Jump to content

Moto Zajednica

Sve Aktivnosti

Ovaj izvor informacija se samostalno osvežava.

  1. Prethodnih sat vremena
  2. Jedino da vidim s drugarom kad ce ici, rece da ce ovih dana, ide u Istocno Sarajevo al kako onda da se tamo posalje.
  3. Hvala Blazo to mi je kasno ali svakako veliko hvala
  4. Today
  5. Ovo za visu klasu auta, mozda bila 2010g, komsija imao 607, isao do grada nesto ga popravljao, ljudi su bukvalno bezali od auta, pustaju te gde god, ma to je bila pesma voziti. Kakav pocetak dana, vozim glavnim putem i trebam levo, jedino i skretanje, ide auta, stojim da prodje, stoji i on, bez svetala, migavca, gledam gde ce, sta ce, nisa ne pokazuje, zensko za volanom, konj pored nje, gospodja stala u toj raskrsnici, 6 njih je bilo bez svetala, jedan bez kompet svega pozadi, za kraj , idem Bulevarom u MML, lik hoce leve, kako idem tako i on skrece isped mene, stanem i pitam ga gde ce, jel me video, on dize ruke.
  6. Pre 20.07. ne verujem da ću ići, osim ako ne izleti neka dnevna vožnja...Sarajevo.
  7. Kakav si ti kralj. Bas si me nasmejao
  8. Jel moze samo jedna da se uzme?
  9. Yesterday
  10. Браћо, колеге, једна информација за све, наиме другар је отворио нову линију техничког прегледа на којој ја радим, па ако администрација дозволи да изрекламирам, биће ми драго да се видимо када дође потреба (коме је близу) и урадимо преглед са разумевањем
  11. Sećam se da su izvalili da trkanje subotom navodno smeta nekoj crkvi u blizini, a u stvari je pomereno na nedelju da bi navodno svi koji rade mogli da gledaju trku. Sad bi ih trebalo pitati što onda imaju sprint trku subotom Bogami, prestigao Akosta i Edvardsa po broju podijuma bez pobede. Zapravo, trenutno drži taj neslavni rekord da ima najviše pobeda bez podijuma.
  12. Zanima me kako se pad dogodio. Pošto je kod aerodroma pravac, odnosno na izlazu iz Kikinde prema Bašaidu, a neposredno pre aerodroma ima samo jedna blaga krivina. U svakom slučaju, šteta za jedan tako mlad život
  13. Oglas ti je na KP obrisan
  14. @RankoBg87pazi se ,znaš kako su završili mnogi ideolozi..
  15. Visokoumne teme , u pola 12 , u centru Beca... @lencuga i ja
  16. @pronto iz tri čitanja sam shvatio poentu. Mnogo si poetičan bre ubt.
  17. Edwards pobedio u Assenu? Ja se ladno toga ne sećam. A navijao sam za govedo. U mom sećanju se penzionisao bez ijedne pobede.
  18. Ma to je samo moja pusta želja. Mislim da bi i njemu bilo bolje .
  19. Preminuo 7 dana posle udesa Aleksa Tešin (21) iz Kikinde preminuo nakon saobraćajne nesreće na motociklu WWW.BLIC.RS Aleksa Tešin (21) iz Kikinde, preminuo je u Univerzitetskom kliničkom centru Vojvodine u...
  20. ÌBezzecchiu se diže na redare hronično!
  21. Jel se to Feniks ponovio?
  22. Umro drug Tito.
  23. Veličina te jedne Edwardsove pobede je bila kao i Pedrosin šampionat. Možda teško uporedivo, ali jednako nedostižno...close but no cigar. Taj Colinov rodeo, kao u onaj lakat u Jerezu u kvalifikacijama...slike koje samo onaj švaba možda izbriše...onaj što pomera nameštaj po kući Inače i tu glupost da kažem na glas, da mi nekako deluje da je trkanje u Assenu izgubilo draž od trenutka kada više nije subotom.
  24. Otisao motor,ostao cunak. Slip on,bez ostecenja,db killer,namenski za R 1200 Gs 2010-2013 ali uz zamenu dela grane moze na ostale motore. Posedujem originalnu kutiju,sve delove,homologaciju i racun. Cena 300e. 064/ 212 44 37
  25. Imao sam par ponuda za zamenu, čak mi je neko nudio i rakiju za motor, ali novac niko da ponudi.
  1. Učitaj više novosti


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja