Jump to content

Moto Zajednica

poljubih asvalt i ja

Recommended Posts

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Ljudi hvala vam,zaista mi znaci vasa podrska a i kritika...Pre nekoliko dana sam zvao i roditelje i sve sam im ispricao,i reagovali su iznenadjujuce dobro(bar preko telefona),cuo sam samo reci ohrabrenja,majka je rekla,hvala bogu da si ti nama ziv..:care:

 

Cak ni matori koji je veliki protivnik motora nije nijednom rekao hebo te motor ili tako nesto

 

 

TOOO CARE :). Jao kako si me obradovao sa ovim momentom. Svakako im nije lako, ali citav zivot ces biti njihovo dete, tako da ce uvek biti uz tebe.

Vidis da zivot polako ipak leze na svoje mesto, uz naravno prilagodjavanje na novonastalu situaciju. Nastavi samo hrabro, odlicno ti ide.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1277 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Sinoc sam poceo da stavljam kupus kao sto si mi preporucio,za sada nema promena osim sto je koza omeksala malo,nastavicu da stavljam svako vece pa cu videti sta ce da se desi:)pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1277 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Kozica je dobro,rana skoro pa zarasla,jedino me taj otok zajebava,juce sam malo preterao sa hodanjem pa danas muku mucim sa otokom ,moram malo da smanjim dozivljaj.Pozz druze

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: indjija
  • Motocikl: honda cb 500,puch 250sg,MAS175 1930, kawasaki klr 650,tomos tori, tomos mc 50,

Druze pratim i zelim ti sve najbolje samo misli na svoje najblize jer ces za njih uvek naci snage a oni hoce da ti ponovo budes onaj stari. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Imaš li fantomske bolove? Tj, da li ti se čini da te bole prsti koje nemaš? Da li si se na kraju čuo sa čovekom koji je za sve odgovoran? Samo napred Krstomire!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1277 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Srecom pa nemam fantomske bolove,u bolnici su me kljukali sa morfijumom 7 dana,navodno kazu da ako se kontrolise bol bar 7 dana posle amputacije da se tada smanjuje mogucnost pojave fantomskog bola.Jedino sto imam je taj otok koji mi se pojavljuje posle 2 minuta stajanja ili setanja,nadam se da ce to da se povuce u skorije vreme pa da krenem u tetetanu ponovo,stomak vec krenuo da raste:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 500 postova
  • Motocikl: R 1250 GS ADV

Izvinite sto ovako upadam pratim temu od pocetka ali mozda mi je promaklo, kako je prosao kolega sa kojim si imao sudar(mislim sa povredama)?

 

Tebi Krstomire zelim brz opravak, i drago mi je da ti postaje sve bolje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1277 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

"Kolega" ima slomljena tri prsta na levoj nozi kao i ja(potpuno isti prsti i iste povrede),sa tom razlikom da su njemu preziveli prsti.Slomljeno koleno na levoj nozi,slomljena desna ruka i zglob kao i tri prsta na toj ruci.Ove povrede na levoj nozi je dobio od sudara samnom,ali ove na desnoj ruci je dobio od samog pada jer je vozio kao manijak,tj na policijskom izvestaju koji sam dobio,pise da mu je km/sat ostao zaglavljen na 145km/h na mestu gde je 90km/h ogranicenje.Ja od samog pada nemam ni ogrebotinu,(osim nagnjecenih rabara sto sam zaradio od udara u koroman)sto samo po sebi govori kojom sam se brzinom kretao.Prvo sam mislio da mu oprostim,jbg greske se desavaju,ali kad sam saznao kojom je brzinom isao,resio sam da ga gonim do kraja ..:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12819 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
Prvo sam mislio da mu oprostim,jbg greske se desavaju,ali kad sam saznao kojom je brzinom isao,resio sam da ga gonim do kraja ..:(

 

Oprosti ti njemu slobodno ali ga goni do kraja!!

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Crveni Krst

sto se same brzine tiče bojim se da svi mi, neretko, tamo gde je ograničenje 90 vozimo 145, ali druga je stvar ako tom svojom vožnjom očigledno i svesno ugrožavaš i druge

 

a tvoja boljka svima nek nam je za nauk!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

tj na policijskom izvestaju koji sam dobio,pise da mu je km/sat ostao zaglavljen na 145km/h

 

I cek, ako dobro citam izmedju redova, vi ste se pri toj brzini sudarili? :staa:

Ako jeste, vi ste realno jos i dobro prosli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1277 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Da,ja sam vozio oko 80-90 a njemu je sat na 145 ostao zaglavljen,mada je moguce da je u trenutku udara isao i brze,srecom pa nije bio pravi udar vec kresanje :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1277 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Evo nasao sam sliku na google maps,ovo je njegov pogled,umesto da ide pravo u svojoj traci on je usao u moju,prosao ova dva jednosmerna znaka i mene lupio u najostrijem delu krivine,ja sam vozio uz sam kraj pored linije od zaustavne trake a i on isto,tako da nisam imao apsolutno nikakve sanse da pobegnem,jer i ja sam bio u krivini sa oborenim motorom a i iskreno ja ga nisam uopste ni video...sudbina ili sta li je vec da ga jebem :stabre:

 

https://www.google.com/maps/preview#!data=!1m8!1m3!1d3!2d4.81624!3d50.827838!2m2!1f217.19!2f80.56!4f75!2m9!1e1!2m4!1s8-oFpDhg1Qxqo3Ft1GCFUw!2e0!9m1!6s%C2%A9+2013+Google!5m2!1s8-oFpDhg1Qxqo3Ft1GCFUw!2e0&fid=5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

On je zaisa napravio glupost, ali pokusaj da ga razumes makar malo, jer je ovo klasicno spetljavanje na petlji. Lik je vozio ovim putem brzo, jer i moze da se tako vozi, znao da teba da ide levo i video je iskljucenje za levo, jos vrlo slatko za obaranje motora. Ko jos u toj situaciji da gleda u to sta su putari skrabali po putu.

To sto je trebao da produzi pravo, pa da skrene levo na pravom iskljucenju.... Ljudi smo, nismo roboti, previdi se svakodnevno desavaju, samo ti si imao nesrecu da se pojavis tu i to bas motorom i to bas u istoj toj krivini vrlo slatkoj za obaranje.

Ne branim momka, ali siguran sam da je jako ljut na sebe sto je taj dan uopste i ustao iz kreveta i dobro slomio sebe i kolegu.

 

Sve u svemu, jedan vrlo glup splet okolnosti koji je prosao lose, ali opet odlicno kako je zaista mogao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1277 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

jbg...ne znam sta reci vise,dogodilo se,baksuz sam al sta da se radi :neznam: Razmisljam da li da ponovo sednem na motor,jedan dan mislim,ma vozim i dalje pa nek ide sve u ....A opet nocu kad legnem da spavam,pomislim alo majmune,.ebo te motor,vozi biciklu :lol:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Motocikl: Kymco Downtown 300i

Nisam baš siguran da na onom putu (isključenje sa autoputa) dozvoljena brzina iznosi 145kmh. Mislim, siguran sam da nije toliko. Tako da ja nemam uopšte razumevanja što je, eto slučajno, od momka napravio gotovo invalida. 0ljut2.gif

 

Sudeći po ovoj mapi, sve je isuviše lepo, vidljivo i precizno označeno, da nema šanse da napraviš tek tako grešku. Ko zna šta je taj radio, pričao telefonom, zaspao, izgubio koncentraciju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

Ko je vozio po Austriji sigurno je primetio ovaj znak, specijalno napravljen zbog ovog problema, a razlog je sto je toga bilo vise nego u drugim zapadnim zemljama.

 

220px-Falschfahrer_Schilder.jpg

 

 

On je zaisa napravio glupost, ali pokusaj da ga razumes makar malo, jer je ovo klasicno spetljavanje na petlji. Lik je vozio ovim putem brzo, jer i moze da se tako vozi, znao da teba da ide levo i video je iskljucenje za levo, jos vrlo slatko za obaranje motora. Ko jos u toj situaciji da gleda u to sta su putari skrabali po putu.

To sto je trebao da produzi pravo, pa da skrene levo na pravom iskljucenju.... Ljudi smo, nismo roboti, previdi se svakodnevno desavaju, samo ti si imao nesrecu da se pojavis tu i to bas motorom i to bas u istoj toj krivini vrlo slatkoj za obaranje.

Ne branim momka, ali siguran sam da je jako ljut na sebe sto je taj dan uopste i ustao iz kreveta i dobro slomio sebe i kolegu.

 

Sve u svemu, jedan vrlo glup splet okolnosti koji je prosao lose, ali opet odlicno kako je zaista mogao.

 

Prevideo je tri znaka i debelu masnu oznaku pravca na asfaltu... Ocigledno ni to nije dovoljno vidljivo, ako se brzina znatno prekoraci. Mislim da ovaj zuti specijalni znak ne bi bas tek tako prevideo, uostalom uocljiv je sa mnogo vece udaljenosti.

Videh ga u medjuvremenu i u Hrvatskoj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 297 postova
  • Lokacija: Nju nau
  • Motocikl: XF 650 freewind

ajd da i ja nesto kazem 1hmm.gif,zgruvo sam se sa motora davne 1986, tudjom greskom,sa danasnje perspektive mogao sam da to izbegnem u najavi,lik je autom pravio polukruzno bez zmigavca,a ja nisam predpostavio da ce mi se prepreciti put,posto sam ga obilazio :neznam:,suma sumarum tri nedelje bez oslonca na nogu,koleno par brojeva vece :zvizduk:,vile ko kifla,cageri vidjeni zadnji put na putu ka Albukerkiju :staa2:,itd,itd,.Ipak sam posle popravke motora odmah seo oa se provozam,a taj gen voznje me drzi i dan danas :moto3: tako da ti je moj savet da se lepo oporavis,a na prolece ces znati sam sta zelis,bez obzira sta ti mi pricali,brz i uspesan oporavak zelim :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1277 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Hhehe,ma nisam odskitao,doduse sinoc sam prvi put od nesrece otisao u posetu kod prijatelja,pa se ponapijasmo kao konji,pa me danas pored noge boli i glava :zvizduk: ..Inace stopalo mi je jos uvek oteklo,zaraslo je sve,kupus stavljam,ujutru mi spadne otok,posle preko dana se vrati i sve tako u krug,hodam po malo,poceo sam i psa da izvodim u setnju,hramljem prilicno,sto brze hodam to hramljem vise,kada lagano setam skoro pa se i ne primecuje i tako...

 

Pozz drugar

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja