocela da se javlja...jes blesav nacisto,al steta da ga Rusi,il Ruskinje dokusure....da su barem Bugari lakse bi mi bilo

 

Послато са LG-E460

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Batke bitno da su jajca na mesto, sve ostalo manje vise bitno. Uskoro moram da bezim kuci hteo ne hteo,,,

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Neka njega tamo, bolje doterati par ruskinja :)

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Ziv sam. Uprskao mnogo. Oce da me zene. Oce da se udaju. Imam kljuceve od 4 stana ovde. I 4 razlicite. Svaku noc spavam kod neke. Hotel mi je postao luksuZ.

Desavanja svakakva a linija dugacka. Krenem da se vidim sa Jednom upoznam jos dve. Sinoc sam krenuo kod jedne i kasnio citavih 6 sati. Trebali smo da se vidimo posle njenog posla u 6. Ja dosao posle ponoci. Bio sa drugom. A pritom sam ispalio jos dve

Vise ne znam ni kojoj sam sta rekao , i koji razlog slagao. Dal ovi rusi bre uopste jebu jbt, to mi juce palo na pamet

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha Thundercut

Ziv sam. Uprskao mnogo. Oce da me zene. Oce da se udaju. Imam kljuceve od 4 stana ovde. I 4 razlicite. Svaku noc spavam kod neke. Hotel mi je postao luksuZ.

Desavanja svakakva a linija dugacka. Krenem da se vidim sa Jednom upoznam jos dve. Sinoc sam krenuo kod jedne i kasnio citavih 6 sati. Trebali smo da se vidimo posle njenog posla u 6. Ja dosao posle ponoci. Bio sa drugom. A pritom sam ispalio jos dve

Vise ne znam ni kojoj sam sta rekao , i koji razlog slagao. Dal ovi rusi bre uopste jebu jbt, to mi juce palo na pamet

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Shelle,lepo sam ti rekao da ako hoces da izgines od cavke,idi u Moskvu....Rusi ne jebu,oni uglavnom locu,pa se posle biju,cuvaj se policije oni su gadni stvarno...ne znaju za zakon,dok im ne das pare mogu da te napucaju...kad te uvedu u auto znaj da ocekuju lovu...inace ti uzmu telefon ili sta god vredno imas i "tica"...

Desavalo se kod Rusa da muz i zena sede u kafani,zena pokupi srbina i ode da se kresne,cak i odu kod nje kuci...a muz pije i dalje...boli ga uvo...znam da ovo sve zvuci nenormalno...ali Rusi nisu normalni...Shelle to moze da vidi iz prve ruke...

Rusija,druga planeta...

 

Послато са LG-E460

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja