Jump to content

Moto Zajednica

Sve Aktivnosti

Ovaj izvor informacija se samostalno osvežava.

  1. Prethodnih sat vremena
  2. Najjednostavnije ti je da staviš one podizače volana koji idu na mesto nosača volana, imaš one koji samo izdižu volan, a ima i koji izdižu i približavaju volan ka vozaču
  3. Jedina mana na terenu je nedostatak kvačila. Ali na takvom terenu gde bi valjalo kvačilo već postaje upitna veličina i težina motora za tako težak teren. Velika prednost na DCT menjaču je lakša promena brzina u stojećem stavu. Vožnja na makadamu joj više leži od asfalta.
  4. Moja DCT je prošla dosta terena. Ova slika se sa vrha Maljena.
  5. Stvar ukusa i navike. Nedostaje mi kvacilo, a sa druge strane mislim da je dct bolje uklopljen sa ovim agregatom. Al kao sto rekoh stvar ukusa, nema tu ispravnog, neko vise voli s*se neko d*pe, jbg. Uskoro pisem godisnji rezime, sledeci vikend puni godinu dana kod mene. Trenutno na voznji, 582km za sad, a imam jos 200+ km do kuce, budala preracunah se... Ili mi se prosto svidja da vozim ovu moju krmaču, ne znam Sent from my CPH2747 using Tapatalk
  6. @acim83 i sad zamisli hoces da obidjes sleper, ti njega u nizu a on se ugasi. Kakve mape kakav euro5+ to ne bi smelo da se dogadja ni u ludilu. Idi to i reklamiraj dok je motor u garanciji, ne stavljaj glavu u torbu.
  7. Mada koliko god dobro dct radio, neke stvari ne moze - cak i na putu, uzbrdo i slicno, sa kvacilom mozes precizno dozirati snagu na tocku u svakom momentu (skratiti brzinu, brzo dici/rasteretiti prednji tocak sa "clutch pop"-om, preciznije kocenje motorom kada menjas brzinu na dole, itd...)
  8. Kusa00

    TDM Srbija

    Da li je neko radio neke prepravke sa kormanom ako jeste zanima me koje, posto bih volio da uradim nesto ili da podignem ovaj fabricki ili da stavim novi širi pa me interesuje jos neko misljenje. Hvala
  9. Prodato
  10. Samo hint, biće još slika, videa, utisaka, 1.500km uglavnom TET
  11. Imam identican motor kupljen jula prosle godine sad je blizu servisa na 5000, trenutno preso 4700. Desava mi se identicna stvar ali nije vezano samo za gasenje u mestu, ugasi mi se u voznji, stisnem kvacilo da prebacim u nizu i dok sam jos na kvacilu pre nego ga pustim da uhvati dodam malo gasa on se ugasi, kresnem ga odma upali i teram dalje, nema pravila desilo mi se zadnjih mesec dana 5 6x. I generalno motor trza do nekih 3000obrtaja ne moze da sastavi nepravilno radi, voznja u gradu blaga patnja dok preko kad se odvrne puni normalno sad me interesuje da li si resio nesto? Moj je euro5+ zakljucan na 35kw kupljen kod nsadjana u kimko moto sopu zvao za otvaranje na punu snagu kazu ne moze i ko zna da li ce uopste moci. A kolko sam uspeo da nadjem po internetu 99% trzanja gasenja itd je zasluzna ta mapa na 35kw. Generalno motor nije los samo kad bih uspeo da mu resim taj bug, obratio se moto bruderu, oni mi rekli da sve proizvedeno posle februara 2025 ne moze da se cipuje i budzi gde ulazi ovaj moj... Ako neko zna i ima resenje neka pise, motor je u garanciji ali sam spreman da ga izbacim iz garancije samo da mu resim to gasenje trzanje
  12. Today
  13. Takodje.
  14. Meni kad stigne forum će biti prvi obavešten
  15. Ja sam išao u Hrvatsku prošli vikend. Nas trojica, već smo bili pa smo skenirani, manje od minut. Pretpostavljam da su gužve zbog ovih koji se prvi put skeniraju.
  16. Da je Dule covek kao sto nije, uzeo bi manuleni pa mozda ja od njega za koju god, Nek je to savrsenstvo tehnologije ja ne zelim dct, probao sam Forzu, Afriku i to mene ne radi, stvarno super to radi ali meni ne. Za off bas trebas da budes iskusan da bi vozio dct, pricao sam s ljudima da im se ono otme motor i da su hteli da raskace pogon pa nisu uspeli, ostao je u brzini i na gasu a ovako bi stisli kvacilo. Skoro sam pricao s likom, vozio Afriku, uzeo Gs da proba i vratice se na Afriku, kaze Afrika ima ono nesto.
  17. Ne zanima me dct. Sto vise kontrole to bolje, samo nepotrebna tezina. Kada pogledam taj bazni model, najvise nudi i tezina je skroz ok. Na merenju sa punim rezevoarom stvarno ima do 230Kg. Nije tako daleko od tih srednjih ADV motora od 205-210kg. Moj prvi motor, Transalp xl600v je bio oko 220kg na merenju i bio skroz ok van puta isto. Bas me nekako Afrika asocira na njega, mnogo vise nego XL750. @andrej. Jako dobra slika, beli mi je favorit, ali ovaj bas dobro izgleda.
  18. gde se tacno na pakovanju gleda datum prozivodnje .mislim na silkolene pro4 xp 10w40
  19. @chief.fire U zrenjaninu ima tri komada koliko je meni poznato, jedan je kod mene
  20. Zdravo svima, imam 16 godina i želim da učim za moto servisera (rad na motorima i skuterima). Problem mi je što svuda gde sam pitao traže prethodno iskustvo ili ne primaju maloletnike. Zanima me da li neko zna servis u Beogradu koji prima učenike za praksu ili pomoć u radionici. Spreman sam da krenem od nule (zamena-čišćenje delova, pomoć majstoru, učenje), samo da uđem u posao. Hvala svima na pomoći.
      • 4
      • Sviđa mi se
  21. Kakav dan. Samo na dva točka. Pre podne biciklom, poslepodne motorom. Servis na 24000 uradjen.
  22. Malopre viđen jedan MTX sa PA tablicama na pančevačkom keju. Lepo deluje uživo. Društvo mu je pravio CFMOTO 800MT.
  23. I dalje aktuelno. Za clanove foruma 200e.
  24. Oboren motociklista Pancevo Novoseljanski put.Auto izgleda isekao motocikl da udje u Maxi.Malopre na grupi za kamere.
  25. Fredi

    Formula 1

    FIA’s Ben Sulayem claims F1 V8 return “is coming”, pushing for 2030 switch WWW.CRASH.NET FIA president Ben Sulayem has made a big claim about F1’s future engine direction
  26. Alekre

    TDM Srbija

    Alekrina i ja smo se provozali zajedno posle pet godina
  1. Učitaj više novosti


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja